adsl با wireless از لحاظ سرعت و قیمت چه فرقی میکنه ؟

adame_haji

Member
سلام من تو شهرمون برای یکی از Isp ها یه کلیپ ساختم بجاش میکنم اشتراک یکی دوساله Wireless بگیرم
ولی یه Isp دیگه هم هست که Adsl میده با 5 گیگ ترانسفر در ماه با سرعت 128 (22500 تومن ) حالا :
من از اولی که Wireless هست بگیرم بهتره یا دومی
1- میخوام سرعت و قیمتش بهتر باشه و Dc کمتر بشه
2- چون از اولی که کلیپ براش ساختم میتونم دستمزدمو بگیرم ولی دنبال اینترنت پر سرعت هستم و اینکه این شرکت وایرلس رو به غیر از شرکتها به شخص عادی نمیده
در ضمن من اصلا به راه اندازی Adsl و وایرلس آشنایی ندارم .
میخوام ببینم چقدر خرج داره و چه وسایلی میخواد

ممنون از همه
یا علی

adame_haji

Member
اوا
مگه میشه ؟
من که باورم نمیشه !!!

یعنی واقعا هیچکی نیست جواب مارو بده ؟

من همچنان منتظرم ها
خواهشا یه دستی برسونید .

یا علی

o-m-i-d

Member
بسته به محل قرار گيري شركت سرويس دهنده و فاصله ي شما تا اون قيمت تجهيزات وايرلس متفاوته و حتي ممكنه شما تا 500 هزار تومن خرج آنتن بيسيم كنيد شايد هم با 50 تومن كارت راه بيافته ولي خب بايد از خودت شركت بپرسي شايد هم تجهيزات از قبل داشته باشه و بهت اجاره بده مثلا... ولي براي Adsl به جزء هزينه ي ماهيانه كه فرمودين يه هزينه ي مودم داريد كه از 40 تا 80 متفاوته + آبونمان مخابرات ماهيانه 3180 تومن + هزينه راه اندازي كه از 5000 تومن تا 20000 تومن مي گيرن... وايرلس رو اگه بتوني بگيري كه محدوديت دانلود نداشته باشه بهتره ولي گرون تره ...

hassan_2008

Member
سلام دوست عزیزم
شما باید مشخصات وایرلسی رو که میتونی بگیری بگی تا بشه به سوالت جواب داد
موفق باشی.

HAMIDI72

Member
اگه فاصلت با Isp کمه حتما وایر لس بگیر خیلی ارزونتر میفته پات مثلا 512 با پهنای باند نا محدود وایرلس شیراز حدود 90 تومنه .
البته از یه نفر شنیدم که میگفت اگه یه نفر در مسیر تون از وایر لس استفاده کنه فاصله از نزدیک ترین آنتن حساب میشه. البته وایر لس اگر یکم تو تنظیماتش دست ببرید رو کل شبکه ی سرویس دهنده تاثیر میزاره.

sabasoft

Member
والا تو ولایت ما با Wireless یک Valid IP هم می دند که خیلی می ارزه...

ولی ADSL هم خوبی های خودش رو داره

اگه شرکت معتبری هست که ADSL رو با کیفیت و ارزون بده ، بهتر از همه هست... از اونطرف هم پولت رو بزن به جیب!

navidba

Well-Known Member
مشخصات ناقصه ... دی:

بستگی به جیبت داره... اگه پول می خوای بیشتر بدی وایرلس ،چون سرعتش تا حدودی بیشتر هست ولی قیمت هم بیشتر
تو شهر ما که اینجوری هست... ولی من اگه شخصا بخوام بگیرم adsl می گیرم...

DaRiOuShJh

Member
یه جورایی دوستان کمک کردند دیگه
شما باید ببینی که سیگنال دریافتی چه قده؟ چون وایرلس سرعت و دی سیش دقیقا بستگی به درصده سیگنال داره
از طرفی مودمش رو هم میخوای که گرونه مگر از شرکت
ای دی اس ال هم بد نیس ولی خوب اگه مجانی باشه و از طرفی سیگناله دریافتیت خوب باشه ایرلس گزینه بهتری میتونه باشه
محدودیتشون رو هم نگفتی چه قده ها!!

الان منم مثلا تو نافه تهرانم ولی نه ای دی اس ال میدن نه وایرلس!!! هیچی به هیچی! 16 ماه هم هست تو نوبتم
ایرانه دیگه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا