anti autorun

Saeedvp

New Member
یه برنامه خوب واسه اینکه از شر ویروس های فلش راحت بشیم.
این برنامه اختصاصی شیزدانلود هست
http://www.shizdownload.com/?page_id=104

پیوست ها

• KAZEM___TNTv2.zip
    311 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Saeedvp

New Member
ادمین خان ممنون از تذکرتون و ویرایش بدون اجازه :دی
اطلاع نداشتم از این قانون،
اما داستان با پسورد سایت ممنوعه چی هست ؟ وقتی چیزی ذکر نشده ؟
من که مستقیم نگذاشتم به این خاطر بود که کاربرا قابلیت ها رو ببینن و نحوه کارش رو بدونن

the_king

مدیرکل انجمن
ادمین خان ممنون از تذکرتون و ویرایش بدون اجازه :دی

اگه تخلف از قوانین در یک تاپیک با اضافه کردن موردی قابل بر طرف کردن باشه، شخصا ترجیح می دم که اون
مورد رو اضافه کنم تا اینکه بخاطر عدم رعایت قوانین پاک اش کنم.

اطلاع نداشتم از این قانون،
اما داستان با پسورد سایت ممنوعه چی هست ؟ وقتی چیزی ذکر نشده ؟
لینک قوانین استفاده از انجمنها همیشه در بالای صفحه در دسترسه کاربرانه، می توانید مطالعه شون کنید.

قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید. اما در عین حال گذاشتن لینک وبسایت بصورت لینک، پسورد فایل و غیره خلاف قوانین می باشد.گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

من که مستقیم نگذاشتم به این خاطر بود که کاربرا قابلیت ها رو ببینن و نحوه کارش رو بدونن
در نیت خیر شما شکی نیست، به همین جهت بود که تذکری دریافت نکردید.

هدف اصلی معرفی کردن یک نرم افزاره، اما تاپیک نباید جنبه معرفی کردن یک سایت یا وبلاگ رو داشته باشه.
از طرف دیگه ذکر منبع (سایت یا وبلاگ) هم طبق قوانین اجباری یه، به همین دلیل بایستی هم همانطور که
خودتون لینک سایت منبع رو قرار دادین، لینک داونلود مستقیم نرم افزار هم قید بشه تا تاپیک حالت تبلیغاتی
نداشته باشه. به دلیل رمز دار بودن فایل اصلی راهی جز پیوست فایل نبود.

جدیدترین ارسال ها

بالا