archtectural exteriors

mani h2

Member
مدلینگ و رندرینگ حدود 1 روز طول کشید.
طراحی کار رو هم خودم انجام دادم.(مال دانشگاه)
خوشحال میشم ایراد هارو بگید
.
کل مدل سازی رو توی کد انجام دادم و کار خروجی خود متور رند هیچ دستکاری نکردم چون زیاد وارد نیستی حقیقتش.:-?

کد
مکس
فرای رندر
:wink:end22.jpg3.jpg

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کار خوبی شده.
به خاطر عجله ای بودن نویز کار زیاد هست
اما خب کادر بندی خوب شده.نورها خوب شده.فکر کنم کف زیادی بزرگ شده.طرحای حجمی هم سلیقه ای هست.اما خوب شده.چوب های دیوار خیلی کارو قشنگ کرده
موفق باشی

mani h2

Member
سلام.کار خوبی شده.
به خاطر عجله ای بودن نویز کار زیاد هست
اما خب کادر بندی خوب شده.نورها خوب شده.فکر کنم کف زیادی بزرگ شده.طرحای حجمی هم سلیقه ای هست.اما خوب شده.چوب های دیوار خیلی کارو قشنگ کرده
موفق باشی

مرسی aref جان لطف دارین.:rose:
برای نویز ها باید بگم آره حق با شماست معمولا چون FRYRENDER سیستم خوب میخاد و ما نداریم سعی میکنم size کار رو بزرگ بگیرم که به چشم نیاد نویزها...نمیدونم این کار اشتباهه یا درستت.اینجا هم سایزو کوچیک کردم که هجمش کم بشه خیلی به چشم میاد.
ایشالا دعا کنید پولدار بشم یه گرافیک خوببببببببب بخرم با Octane کار بزنم خستگی شما استادام در بیاد. :green:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام و ممنون از دعوت:rose:

من که خیلی وقته حتی فرای رو باز نکردم موتور خوبی کار کردن باهاش هم لذت بخشه ولی من به خاطر یه سری کمبود و نقص های که داشت بیخیالش شدم.

اول بگم که کادرت خوب نیست و مدل ساختمون رو خوب نشون ندادی.

دوم هم ,گرفتن رندر خوب و بدونه نویز فقط سیستم خوب نمیخواد بلکه استفاده از یه سری تکنیک هست که باید تو کارت رعایت کنی.

خورشید فرای نویز زیادی تولید میکنه حجمی که بهش متریال امیتر میدی چک کن تعداد سکمن هاش خیلی نباشه چون به تعداد سگمنتی که داری نور تولید میشه این خودش یکی از عوامل توید نویز هست.

اینم بگم رندم کنترل فرای رو بیخیال شده و داره شدیدا رو آریون کار میکنه این ول کن اونو بچسپ.

موفق باشی.

Ultra3D

Well-Known Member
از لحاظ فن تری دی نظز می دم

کار یکم کم دیتیل هست ... یعنی یکم بکگراند و دور و اطراف هم کار می شد ... نور مستقیم خورشید داشت ... الان هیچ سایه محسوسی وجود نداره و کار رو یک دست کرده

mani h2

Member
سلام و ممنون از دعوت:rose:

من که خیلی وقته حتی فرای رو باز نکردم موتور خوبی کار کردن باهاش هم لذت بخشه ولی من به خاطر یه سری کمبود و نقص های که داشت بیخیالش شدم.

اول بگم که کادرت خوب نیست و مدل ساختمون رو خوب نشون ندادی.

دوم هم ,گرفتن رندر خوب و بدونه نویز فقط سیستم خوب نمیخواد بلکه استفاده از یه سری تکنیک هست که باید تو کارت رعایت کنی.

خورشید فرای نویز زیادی تولید میکنه حجمی که بهش متریال امیتر میدی چک کن تعداد سکمن هاش خیلی نباشه چون به تعداد سگمنتی که داری نور تولید میشه این خودش یکی از عوامل توید نویز هست.

اینم بگم رندم کنترل فرای رو بیخیال شده و داره شدیدا رو آریون کار میکنه این ول کن اونو بچسپ.

موفق باشی.
مرسی بهزاد جا ن بابت راهنمایت.:rose::rose:
در مورد کادر بیشتر میخاستم یه لانگ شات بگیرم.که شاید حق با شماست خراب کردم.البته انقدر اعجله ای بود کار نتونستم بقیه محیط رو هم بسازم و .....
هم کادر رو اصلاح میکنم و هم نویز هاروو.ایشالا با کمک شما روی پست پرداکشن هم کار می کنم که نتیجه بهتری بگیرم.:rose:
در مورد آریون هم کارد کرافیک ata هست مگرنه حتما با آریون بهتر نتیجه میگرفتم.

از لحاظ فن تری دی نظز می دم

کار یکم کم دیتیل هست ... یعنی یکم بکگراند و دور و اطراف هم کار می شد ... نور مستقیم خورشید داشت ... الان هیچ سایه محسوسی وجود نداره و کار رو یک دست کرده

مرسی بابت اومدنتون Ultra جان محیطو خفنن درست میکنم.دوباره میزارم.:rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا