After war in The jail

autodesk

Banned
تصوير رو درچند نقطه مشخص كردم. شايد در تكميل كار كمكتون كنه.
البته يكي از بزرگترين مشكلات كار هاي ما اينه كه وقتي يك بخش كار رو ميسازيم، ممكنه به تمام جوانبش دقت نكنيم، يعني يك بخش خوب شد، ديگه بگيم خوبه. مثال روشنش همين لولاهاي درهاست كه زيادي كوچيكه و توي اين تيپ كاري معني درستي نميده يا قطر بدنه صندلي هاست كه در كارهاي طراحي با اتود استفاده ميشه كه خوب اينجا باز هم با تيپ كار تناسب خوبي پيدا نكرده.
از پاسخ ها ممنون.
از مديران هم براي پاك كردن پست هاي اضافي تشكر ميكنم. دوستاني كه گفتن اين كار غير قانوني هست، من كاري ندارم كه هست يا نه، ولي تذكر به مديران در اين تاپيك با قوانين سايت مشكل داره. بهتر بود پيام خصوصي ميزديد و كپي اون رو در تاپيك جدايي در پخش نظرات و ... قرار ميداديد. براي اين كه اين روش تصحيح بشه، من يك تايپيك ميزنم، و هر كسي كه خواست اعتراض كنه در همون تاپيك بنويسه.
به هيچ وجه اين تاپيك رو به انحراف نكشيد.

ویرایش شد..
Sherlock_Holmes

پیوست ها

• after war in the jail.jpg
    after war in the jail.jpg
    151 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش توسط مدیر:

milad_k

Member
مرسی دوست عزیز.بعضی هاشو که توضیح داده بودم فقط چنتا مورد.
اونجایی که اخر زنجیر علامت گذاشتید.من اونجارو با یه حلقه دقاقا شبیه به حلقه اون سر زنجیر نگه داشتم یه خورده دقت کنید میبینیدش.
اوجایی که در آخر بالای دیوار علامت گذاشتید.من اونجا قصدم آب نبوده چون لوله ایی وجود نداره. اونجارو یه چیزی شبیه کثیف شدن بتن در نظر گرفتم بخاطر رطوبت که در نزدیک سقف در ساخنمان بوجود میاد.
ما بقیه نقد ها هم در پست قبلی مفصل درموردش صحبت کردم.
باز هم تشکر

Sherlock_Holmes

Active Member
TARA CG این آیدی شما هم همراه با آیدی قبلی بسته شده بود، نمیدونم چطور مجدد تونستید پست بزنید..
ضمن اینکه تشخیص اینکه از چند نام کاربری استفاده میکنید چندان هم دشوار نبود..

دوست عزیز autodesk شما هم بهتره بیش از این دست و پا نزنید.. اینکار رفت تاپ گالری و تمام شد..

برای روشن شدن دوستان برای آخرین بار توضیحی میدم که نمیخواستم بدم.. این لینک کل تاپ گالری هست:

http://forum.majidonline.com/top_archive.php?p=1

میتونید توش یه چرخی بزنید و کارهایی که از نظر تکنیکی ضعیفتر و قویتر از این کار بوده رو یه بررسی بکنید.. توش احتمالا کار سیاسی هم پیدا میکنید اونم از بخش 3D که برخلاف کار آقای milad_k که بعد اجتماعی قوی داره ابعاد سیاسی بیشتری رو خواهید دید..
در مورد تکنیک اون کارها هم میذارم تا دوستان هنرمند خودشون بررسی کنند.. فقط نمیدونم دوستان چرا اونموقع اینقدر به قوانین چنگ نمیزدن...

پست بی ربط بعدی که توی این تاپیک زده بشه درجا اخطار میگیره..

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
مگه به چنین کار توپی میشه ایراد گرفت؟!
سلام.خسته نباشی.مرسی.

milad_k

Member
از هر چه بگذریم سخن WIP خوش تر است.:paint:

من از هر قسمت از کار یه تکه گرفتم و روی اون توضیح میدم.و روند کار رو بصورت مرحله به مرحله توضیح میدم امیدوارم که این WIP در کار هاتون کمکتون کنه.
یه مسئله که واقعا توی کارم تاثیر گذاشت حس روانیه کار بود,بخاطر اینکه موضوع کار یه موضوع خاص بود دوست داشتم دقیقا توی همون فضا باشم به همین خاطر سعی میکردم از آهنگهایی استفاده کنم که احساس خشم و عصبانیت رو بیشتر توی من بوجود بیاره اما جاهایی هم به آهنگهایی گوش میکردم که یک احساس عاطفی و آروم رو برای من وجود بیاره.من از سبک METAL زیاد خوشم نمیاد چون میگم عصاب آدمو خورد میکنه ولی توی این کار به این سبک کارا هم گوش میکردم چون به حس عصبانیت نیاز داشتم.
به دوستانم هم پیشنهاد میکنم نسبت به کاری که میخوان انجام بدم آههگشون رو انتخاب کنن چون واقعا رو ذهنتون تاثیر میذاره.
همونطور که قبلا گفتم من هیچ ذهنیتی از زندان نداشتم و هرچی دیده بودم توی فیلم ها و عکس ها بود و دیدن فیلم ,عکس و کار هایی مختلف یواش یواش ذهنیت من رو از یه زندان شکل داد.
از همون اولش دنبال این نبودم که یه کار رئال داشته باشم میخواستم کار سورئال باشه پس این انتخاب به منم اجازه داد که هرگونه اقراق در کار ایجاد کنم و دست و ذهن من رو باز گذاشت.
شروع کردم به ساخت یک فضای اولیه و قالب کارم رو شکل دادم.در ها ,نردها,زنجیر ها تخت ها چوب ها و شیشه های شکسته شده رو با یک حال آشوب زده در کار جانمایی کردم.

شیشه پنجره ها رو بوسیله پلاگین RAYFire شکوندم.نسخه تریال رو میتونید از سایت خود RAYFire دانلودش کنید آموزش هاشم اونجا هست.
این سایتشه ==>http://www.mirvadim.com/

شیشه :
بعد از اینکه تکسچر شیشه هارو ساختم کمی تکسچر رو کدر و تیره کردم تا از حال سفیدیه مطلق بیرون بیاد و شیشه هام بصورت کامل شفاف نباشه.اینجا یه نمونه از تکسچر شیشه ها رو اینجا میزارم.

دیوار :
دیوار ها یکی از اساسی ترین قسمت های کار بود و وقتی میخواستم دیوار هارو بسازم سعی کردم اقراق هم داشته باشم تا احساس کثیف بودن محیط بیشتر القاع کنم.
برای ساخت NORMAL Bump تکسچر ها سعی کردم ترک هارو بیشتر NORMAL Bump بگیرم تا حس ترک های را تقویت کنه.اینجا یه نمونه از تکسچر دیوار ها واستون میزارم. من تمامیه دیوار ها با همین سبک تکسچرش رو ساختم.تمامیه ترکها و چرکها بوسیله برش هایی که مخصوص ترک و چرک هست ایجاد کردم.

یکی از زمان بر ترین زمان متریال سازی برای اینجاد تکسچر کف بود که در نهایت حدود 25 تا زیر مجموعه گرفت.
در نظر داشتم که یک مقدار خاک بروی زمین بریزم و دیدم از طریق متریال خوب میشه این خاک رو ایجاد کرد.
با تظیماتی که در زیر واستون گذاشتم میتونید ببینید که من چجوری متریال کف رو ایجاد کردم.مرحله به مرحله روند کار رو براتون میزارم.

بعد از رندر گرفت کار میریم سراغ Post Production توی فوتوشاپ.
اولی کاری که کردم اومردم و رد نور رو ساختم.مراحا ساخت رد نور رو در زیر میتونید ببینید.

و در نهایت جداره های رد نور رو پاک میکنم تا طبعی تر بشه.من برای اینکه رد نور بهتر در بیاد یخورده با براش FOG توش خط انداختم .
حالا میرسیم به قسمت مورد علاقم,من از این قسمت خیلی خوشم میاد.:green:
این اصل رندر.

در این مرحله میام نور صحنم رو بوسلهExpsure چون کاری که میخوام انجام بدم نور صحنه رو در حد زیادی میخوره.

این مرحله نهاییه کاره. و از طریق زیر رنگ کارمو تنظیم میکنم.این تنظیمات رنگ مربوط به این کاره و شما باید تنظیمات رنگ مربوط به کار خود را پیدا کنید.

و این هم نتیجه کار.

انشا... که این WIP مسمر ثمر بوده باشه.:rose:

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
كاره بسيار زيبايي شده ميلاد جان.
با ايده ي كار و عدم استفاده از مدل آماده و تكسچرينگ مناسب كارت حال كردم!
فقط بنظرم يكم بايد بيشتر رو مدلينگ كار ميكردي.
موفق باشي و خوش.

MrHossein

Well-Known Member
واقعا کار برجسته و قابل تحسینی هست . فقط به این شرط که پای مسایل سیاسی و جنبش سبز و اینها وسط نباشه. به هرحال هر طرحی یک زیبایی باطنی هم داره که بهش میگن نیت طراح و به اندازه ظاهر طرح مهم هست.

موفق باشی

DLL_DLL

Member
عالی بود! کلی سرچ کردم تا پیدا کردم این پستو. چون این عکسو کنار سایت زده بود.

فقط اگه داخل هوا ، کمی ذارت غبار که نور به آنها برخورد کرده را بذاری. مهشر میشه!:rose:

milad_k

Member
عالی بود! کلی سرچ کردم تا پیدا کردم این پستو. چون این عکسو کنار سایت زده بود.

فقط اگه داخل هوا ، کمی ذارت غبار که نور به آنها برخورد کرده را بذاری. مهشر میشه!:rose:
یک دنیا ممنون دوست عزیز.
اگر روی همون عکس کلیک میکردید مستقیما وارد همین پست میشدید.
یه خورده این گرد غبار رو ایجاد کردم ولی نه زیاد.:rose:

fariman

New Member
سلام و تبریک
خیلی فضای جالبی شده کاملا انسان رو جذب می کنه، من مخصوصا از نوشته های روی دیوار خوشم اومد، ابتکار جالبی بود :wink:،
امیدوارم همیشه در حال پیشرفت باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا