boujou برنامه ای برای خلق جلوه های ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

salehforum

New Member
ممنون ولی کار نکرد
فرمت ورودی این نرم افزار چیه؟ چرا کلیپ ها رو باز نمی کنه؟ باید .cut باشه؟

radrad

New Member
سلام. من چگونه میتوانم در این تاپیک سوال خود را مطرح کنم. با تشکر. خیلی وقته عضو هستم ولی تا به حال سوال مطرح نکرده ام.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام. من چگونه میتوانم در این تاپیک سوال خود را مطرح کنم. با تشکر. خیلی وقته عضو هستم ولی تا به حال سوال مطرح نکرده ام.
هم می تونید به صورت نوشتاری مشکلتون رو بگید و یا حتی عکس و ویدئو از مشکلتون تهیه کنید و بذارید تا دوستانتون کمکتون کنن . :rose:

SadeghGun

Member
سلام دوستان. من در نرمافزار Boujou ترک میکنم.موقع خروجی، تیک export flagged track رو هم انتخاب میکنم.

attachment.php

وقتی وارد C4D میکنم ،flag هایی که انتخاب کردم با دوربین حرکت میکنه. اصولا باید ثابت باشه.

مشکل از چه چیزی هست؟

پیوست ها

• Boujou.jpg
    Boujou.jpg
    70.9 کیلوبایت · بازدیدها: 157

radrad

New Member
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز. من چند وقتی هست عضو هستم . یه مشگلی در کار با

نرم افزار بوجو برام پیش اومده و نیاز به کمک شما دوستان دارم. سوال: من با بوجو تراک میکنم و نقاط مورد نظر را انتخاب کرده برای گذاشتن جعبه در مقابل ماشین..
موقع اکسپورت برای تریدی مکس یک فایلیتشکیل می شود مانند شکل ifl
وقتی می خوام فایل ذخیره شده با بوجو را ببرم تو تریدی مکس از همین فایل با پسوند ای اف ال ایراد میگیرد مانند شکل 3 . علت چیه؟

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    298.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    354.6 کیلوبایت · بازدیدها: 31

shirani

این مشکل نسخه اخر این برنامه است اون پرانتز اخر که بردارید درست میشه

منظورم بعد از car.ifl

mediaportal

Member
این مشکل نسخه اخر این برنامه است اون پرانتز اخر که بردارید درست میشه

منظورم بعد از car.ifl

درود به مجید آنلاینی ها

آقا من هم دقیقا همین مشکلو پیدا کردم
و شما پاسخش رو دادید . اما میشه یه مقدار شفاف تر توضیح بدید
اگه منظور اینه که پرانتز آخر توی باکسی که ارور میده رو باید برداشت که
اینکارو انجام دادم و کلید ok رو زدم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد و فکر نکنم با این تغییر
چیزی روی فایل camera که تو Boujue ساختیم ذخیره بشه و با دوباره باز کردنش
همون اتفاق دوباره و دوباره تکرار میشه . :-?
ممنون میشم اگه تصویری یا توضیحی بیشتر داده بشه .

sajad_VFX

Member
دوست عزیز این مشکل به خاطر فایل fli هست، این فایل اطلاعات تصاویر سکانسی که توی بوجو ترک کردین رو نگه میداره و بعد از ذخیره تراکینگ آدرس سکانس ها رو به تری دی مکس میده مشکل شما میتونه به دلایل زیر باشه:
1- آدرس فایل fli که توی اسکریپت به مکس داده میشه صحیح نیست، یعنی اون فایل وجود نداره
2- یا فایل وجود داره و اون فایل نمی تونه اطلاعات سکانس رو از روی هارد بخونه
3- به هر حال اگه با این رفع دو تا مرحله بالا کارتون راه نیافتاد باید اسکریپتی که با بوجو ساخته شده رو دستکاری کنین برای
اینکار از خط 14 تا خط 25 اسکریپت رو پاک کنین و ذخیره ش کنین و دوباره اونو اجرا کنین اگه دوباره نشد تا خط 27 پاک کنین، قبلش یه بک آپ از اسکریپت بگیر ( آمار این پاک کردن رو من از تصویر پیوستی دو تا پست قبلی نوشتم شاید مال شما فرق کنه طبق اون تصویر برید جلو)
و در نهایت اگه کارتون نشد اسکریپت رو بفرستین واسه من تا تصحیحش کنم.
اگه اسکریپت رو تصحیح کردین باید به صورت دستی تصاویرتون رو بیارین توی تری دی مکس
خیلی ساده اس Alt+B بزنین و همون فایل fli رو انتخاب و پایین همین پنجره گزینه های Animate و Display Background رو بزنین

