Action script3

kiarash.M

Active Member
در جواب همه دوستان بگم که
اتفاق خاص هم اگه لازم شه می افته .... قوانین یک فروم ایده ال ( اینجا که نسیت .. یعنی حالا نسیت ولی شاید یه روزی بشه ) میگه که همیشه حق با کسی که سوال میکنه ولی مشروط بر اینکه اون طرف جاگاهشو که یک USER هست رو بشناسه ، کسی که در ای فروم USER میشه برای من یکی که بسیار زیاد محترمه و حرفش واسم حقه ...
ولی گاهی دیدم دوستان این مرز رو میشکنن و فراتر میرنو از انورش می افتن !!
ای ن حرف رو کلی میگم :
جناب هشام و پدیده و اننون و آونگو ... ....

هیچ فرقی در اینجا بین ما وجود نداره ما هم حق هیچ گوه درخواست واجبی از دیگران نداریم Okey؟ پس زین پس خواش مندم (از تمامی دوستان) در طرز سوال پرسیدن نهایت دقت رو به عمل بیارن و کا رو به جاهای باریک نکشن
در غیر این صورت دسترسی IP شخص و کل محلشونو به این سایت میبدم ( با اختیار تام)
و نگید که ببند و 100 تا فروم دیگه !!!
حال با کمال میل منتظرم
اگر پاسخی نظری یا صحبتی یا انتقادی به حرفای من دارید
همین زیر بگید

با سپاس فراوان کیارش.

____________________________________________________________________________________.....

به چه امید واری ؟؟؟؟
طرز حرف زدنتم درست نبود
حرف نزن پاک کن میمونه ....
کسی با کسی فکر نکنم جنگ داشته باشه
اگر داره یکی بایس کوتا بیاد لینجا مجیطه دعوا نیست که !!
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

mshgames

Well-Known Member
حرفات کاملا درسته
البته خودمم بعضی اوقات رعایت نکرده بودم.
موفق باشی.:)

آخرین ویرایش:

UnknownUser

Well-Known Member
من چیزی که ایشون گفت رو نشنیده می گیرم اگه واقعا می خواد مشکلش حل بشه درست و کامل سوالش رو بپرسه ما هم جوابش رو می دیم
هر کسی که اینجا عضو می شه برای اینه که مشکلش حل بشه یا چیزی یاد بگیره من هم وظیفه ی خودم می دونم که چیزی رو که بلدم به دیگران یاد بدم
ایشون یه بار هم این سوال رو پرسید من خواستم کمکشون کنم همون طور که خودشون میدونن ازشون خواستم که بیشتر توضیح بدن که چه چیزی مد نظرشونه اما این کار رو نکردن و به جواب هم نرسیدن

اینجا کسی نمی خواد به دیگران ثابت کنه که بیشتر می دونه خیلی ها بودن که این برداشت رو داشتن اما فهمیدن جاشون اینجا نیست
باز می گم اگه واقعا می خواد جوابش رو بگیره بیاد و سوالش رو کامل بپرسه ( با کسی هم دعوا نداشته باشه !! )

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
آقا خدا رو شکر حل دیگه روبوسی و شیرنی رو بیار بخوریم آشتی کردن هورااااااااااااااااااااااا.
آقا شما هم بیا سوال رو بپرس همه چی تموم شه انشاء الله ...:d

mshgames

Well-Known Member
سلام یه پیشنهاد
کیارش جان این تاپیکو حذف کن و یه تاپیک تو مباحث مهم همین بالای تاپیکا بزن و اون تو شرایط این جور رفتارا و عواقبشو این رفتارها توضیح بده( همین توضیحی که این بالا دادی) تا هر کس که تازه وارد انجمن میشه یا افراد دیگه از جمله خودم یه نگاه به اون تاپیک بندازیم تا این مدل مشکلات که واقعا مشکلات پیشو پا افتاده اییه مطرح نشه.
تمام.:)

UnknownUser

Well-Known Member
نه مثل اینکه رفیقمون خیلی دوست داره ادامه بده !!....
من جلوی همه دارم می گم اگه می خوای سوالی رو بپرسی درست بیا بپرس اما اگه بخوای ادامه بدی ...اینو بدون که اینجا یکی هست که جوابت رو بده ( خود دانی ! )

kiarash.M

Active Member
tahala khodet ghavanin Forum hayi ke rafti ro aslan reghbat kardibekhoni ??????

badesham yek chenini katbie i mesle koroosh ro ghablan majid zahamatesho keshide

جدیدترین ارسال ها

بالا