autorun کردن یک فایلword در cd

yusufbabazadeh

New Member
به نام خدا
با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی کسانی که در ارتقائ سایت مجید آنلاین تلاش میکنند

من یک پروژه ی دلفی نوشته ام و آن را روی سی دی رایت کرده ام . یک فایل word آماده هم دارم که در مورد قسمت های مختلف پروژه توضیحاتی نوشته ام.
می خواستم کاری کنم که به محض اینکه cd را داخل CDROM میگذارم این فایل WORD من به صورت خودکار پخش شود.
از شما میخواستم که چگونگی تبدیل این فایل WORD به یک فایل AUTORUN را برایم بنویسید.
از کمک شما یک دنیا تشکر ائلیر ه م.

yusufbabazadeh

New Member
به نام خدا
با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی کسانی که در ارتقائ سایت مجید آنلاین تلاش میکنند

من یک پروژه ی دلفی نوشته ام و آن را روی سی دی رایت کرده ام . یک فایل word آماده هم دارم که در مورد قسمت های مختلف پروژه توضیحاتی نوشته ام.
می خواستم کاری کنم که به محض اینکه cd را داخل CDROM میگذارم این فایل WORD من به صورت خودکار پخش شود.
از شما میخواستم که چگونگی تبدیل این فایل WORD به یک فایل AUTORUN را برایم بنویسید.
از کمک شما یک دنیا تشکر ائلیر ه م.

ARTA_ADOBE CO

Active Member
فایلشو برات درست کردم با نت پد بازش کن قبل از exe باید نام فایل خودتو بزنی در root اصلی سی دی خودت اون رو رایت کن البته اگه فایل وردتو بقلش باید بندازی و گرنه آدرس فایلتو باید در این فایل که گذاشتم بنویسی .

پیوست ها

• AUTORUN.zip
    156 بایت · بازدیدها: 19

جدیدترین ارسال ها

بالا