بی بی کد Arion Render _ Test GPU Rendering _ Villa For a friend

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abbasi_0912

Active Member
سلام به همگی دوستان
این کار رو قبلا با Vray رندر گرفته بودم اما این دفعه با Arion 1.6 رندر گرفتم
بیشتر تست سرعت رندر Arion به همراه پردازش موازی CPU + GPU
تقریبا بعد از یک ساعت رندر نویز بر طرف شد و به حد معقولی رسید، اما من گذاشتم سیستم کارش رو ادامه بده
کلا تایم رندر 2 ساعت، وقتی تایم رسید به دو ساعت زیاد با 1 ساعت رندر فرق آنچنانی نمیکرد تقریبا همون مقدار نویز وجود داشت
که با کمی تغییرات توی تنظیمات یکم نویز کمتر شد و یک مقدار دیگه از نویز ها رو توی پست کم کردم
رندر اصلی خروجی Arion رو به همراه رندر + پست پیوست کردم

از لحاظ جنبه آموزشی میتونم بگم
کلا دو روز درگیر راه انداختن و تست سخت افزار بودم. دیگه از اینکه جواب نمیگرفتم داشتم پشیمون میشدم حتی با این که کلیه اپدیت های کارت گرافیک و CUDA Toolkit رو دانلود کرده بودم
که کلا تمام فایل های مرتبط با درایور کارت گرافیک رو با نرم افزار Driver Sweeper حذف کردم و کلیه اپدیت ها و درایور های کارت گرافیک رو از اول نصب کردم و با یک ری استارت همه چیز حل شد
البته این مشکل بیشتر برای Arion 1.6 بود در حالی که ؛ Arion 1.01.1 کمتر مشکلی از این بابت داشت

پیوست ها

• 6_render_1 + post.jpg
    6_render_1 + post.jpg
    252.8 کیلوبایت · بازدیدها: 100
  • render_2.jpg
    render_2.jpg
    258.5 کیلوبایت · بازدیدها: 102

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

دراریور های کارت گرافیک برای این آریون باید کاملا آپدیت باشن وبه خصوص کدا که کمتر از 4.1 اصلا تو آریون کار نمی کنه و زحمت رندر همش میافته رو دوش سی پی یو

آریون 1.6 خوبه ولی دیسپلیسش ضعف داره بلوم و گلرش هم تعریف چندانی نداره

کار کردن بت ان فیزیکال بیس ها دانش زیادی میخواد چرا دلیلش رو خودت گفتی

، وقتی تایم رسید به دو ساعت زیاد با 1 ساعت رندر فرق آنچنانی نمیکرد تقریبا همون مقدار نویز وجود داشت

یه سری تکنیک و قلق داره وکنترل تک تک پارامترها چه تو نورا چه ت شیدرها و چه دوربین

موفق باشی

سلام عباسی جان من قبلا تست زدم آریون رو کم کم باهاش رندر بگیری میاد دستت که چیکار کنی نویزت بیاد پایین
سرعتش که خیلی عالیه من خوشم اومد واسه کار کردن با اکستریور خوبه اینتریور رو هنوز باهاش کار نکردم
و دقیقا حرف درست رو بهزاد گفت نه بامپ و دیسپلس درست حسابی داره نه بلوم و گلر
من واسه اکستریور باهاش تو 5 مین رندر بدون نویز گرفتم
راستی عباسی جان اگه لینک دانلود کرکش یا اگه آپلود کنی کرکشو ممنونت میشم مرسی
ایشاالله که هر چه زودتربیاد دستت :rose:

::reza::

کاربر VIP
سلام
آخ جون آریون رندر :green:
میشه گفت خوبه . تقریبا نزدیک شده به رندرش. ولی از اینکه بخوای با ذهنیت وی ری با این موتور رندر برخورد کنی یکمی اشتباهه. مخصوصا تو نورها. در مورد اکستریور شاید سریع باشه اما تو برخی چیزها مثل متریالها و نداشتن دیسپلسمت کلی اذیت میشی. البته شدنش میشه حوصله کنی راهشو بدست میاری.
کارهای اینتریور هم که در روزهای اول رندر گرفتن میشه ذهی خیال باطل چون نویز امانت نمیده میگی صبر میکنی تا نویز برطرف بشه اما عمرا :green:
هی میگی چرا اینطوری چون با خودت میگی آره بابا من که متریالها رو مثل وی ری ساختم پس ایراد کارم کجاست.؟ دوباره باز کمی تنظیمات رو دستکاری میکنی میبینی با نورها مشکل پیدا میکنی و در آخر بر میگردی به تنظیمات رندر اولی :green:
خلاصه اینکه تو یکیش راضی میشی .اما در کل موتور رندر خوبه میشه باهاش رندر خوبی زد.
موفق باشی

abbasi_0912

Active Member
سلام

دراریور های کارت گرافیک برای این آریون باید کاملا آپدیت باشن وبه خصوص کدا که کمتر از 4.1 اصلا تو آریون کار نمی کنه و زحمت رندر همش میافته رو دوش سی پی یو

آریون 1.6 خوبه ولی دیسپلیسش ضعف داره بلوم و گلرش هم تعریف چندانی نداره

کار کردن بت ان فیزیکال بیس ها دانش زیادی میخواد چرا دلیلش رو خودت گفتی

یه سری تکنیک و قلق داره وکنترل تک تک پارامترها چه تو نورا چه ت شیدرها و چه دوربین

موفق باشی

سلام ممنون بهزاد جان
من انتظار دیسپلیمنت از آریون ندارم
بیشتر جنبه تست برای یک هدف دیگه هست
راستی پلاگین فرای و اریون برای مکس 2012 اومده اما فقط خروجی برای ورژن 1.6 خروجی میده، با فرای 1.5 نمیشه بازش کرد، حتی خروجی مستقیم از مکس به اریون بهش اضافه شده

سلام عباسی جان من قبلا تست زدم آریون رو کم کم باهاش رندر بگیری میاد دستت که چیکار کنی نویزت بیاد پایین
سرعتش که خیلی عالیه من خوشم اومد واسه کار کردن با اکستریور خوبه اینتریور رو هنوز باهاش کار نکردم
و دقیقا حرف درست رو بهزاد گفت نه بامپ و دیسپلس درست حسابی داره نه بلوم و گلر
من واسه اکستریور باهاش تو 5 مین رندر بدون نویز گرفتم
راستی عباسی جان اگه لینک دانلود کرکش یا اگه آپلود کنی کرکشو ممنونت میشم مرسی
ایشاالله که هر چه زودتربیاد دستت :rose:

سعید میشه رندرت رو بزاری اینجا ببینیم این موتور رندر چی گرفته

حجم کرکش زیاده تقریبا نصف فایلی که دانلود کردم کرک هست، مثل ورژن قبلی نیست
فایل اصلی برنامه رو کرک کردن و باید این فایل رو جای فایل نسخه دمو کپی کنی
من از اینجا گرفتم
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1209172#post1209172

سلام
آخ جون آریون رندر :green:
میشه گفت خوبه . تقریبا نزدیک شده به رندرش. ولی از اینکه بخوای با ذهنیت وی ری با این موتور رندر برخورد کنی یکمی اشتباهه. مخصوصا تو نورها. در مورد اکستریور شاید سریع باشه اما تو برخی چیزها مثل متریالها و نداشتن دیسپلسمت کلی اذیت میشی. البته شدنش میشه حوصله کنی راهشو بدست میاری.
کارهای اینتریور هم که در روزهای اول رندر گرفتن میشه ذهی خیال باطل چون نویز امانت نمیده میگی صبر میکنی تا نویز برطرف بشه اما عمرا :green:
هی میگی چرا اینطوری چون با خودت میگی آره بابا من که متریالها رو مثل وی ری ساختم پس ایراد کارم کجاست.؟ دوباره باز کمی تنظیمات رو دستکاری میکنی میبینی با نورها مشکل پیدا میکنی و در آخر بر میگردی به تنظیمات رندر اولی :green:
خلاصه اینکه تو یکیش راضی میشی .اما در کل موتور رندر خوبه میشه باهاش رندر خوبی زد.
موفق باشی

