boot screen در چه پوشه اي هست

paramond

Member
آقا من چطوری ميتونم بدون استفاده از هيچ برنامه ای اون لوگوی ويندوز که موقع روشن کردن کامپيوتر ميآدش
رو عوض کنم

دوست عزيز 3 فايل در سيستم موجود هست كه شما مي توني با ويرايش اونها 3 عكس موجود در زمان خاموش شدن سيستم و اعلام آمادگي براي خاموشي سيستم و روشن شدن سيستم رو تغيير بدي كه عبارتند از:

logo.sys
logos.sys
logow.sys

اين فايلها رو يادتون باشه بعد از ويرايش با همين نام در و به وسيله ي نرم افزار پاينت ويندوز در جاي خود سيو كنيد.

فايل اول كه هون فايلي هست كه شما به دنبالش هستي در دورايوي هست كه ويندوز شما در اون نصب شده
و دو فايل ديگر در پوشه ي ويندوز موجود هست.

علت اينكه دوستان به سپوال شما پاسخ ندادند اين بوده كه سپوال شما مبهم طرح شده!

موفق باشيد
----------------------
محمد

paramond

Member
آقا من تو سيستم 32 فقط همين ها رو پيدا کردم که هيچ کدومشون هم نيستند

siavash-tanha

Well-Known Member
paramond گفت:
آقا من تو سيستم 32 فقط همين ها رو پيدا کردم که هيچ کدومشون هم نيستند

داداش جان تو ويندوز هاي اكس پي و 2000 بايد با برنامه اين فايلهارو ويرايش كني (هك سورس)

logonui.exe با اين ميتوني اون گوشه سمت چپ بالا يه لوگو از خودت بزاري

مخلصم ابوذر

دوست گرامي swi عزيز من كه عرض كردم سپوال دوستمون مبهم بود ! از اين رو برداشت بنده وين 98 بود !

براي وين 2000 و اكس پي هم مي تونيد با تنظيماتي در ريجستر اين كار رو انجام بديد !

متاسفانه توضيحات دقيق اين موضوع رو به خاطر ندارم ! بايد بين اوراق و مقالاتم بگردم ! انشاالله كه پيدا كنم و تقديم شما دوست عزيز

-----------
محمد

Foozool

New Member
اول بهتره بری به سایت www.belchfire.net یا سایت های دیگه ای که بوت اسکرین آماده دارند هرکدوم را که دوست داشتی دانلود کنی...معمولآ همراه اون فایل که دانلود می کنی روش استفاده هم داره (بدون استفاده از نرم افزار)

Foozool

New Member
البته براي اينکه بوت اسکرین قبلي ويندوز از بين نره و براي هر بوت اسکرین که دانلود ميکني در قسمت بوت منو يک گزينه ايجاد کني که با اون شکل وارد ويندوز بشي...بايد فايلي را که از سايتهاي مربوط به بوت اسکرین دانلود کردي که معمولآ به اسم ntoskrnl.exe هستش را اول تغيير نام بدي به هر اسمي که دوست داشته باشي..مثلآ ntosboot.exe بعد اون را به شاخه \windows\system32 حالا هر درايوي که Xp را نصب کردي...کپي ميکني..حالا تو درايو C دنبال فايل boot.ini ميگردي...و تو اون فايل درست زير اين خط که مربوط به بوت معموليه Xp هستش : multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\Windows="Windows XP" /fastdetect
همين خط را عينآ کپي پيست کن و فقط آخر اين خط جديد اين عبارت را اضافه کن : /KERNEL=ntosboot.exe ...ضمنآ تو همون خط اسم Windows Xp را هم ميتوني هر چيزي که دوست داري قرار بدي...مثلآ Windows Xp bootlogo که آخرش بايد به اين شکل بشه...
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\Windows="Windows XP Bootlogo" /fastdetect /KERNEL=ntosboot.exe
بعدش هم save کن و ريبوت...
همه اين توضيحات همراه اون فايلي که دانلود ميکني بايد باشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا