Bmw

Sherlock_Holmes

Active Member
کار که حرفه ای بشه اشکالاتشم حرفه ای میشه.

84.gif

یا علی!!
من اصلا اینا رو ندیدم!!
دوباره از مدلسازی نا امید شدم...!
ممنون einollahia ... خیلی برام جالب بود...

آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
سلام بر همگی

خبر خوشم دارم:
آمار اجتماعی:
میزان اعتماد مردم به هم = 3/4 درصد!!

اینم آخه خبر خوشه:neutral:!!!!!!!این یه فاجعه است.:sad: البته اگه از 100 درصد باشه.

بنظر من هم این Wire گذاشتن چیز جالبی نیست.

شاید یکی نخواد Wire اش لو بره و از روش کپی بشه.

مشکل ما همین جاست (حفاظت اطلاعات) و این یه فرق بزرگه بین ما و افراد حرفه ای که به نظر من هم همین (حفاظت اطلاعات) مانع پیشرفت افراد دیگه میشه و فرصت پیشرفتو هم از خودمون و هم از دیگران میگیره.

اما باید حق به ما هم بدی.
هم ما و هم شما دوستان خوب دوست نداریم دیگه اون قضایا تکرار بشه.
بابت لطفی هم که داری و به همه چیز توجه داری جای تشکر داره.
در مورد این دوست خوب هم که ماشین میزارن من میدونم که کار کار خودشون هست و در این هم شکی ندارم چون کارای قبلیشونو دیدم، اما برای اینکه جو بی اعتمادی پیش نیاد دوست دارم تا یه مقدار که گفته بشه دیگه کم کم یه جورایی تبدیل به عادت میشه تا هرکسی که اومد و توی گالری یه کاری از خودش گذاشت بدون اینکه کسی بخواد اصلا چیزی بگه این کار رو بکنه... اینطوری حتما خیلی بهتر میشه...
از دوستانی هم که اگر ناراحت شدند من عذرخواهی میکنم... قصد ما بی اعتمادی نبوده... فقط و فقط به خاطر خود دوستان بوده تا کسی از همون نگاه اول اصلا حرفی در مورد این قضایا دیگه نزنه.

درهرصورت از تمامی دوستان گل مجید آنلاین بابت همکاری تشکر میکنم.
امیدوارم که همه دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن

علی جان من این حق رو بهت میدم چون این قوانینی رو که شما تعبیه کردین دقیقاً حرفه ای هستن، جدای افراد کم ظرفیتی که کار دزدی میزارن،،،،،،،،،چرا؟،،،،،،،،چونکه اگه به سایت های دیگه یه نیمچه نگاهی بندازین وقتی یه فرد کاری رو میگذاره حداقل یه وایر از کارش هم کنارش هست،البته منکر این هم نیستم که بضی افراد بدون وایر کار هاشون رو ارائه میدن،ولی به نظر من: فردی که کارهاشو باوایر نشون میده نشان دهنده رفتار حرفه ای اون فرده نه چیز دیگه ای،تازه این جور هم باعث پیشرفت خودش میشه و هم دوستان دیگه.

با سلام
من هم اصلا از وایر گذاشتن موافق نیستم چون فکر نکنم کسی بخاد سر خودشو کلا ه بزاره که یه کار کسه دیگری رو بزاره من هم خودم این اولین باری بود که وایر می زارم اونم بخاطر اینکه دیدم همه یجورایی مشکوکن البته کارام خیلی مبتدی و نیازی هم به این همه مشکوک شدن نداره من هم با نظر شرلک موافقم

نه دوست جان اتفاقاً افراد زیادی نه فقط تو ایران بلکه تو تمام دنیا وجود دارن که هر کدوم یه جورایی خودشون سر خودشون رو کلاه میزارن و خودشون هم از عمق این فاجعه خبردار نیستن.

همین جا هم از همه معذرت میخوام اگه کسی هم ناراحت شده به بزرگیه خودش ما رو ببخشه.:)

جدیدترین ارسال ها

بالا