سلام رضا جان
میدونم خیلی با وی ری فرق میکنه، خصوصا سیستم متریال پردازیش
بیشتر برای تست نرم افزار بوده؛ تا چند وقت پیش که گرافیک ATI داشتم
اما با گرافیک GT 520 برادرم عوض اش کردم برای تست؛ نمیشه گفت خیلی خوبه اما برای تست های اولیه خوبه
مادربورد ام Multi-GPU هست، اگر به نتیجه مناسب برسم حتما دو تا گرافیک درست و حسابی برای این کار میگیرم
هدف اصلی من برای رندر GPU گرفتن خروجی مناسب جهت انیمیشن هست
اما نمیدونم چرا اریون خروجی رندر برای انیمیشن نداره، توی فرای تنظیم کردم هر فریم رو فقط 30 ثانیه بگیره مشکلی نداشت
اما اریون همچین تنظیماتی نداره یا حداقل من نمیدونم، اگر کسی دوستان در این زمینه چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه

آخرین ویرایش:
سلام عباسی جان ساری دیر جواب دادم ولی این رندری بود که چند ماه پیش با آریون رندر گرفتم در واقع با فرمت Rc فرای سیو کردم تو آریون زدم رندر
تو چند مین رندر بدون نویز بهم داد ولی زیاد جزییات نداره اگه بخوای رندر اینتریورت تو موتورهای بیس فیزیکال رندر بدون نویز بگیره این مستلزم چشم پوشی از پارامتر های مختلفی هستش که بستگی به ارتباط محیط بسته با محیط باز داره که چطوری نورپردازیش کنی تا زودتر به نویز کمتر برسی حالا اگه سوالی داشتی حتما بگو عباسی جان

پیوست ها

• 4.jpg
    4.jpg
    236.2 کیلوبایت · بازدیدها: 39

.:BehzAd:.

Active Member
سلام حسین جان

چرا انتظار نداری موتور خوب و قدرتمندی هست فقط ما ها هنوز دانش استفاده ازش رو نداریم.

راستی پلاگین فرای و اریون برای مکس 2012 اومده اما فقط خروجی برای ورژن 1.6 خروجی میده، با فرای 1.5 نمیشه بازش کرد، حتی خروجی مستقیم از مکس به اریون بهش اضافه شده

اوووووووووو خیلی وقته که.....:green:

قبل از این آریون 1.6 یه آریون دیگه 1.5 بود که ریلیز شد اون 260 مگ حجمش بود که دیسپلیس خوبی داشت یه سری چیزای دیگه هم داشت و راحت تر میشد کار کرد وقتی این 1.6 اومد گفتم ببین این دیگه چیه ولی نه مثل اون نمیشد به نظرم بهترین آریون همون 1.5 بود ولی کرک نشد خیلی هم تو خوده سرور های رندم نموند

JIM RAYNOR

New Member
اقا بی زحمت میشه یه راهنمایی کنی این آریون رو از کجا تهیه کنم؟ رفتم پایتخت نداشتن. لینک درست حسابی هم نداره برا دانلود.......

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
تایپیک قدیمی هست.پس لطفا به جلو نیارین.
لینک دانلود آریون رو می تونین از اینجا دانلود کنین
attachment.php

RandomControl ARION – v2.5.0 64bit

Arion is a hybrid-accelerated and physically-based production render engine. It inherits all our expertise in light simulation and makes it run on steroids,
thanks to our very unique massively parallel GPU+CPU approach.Arion is a high performance production renderer capable of producing
hyper-real images.

Downloads:

کد:
[/SIZE][SIZE=3]http://uploaded.net/file/0ka7w11q/RandomControl%20ARION%20-%20v2.5.0%2064bit.CGP.rar
[/SIZE]
[SIZE=3]
Secureupload

کد:
[/SIZE][SIZE=3]http://www.secureupload.eu/mwoax8wtso5t/RandomControl_ARION_-_v2.5.0_64bit.CGP.rar
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]http://keep2share.cc/file/52c9c0c84b789/RandomControl_ARION_-_v2.5.0_64bit.CGP.rar
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]http://turbobit.net/ocu2hrwtt22o/RandomControl ARION – v2.5.0 64bit.CGP.rar.html
rapidgator:

کد:
[/SIZE][SIZE=3]http://rapidgator.net/file/1b452637ed5ccdb756f4afaa0e08ef07/RandomControl_ARION_-_v2.5.0_64bit.CGP.rar.html
[/SIZE]
[SIZE=3]

پیوست ها

• 6793413c264bd3aa1687ff981b3ed830.jpg
    6793413c264bd3aa1687ff981b3ed830.jpg
    54 کیلوبایت · بازدیدها: 74
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا