جلوه های ویژه - - - All of my sons

Mehran coyote

Well-Known Member
کار خیلی خوبی شده و نشون میده زحمت زیادی کشیده شده واسش خسته نباشید نقات قوت زیادی داره ولی به جای تعریف و تجمید یه نقد کوچیک میکنم با اجازه

بزرگترین عیبی که داره به نظر من اینه که
زمان برخورد ماشین به چنین خاک ریزی یا تپه،(بوممم) میوه ها باید پاشییییده شه بیرون و زمان چپ شدن ماشین هم الباقی میوه هان که باید خیلی سریعتر و بی نظم تر پخش بشه (تصورش خیلی راحته) ولی با چنین تیمه حرفه ای نمیدونم چرا کار حرفه ای نشده و فیزیک جالب نیست
الان میوه ها زمانی ریخته میشه که ماشین کاملا چپ میشه و میوه ها با ارامش کامل از تو ماشین بیرون میرنزن.

مرسی امین جان

یا علی

zorkari

Active Member
مرسی امین جان ، خیلی عالی بود .
منم با مهران خان موافقم . کمپوزیت کار واقعا جای احسنت داره ، تکسچرینگ و نورپردازی واقعا عالیه .
فقط نحوه انیمیت ماشین پس از برخورد و انیمیت میوه ها مصنوعی در اومده .
مرسی .

امین تری دی

Active Member
کار خیلی خوبی شده و نشون میده زحمت زیادی کشیده شده واسش خسته نباشید نقات قوت زیادی داره ولی به جای تعریف و تجمید یه نقد کوچیک میکنم با اجازه

بزرگترین عیبی که داره به نظر من اینه که
زمان برخورد ماشین به چنین خاک ریزی یا تپه،(بوممم) میوه ها باید پاشییییده شه بیرون و زمان چپ شدن ماشین هم الباقی میوه هان که باید خیلی سریعتر و بی نظم تر پخش بشه (تصورش خیلی راحته) ولی با چنین تیمه حرفه ای نمیدونم چرا کار حرفه ای نشده و فیزیک جالب نیست
الان میوه ها زمانی ریخته میشه که ماشین کاملا چپ میشه و میوه ها با ارامش کامل از تو ماشین بیرون میرنزن.

مرسی امین جان

یا علی

مرسی که نظر دادی ولی
هر پروژه ای یک کارگردان داره و نظر کارگردان این بود که این اتفاق بی افته دوست خوبم :)
اگر نظر ایشون هم این بود که مثلا اتفاقی که شما برای میوه ها تعریف کردید رو بسازیم حتما همین رو بجه های تیم می ساختن
موفق باشی :)

Mehran coyote

Well-Known Member
مرسی که نظر دادی ولی
هر پروژه ای یک کارگردان داره و نظر کارگردان این بود که این اتفاق بی افته دوست خوبم :)
اگر نظر ایشون هم این بود که مثلا اتفاقی که شما برای میوه ها تعریف کردید رو بسازیم حتما همین رو بجه های تیم می ساختن
موفق باشی :)

بله از قدرت تیم خبر دارم و میدونم هر چیزی رو ممکن میکنید تو 3d
تو کف فکر اون کارگردانم که تو مخش چی بوده!!! :د
هر تیمه قوی ای یه کارگردانی قوی هم میخواد

در کل همیشه عالی هستین

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
خیلی خوب شده آفرین دارین
فقط این قسمتی که مهران گفت میوه ها دیر میریزن چیز مهمیه
شاید میشد نظرتون رو به کارگردان تحمیل کنید
با نحوه پخش شدنش (بومممم یا ویییررررر) میشه کنار اومد
:rose:

*farshid*

کاربر VIP
فیلم بود دیگه رسما
اصلا شبیه تری دی نبود که من بخوام نظر بدم :D
you are god :wink:

::reza::

کاربر VIP
سلام
کار خیلی خوبی شده. تا اونجا که یادمه مدلینگ و تکسچرینگ ماشین رو آقای مصطفی مطوری بر عهده داشتن. که اینجا به خاطر کار عالی بهش تبریک میگم. مدل ماشین دیتیل خیلی بالایی داره ، از نزدیک دیدم فوق العاده شده. رندر کار رو هم فکر کنم آقای دشتی انجام دادن. همیشه کارشون عالیه ، دستشون درد نکنه.
یه نکته جالبی هم که این کلیپ داشت این بود که صحنه برخورد ماشین به زمین (جایی که شیشه میشکنه) کلا توی کامپ ساخته شده! خیلی جالبه . این قسمت رو آقای محمد افشانی زحمتش رو کشیدن.(فکر کنم انیمیت کار هم بر عهده داشتن)
به همگیشون خسته نباشید میگم.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.بسیار کار با ارزشی شده.واقعا حس فیلم های خارجی بهم خورد.خیلی خوب شده.ممنون

امین تری دی

Active Member
بچه ها واقعا از نظرهایی که دادید ممنونم
و از همه بچه های الزهرا هم ممنونم که بخش های مختلف کار رو به خوبی انجام دادن و خروجی به این زیبایی رسید :)

جدیدترین ارسال ها

بالا