Audi A4 Avant

tootoo

Member
با سلام خدمت دوستان .بعد از مدتی دوباره تونستم کار جدیدم رو برای شما بزارم تا از نظرات سازنده بچه های این سایت بی نصیب نباشم.
کل کار در 3 روز نیمه وقت انجام شده خوشحال میشم که نظرات شما را بدونم با تشکر.
3d Max 9 &Vray
time Rendering:2h

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    110.8 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • AUDI01.jpg
    AUDI01.jpg
    272.8 کیلوبایت · بازدیدها: 80
  • 02.jpg
    02.jpg
    18.9 کیلوبایت · بازدیدها: 16
آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام سلام سلام.وای کفمان بسی بریده شد و اتاقمان پر از کف و خون قاطی گشت!!!

1- مدل سازی از دیدم منه آماتور بی نظیره
2-رفلکتها خیلی واقعی شده
3-عکس پشت پرسپکتیو خوبی داره اما کیفیتش رو اصلاح کنین کارتون شبیه عکس میشه
4-دون دون زیاد داره.احتمالا یا از Brute Force استفاده کردین یا اینکه از Vray Light طوری که تیک Store with Irradiance map خاموشه.روشنش کنین هم در زمان رندر خیلی صرفه جویی میشه هم اینکه دون دون کاملا بر طرف میشه
5-IOR شیشه چنده.فکر کنم شبیه عدسی شده
6- اگه امکانش هست یه عکسی از تنظیمات بگیرین براتون اصلاح کنم تا هم کیفیت رندر بالاتر بره هم سرعت افزایش پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

tootoo

Member
سلام سلام سلام.وای کفمان بسی بریده شد و اتاقمان پر از کف و خون قاطی گشت!!!

1- مدل سازی از دیدم منه آماتور بی نظیره
2-رفلکتها خیلی واقعی شده
3-عکس پشت پرسپکتیو خوبی داره اما کیفیتش رو اصلاح کنین کارتون شبیه عکس میشه
4-دون دون زیاد داره.احتمالا یا از Brute Force استفاده کردین یا اینکه از Vray Light طوری که تیک Store with Irradiance map خاموشه.روشنش کنین هم در زمان رندر خیلی صرفه جویی میشه هم اینکه دون دون کاملا بر طرف میشه
5-IOR شیشه چنده.فکر کنم شبیه عدسی شده
6- اگه امکانش هست یه عکسی از تنظیمات بگیرین براتون اصلاح کنم تا هم کیفیت رندر بالاتر بره هم سرعت افزایش پیدا کنه.
خیلی ممنونم از شما .
تیک Store with Irradiance map خاموش بوده و IQR برابر 1.6 بوده
حتما هم عکس تنظیمات رندر رو هم میزارم

www_3d_boy3

Well-Known Member
وحشتناك عالي شده . ميشه رفلكت روي ماشين ياد بدي چطوري ساختي .

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
نابود ساختی مارا:shock:
عااااااااااااااااالییییییییییییی بود :oops::oops::oops::oops::oops::oops:
من که پیشنهاد تاپ گالری + 5 ستاره رو میدم:rose:
موفق باشی:oops:

AREF

منم پیشنهاد تاپ گالری رو تائید می کنم به شرطی عکس بگراند عوض بشه و یه عکس با کیفیت گداشته بشه. اگه تیک Store with Irradiance رو بزنین دون دون های زیر ماشین بر طرف میشه.
برای شیشه 2 تا IOR داریم. Ior برای رفلکت رو بدین 1.517 و برای IOR Reract(حالت شیشه ای) عدد رو 1.001 بدین( رفرنس کتاب جامع وی ری)

AREF

عکس جدید چند تا ایراد داره
1- جهت نور خورشید عکس با سایه تولید شده توسط ماشین سنخیت نداره
2-کف زمین رو یه مقداری با یه ترفندی Bump بدین.بهتر میشه.حتی یه مقداری با متریال Blend کثیفی روش بیارین.
3-برای اینکه خیلی واقعی بشه یه عکس از خودتون یا ا آدمی که با دوربین دیجیتال گرفته شده رو بزارین.البته از 2 طرف عکس بگیرین.یکی رو به عنوان واقعی و عکس اون طرفش رو به عنوان رفلکت بزارین توی ماشین

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
عالیه تاپ گالری به شرطی که اونایی که عارف گفته اصلاح بشه.موفق باشی

tootoo

Member
مرسی از همه . من سعی میکنم در اولین فرصت اون چیزهایی رو که شما گفتید را عملی کنم . فقط در مورد تیکStore with Irradiance اگه روشن باشه سایه زیر ماشین رو که بوسیله matte/shadow ایجاد شده رو از بین میبره نمی دونم اینو چیکارش کنم ؟

Farrokh

Active Member
خیلی کار جالبی شده

تبریک می گم

فکر کنم اگه یه مقدار مولتیپلایر اچ دی آی آیتون توی بازتاب ها رو کم کنید اون سفیدکای روی بدنه از بین برن

راستی ماشین بدون نمره هم زشته هم پلیس جریمش می کنه

بسیار عالی شده خسته نباشید

kamifa1986

Well-Known Member
خيلي عالي (و اصولي) كار شده. تنها مشكل بنظرم جنس رينگاس. ميتونست بهتر باشه. اما اين چيزي از ارزش كار كم نميكنه. موفق باشي.

Borhan72

خسته‌ی خسته...
آفرين....
خيلی عاليه...
ولی چند تا سؤال و چند تا اشكال (البته من در حدی نيستم كه اشكال بگيرم از شما).....

اشكالات:
1. سايه های عكس رو اگه دقت كنی ميبينی كه تيز هستن و بر خلاف زاويه ی دوربينن....
2. برای شيشه تو كارای كامپوزيت بهتره از Refract استفاده نشه و برای شفاف كردنش بهتره Opacity اون كمتر بشه....
3. بهتره لاستيكاش تيره تر بشن

و حالا سؤال....:
1. اين عكسا رو از چه سايتهایی پيدا ميكنيد كه جای خالی داره و ميشه توش كامپوزيت كرد؟؟؟
2. لايه لايه تو مكس رندر كرديد و با فتوشاپ گذاشتينش رو هم يا مستقيم توی مكس رندرش كرديد؟؟؟

www_3d_boy3

Well-Known Member
خواهشا اگه میشه یکم در مورد استفاده HDrI عکسها توضیح بده بگو چطوری به ابجکتها اعمال می کنی .

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
با سلام
احتمالا عالی شده
این یکی ماشین رو دیگه حتما میخرم

tootoo

Member
سلام
از لطف تمامی شما دوستان عزیز متشکرم مرسی از راهنمای های خوبتون من چند روزی نتونستم بیام تو نت شرمنده
اشکال کارو که گرفتم دوباره میزارم .

Borhan72

خسته‌ی خسته...
آفرين...
خيلی خيلی عاليه....

ولی ميدونيد چيه؟؟؟
حس واقعی بودن رو به آدم نميده....
يه مشكل بزرگش اينه كه كيفيت بك گراندش پايينه ولی اين ماشينه خيلی صاف و ترو تميزه....

جدیدترین ارسال ها

بالا