آخرین ویرایش:

shirani

درود به مجید آنلاینی ها

آقا من هم دقیقا همین مشکلو پیدا کردم
و شما پاسخش رو دادید . اما میشه یه مقدار شفاف تر توضیح بدید
اگه منظور اینه که پرانتز آخر توی باکسی که ارور میده رو باید برداشت که
اینکارو انجام دادم و کلید ok رو زدم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد و فکر نکنم با این تغییر
چیزی روی فایل camera که تو Boujue ساختیم ذخیره بشه و با دوباره باز کردنش
همون اتفاق دوباره و دوباره تکرار میشه . :-?
ممنون میشم اگه تصویری یا توضیحی بیشتر داده بشه .

ببینید خط شماره 14 یک پرانتز زیادی میذاره شما با نت پد اون فایل مکس باز کنید ( اسکریپت ) اون پرانتز پاک کنید و سیو کنید مشکل حل میشه :rose:

mediaportal

Member
ببینید خط شماره 14 یک پرانتز زیادی میذاره شما با نت پد اون فایل مکس باز کنید ( اسکریپت ) اون پرانتز پاک کنید و سیو کنید مشکل حل میشه :rose:

آقا ممنون یه بار این کارو انجام دادم و درست شد
اما واسه بار دوم که خواستم این کارو انجام بدم یک ارور جدید داره میده

http://i41.tinypic.com/35229mu.jpg

mediaportal

Member
دوست عزیز این مشکل به خاطر فایل fli هست، این فایل اطلاعات تصاویر سکانسی که توی بوجو ترک کردین رو نگه میداره و بعد از ذخیره تراکینگ آدرس سکانس ها رو به تری دی مکس میده مشکل شما میتونه به دلایل زیر باشه:
1- آدرس فایل fli که توی اسکریپت به مکس داده میشه صحیح نیست، یعنی اون فایل وجود نداره
2- یا فایل وجود داره و اون فایل نمی تونه اطلاعات سکانس رو از روی هارد بخونه
3- به هر حال اگه با این رفع دو تا مرحله بالا کارتون راه نیافتاد باید اسکریپتی که با بوجو ساخته شده رو دستکاری کنین برای
اینکار از خط 14 تا خط 25 اسکریپت رو پاک کنین و ذخیره ش کنین و دوباره اونو اجرا کنین اگه دوباره نشد تا خط 27 پاک کنین، قبلش یه بک آپ از اسکریپت بگیر ( آمار این پاک کردن رو من از تصویر پیوستی دو تا پست قبلی نوشتم شاید مال شما فرق کنه طبق اون تصویر برید جلو)
و در نهایت اگه کارتون نشد اسکریپت رو بفرستین واسه من تا تصحیحش کنم.
اگه اسکریپت رو تصحیح کردین باید به صورت دستی تصاویرتون رو بیارین توی تری دی مکس
خیلی ساده اس Alt+B بزنین و همون فایل fli رو انتخاب و پایین همین پنجره گزینه های Animate و Display Background رو بزنین

آقا سجاد خیلی باحالی . درست شد خفن
البته من با 2 اخطار متفاوت رو به رو شدم که با این راهنمایی هر دو مشکل رفع شد .:oops:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا