بی بی کد bathroom

sallarmelli

Active Member
چی بگم
فقط اینو بگم دوبار رندر کردم

بار اول فقط یه باگت مونده بود رندر بشه کراش کرد

فقط آبجکت هایی مثل گل و شیر و شامپو و امثال این کوچلوها رو وارد کردم بقیه رو خودم ساختم و این رو بگم کار یه مرجع هم داشته.

max2012
vray2.2002
ps5,6
...

روی پیوست دوم کلیک کنید تا رندر بزرگ تر و کامل تر رو ببینید

ممنون از همه

آپدیت رندر جدید

sallarmelli_edit.jpg

رندر قبلی

sallarmelli.jpg

پیوست ها

• 123.jpg
    123.jpg
    520.4 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • sallarmelli.jpg
    sallarmelli.jpg
    410.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام خسته نباشی
1. به نظرت تو حموم قاب عکس میزارن جدیده ؟
2. اون بالا چه خبره نور مخفی یه زیادی روشن نشده؟
3.این فکر کنم حموم یه بچه هسته که مادرشم رو اون صندلی میشینه اونو می شوره آره ؟-------- چون یکمی انگار کوچیکیه داش من که 65 کیلو هستم توش جا نمی شما؟؟؟؟؟؟

رندرت خوب شده ولی همون نور زیاد مشکل ساز شده رفلکت اون mdf خوب شده مثله خودشه -----------اگه همه نور ها رو اف کنی و فقط نور بیرونی و اون نوری که سمت چپ بالای گلها دادی باشه کافی یه به نظرم یه امتحان کن-----
جای یکی دو تا حوله کمه----دادش ناراحت نشیا من اینایی که می گم نظر منه و شاید تو با یکیشونم موافق نباشی -------راستی یه سوال اون چیه کنار شامپوها رو همین میزه جلویی؟

بازم خسته نباشی

آخرین ویرایش:

aroen

Well-Known Member
من که خیلی لذت بردم آفرین
کاش وان آب داشت کاش رینگ هوله داشت و کاش یه پست پرو خوشجیل آقا محمد برات میزد(همه اینایی که گفتم از تاپ بودن کارت کم نمی کنه :rose:خسته نباشی)
راستی حموم خوب نیست پنجره با شیشه شفاف داشته باشه (مردم بیکار زیادن:green:) ماتش کنی منطقی تره

آخرین ویرایش:

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام سالار جان . کاره قشنگی زدی. فقط یه خورده نور همه جا زیاده. سقف و دیواراش هم یه خورده شبیه اتاق خواب شده. اگه دیوارارو کاشی میکردی بیش تر شبیه حموم میشد.
در کل کار خوبی شده . :rose:

NNumber_one

Member
قشنگ شده از نظر رندر متریال ها یکم خام هستن و نور ها جای کار داره ، در مورد اجرا هم معمولا کف هموم رو پارکت نمیکنن یا باید پارکت متری 200 تومنی بزنی که در برابر آب مقاوم باشه و باد نکنه چون کمی اب روی پارکت بمونه یا به مغز MDF برسه باد میکنه ... حداقل قرنیز پای دیوار داشت بهتر بود
در کل اگه 1 روز روش کار کردی ، 1 روز دیگه هم کار میکردی خیلی خیلی بهتر بود :green: good luck

maxpin206

Well-Known Member
بسیار عالی خیلی خوب شده به خصوص رندر
کاش رو رفلکت شیشه درب مدیریت بیشتری داشتی و فضا رو با داخل مچ می کردی
و تابلو رو بر می داشتی و بجاش اون دیوارو استیکر رو دیوار کار می کردی
البته من یه ادیتی کردم اجازه بدی بگذارم ببینی

max vray

کاربر VIP
سلام سالار جان
کار خوبی هستش یکجورایی شارپ شده و برای کار مشتری خوب هستش اما برای کار حرفه ایی چندتا مشکل داره
1.بیرون نورش رو با داخل مقایشه کن اصلا تفاوتی نداره درحالیکه باید روشن تر باشه اما بیرون حتی اوربرایتش از عکس تو تابلو هم کمتر هستش.
2.قرنیز تو کارت نیست و چشم نمیتونه انتهای دیوار و خوب ببنده و حس میکنه یکچیزی کم هستش.
3.نور تو بعضی قسمت ها خوب مدیریت نشده و اوربرایت شده مثل روشویی و وان.
4.کف بامپش حس نمیشه و حس نمیشه که چوب باشه رو رفلکتش بیشتر کار کن.
5.با دوتا هالوژن رو سقف و اون درب پنجره چرا هیچ سایه ایی از اجساو وجود نداره؟
رو اینا کار کنی خیلی بهتر میشه.
موفق باشی.

sallarmelli

Active Member
تشکر از همه دوستان و نقد های سازندشون

مواردی رو که جواب نمی دم قاعدتا موافق ام و هیچ حرفی توش نیست

1- گذاشتن قاب عکس توی حمامی به این ابعاد اصلا چیز جدیدی نیست و این اساسا مثل حموم های کوچک نیست که خود حمام هم با ما میاد حمام.

2- چندتا حوله گذاشتم ولی اساسا سیستمم با vray displacement مشکل داره تا دکمه اف 9 رو می زنم انگار اجلش می رسه فرت می پره بیرون.

3- نامبر وان متریال های من شاید پخته نباشند ولی خام هم نیستن . کسی این جور حمومی داره خونه اش حتما بالای 600 ، 700 متری هست یعنی یه جورایی مرفهین بی درد پس پارکت 200 تومنی می زنه توی کار .... و در ضمن بیشتر از یک روز روی این کار کار کردم شک نکن . من هنوز خیلی خیلی راه پیشرفت دارم

4 - شاید شبیه اتاق شده باشه نمی دونم ولی چیزی که توی ذهنم بود گفتم از کناف های ضد آب و با رنگ روغنی استفاده بشه دیگه لازم نیست از کاشی استفاده نکنیم
و تشکر ویژه از محمد به خاطر نقد سازنده و دقیقش و سجاد ، مدمستر ، مکس پین و تمامی دوستان

maxpin206

Well-Known Member
سالار جان ممنونم
ببین خوب شد
البته تابلو هم استفاده میشه من نظر شخصیم بود که استیکر استفاده بشه رو دیوار
z (1).jpg

h.khafan

Active Member
سلام افرین خیلی خوب شده :) فقط چند تا نکته یکی ک فرشید گفت باید بیرون رو نورانی تر کنی چرا؟ چون وقتی از فضای داخلی عکس میگیریم دوربین نور سنجی رو بر اساس نور کم اتاق انجام میده و به همین دلیلی پنجره ها و درها ک نوری بیشتر از داخل دارن معمولا تا مرز سفید شدن هم میرن ....حالا چون اینجا کار عکاسی نمیکنیم و رندر هست بهتره یه تناسبی بین بیرون و خارج رو رعایت کنیم نه خیلی روشن باشه پنجره ها ک سفید بشه و نه اینکه کاملا نورشون شبیه به داخل بشه...

یک نکته دیگه رفلکته در توی اینه هست...الان رفلکت توی اینه از دری ک به طور مستقیم داریم میبینیم شفافتره و این مشکل ایجاد میکنه پس بهتره افکتی که به در دادی به آینه هم بدی... و اینکه خیلی کم پیش میاد توی روز از داخل به شیشه ای ک به فضای باز دید داره نگاه کنی و رفلکت داخلو توش ببینی مگر اینکه داخل روشنتر از بیرون باشه ک خیلی بعیده مگر روزهای بارونیو مواقع خواص ،یه سری از جاهای تصویر هم اور اکسپوز شده مثل سقف و وان کمی کمتر سفید شن بهتره...دیگه اینکه کف پوش از نظر من بهتر بود محیط خارج و داخل متفاوت باشه..حد اقل جهت چیدمان کفپوش تغییر میکرد اینجوری مرز محیط ها مشخص میشه...

یه سوال هم داشتم اون تخته ای ک خم شده واقعا قابل اجرا هست با اون متریال؟ یا صرفا یه ایدس؟

تنظیمات دیسپلیس رو هم اگر خواستی بزار ک ببینیم مشکل از چیه شاید درست شد...

موفق باشی
حامد

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.بچه ها مخصوصا محمد به نکات طلایی اشاره کردن.
کار خیلی خوبی شده.توش نقاط قوت خیلی زیادی داره.
از جمله رنگ بندی کار خوب شده.البته غیر از کف.کف اصلا نه تنها خوب نشده بلکه کارت بد کرده
طراحی کار خیلی خوب شده.البته گفتی اقتباسی هست.اما از ارزش کار هیچ کم نمیکنه.
شیدرسازی ها تقریبا خام نیست.معلومه روش کار شده.البته بازم میگم کف کار بد شده.
یو وی ها رو خیلی خوب در آوردی.مخصوصا mdf قوس داره.خیلی قشنگ شده.رنگش که توپ شده.شیدرش هم خوب شده.
ببین یه نکته ای توی همه متریال ها مشهوده و اینکه هیچ مپی برای گلاسینس در نظر گرفته نشده. فقط با عددش بازی شده.خیلی تاثیر میزاره.امتحانش 20 دقیقه یه تست رندر طول میکشه.
کار خانه سالمندان فرشید رو دیدی؟ توضیحاتی که در باره نور بیرون درون رو خوندی؟ اگه خونده باشی نباید این اشتباه رو اینجا انجام میدادی.درستش کن
کارت زیادی روشن هست.کار جدید اورموشن رو ببین حمومش رو
با پست پرو خیلی تغییرش نداد.خیلی صحنه کارت سفید شده.نور زیاده.کم باید بشه.
من تازه به حرف افشین مدیر جدید رسیدم که گفته بود بهتره برای نور پردازی از Brute force و light cashe استفاده بشه.بخدا خیلی فرق میکنه.
در کل کارت خیلی بالا رفته.دست ما رو هم بگیر. و انتقادم بهت اینه روی کار بچه ها وقت بزار.نقد بنویس. یه جمله خالی زیاد قشنگ نیست. تو بنویس که امثال تنبل مثل من هم یه تکونی به خودشون بدن.
تو هم اطلاعات معماریت بالاست هم تجربه خوبی پیدا کردی.حیف هست شیر نکنی
archinter-22-03.jpg

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
خیلی خوب شده سالار جان تبریک میگم،دوتا نکته ی کوچولو میگم که بهتر بشه. اولی همونطور که دوستمون گفت یکم شبیه اتاق خواب شده، دومی هم بهتره برای پایین دیوار قرنیز بذاری تا همینطوری دیوار به زمین وصل نشه. یا حداقل یکم پایین دیوار رو تیره یا کثیف کنی.
موفق باشی*

sallarmelli

Active Member
ممنون از دوستان فرشید ،عارف ،مکس پین ،حامد، بارنارا

همه دوستان به نکات خوب , سازنده و کاملا صحیحی اشاره کردند. و من رو راغب کرد که روی کار وقت بیشتری بذارم و حتما این کارو می کنم ولی برای هفته ی آینده و آپدیتش رو همین جا می ذارم

اگه پیشرفتی حاصل شده همه اش مدیون بچه های همین سایت هستم کارهای تاپ فرشید که دید بچه ها رو ارتقا می ده راهنمایی های بسیار دقیق عارف که همیشه دست پر میاد به سراغ کارها و راهنمایی های همه دوستان .

مکس پین -----> آره این هم قشنگه ولی من عکس رو بیشتر دوست دارم

فرشید --------> حتما این کار رو انجام می دم امیدوارم بتونم خوب درش بیارم

حامد ---------> متریال پشت در شیشه ای فرق می کنه ولی رفلکت شیشه به نظرم ایراد داره . اون خم هم در حد ایده است در مورد آینه هم یه لحظه شک کردم که باید این کار بکنم یا نه و نکردم .

عارف ----------> چوب کاری میکنی .من تازه بلد نیستم نقد بنویسم سعی می کنم اول اطلاعات رو بالا ببرم مثل تو ، فرشید و ....

بارنارا ----------> ممنون از راهنماییت

ممنون از راهنمایی های همه......... انشاالله من هم بتونم به دیگران کمک کنم

همگی موفق باشید.

javadgonbadi

Well-Known Member
یعنی من نقدم خوب نبوده ؟

چیزای تابلو رو می گیم بعدش دیگه هیچی همه می رن به گیر می دن ولی برای یه کار خوب باید همه گزینه ها رو داشته باشی نه یه گزینه رو خود دانی

sallarmelli

Active Member
درست متوجه منظورت نشدم

ولی کی گفته نقدت خوب نیست؟

اگر هم موردی بود که به کار ارتباطی نداره بیا توی پروفایل یا پیغام خصوصی.
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا