A Girl - Vector Art

30min

Banned
با سارای عزیز کاملا مخالفم .
شاید همین پافشاری من بر روی حرفم باعث شده که شخصیتی مغرور پیدا کنم که دوستان این چنین برداشتی داشته باشن .
حمید خان شما هم سبک جالبی داری یکی به نعل میزنی یکی به میخ !
جالب هستش که بدونید خانم سارا من این حرف شما رو در اولین پست این تاپیک زدم دقت کنید :
اول میخواستم وکتورآرت کار کنم و برنامه دیگه ای نداشتم اما یکم دیتیل با براش اضافه کردم احساس کردم میشه یک طرح realistic باشه .
تصمیم گرفتم سبک جدیدی به نام realictor art بسازم !
این base کار هستش و یکمی چشمها و بینی رو براش کاری کردم !
بعد میگید چرا من هی میگم توضیحات رو نمیخونید !
اگر توضیحات رو میخوندید اصلا لزومی به این بحث ها نبود البته شاید هم قسمت بود این مطالب اینجا گفته بشه .
در هر صورت خوشحالم اگر کسی چیزی یاد گرفت از این بحث .
در ضمن خانم سارا حرف های شما در مورد بحث کاملا صحیح هستش تا جایی که با سند و مدرک باشه وقتی یک سری مسائل از روی ناآگاهی گفته میشه فقط و فقط پست ها هستن که اضافه میشن و مطلب خاصی به خواننده منتقل نمیشه .
در هر صورت امیدوارم بحث های بهتری داشته باشیم .
همگی خوش باشید .

AliReza Bahrami

مدیر انجمن

سيمين جان شما مثال دي وي دي تاپ سكرت رو زدي و گفتي طرحت وكتور آرت هست و ديشب هم روي همين امر پا فشاري ميكردي
توضيحي واضح تر از عنوان تاپيك ؟؟؟؟
A Girl - Vector Art

erfan-ART1

New Member
ببخشيد نميخواستم كامنت بدم ولي

كار شما خيلي خوب شده تبريك ميگويم:rose:.

خدار شكر كه شما همانند ديگر دوستان از يكسري عكس ها و فايل هاي آماده براي پينت استفاده نكرده ايد.

با تشكر :oops:.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بهبه چه پست جالبی ( ناخن زدن نداره که این اسمایل ها )

من به شخصه خیلی یاد گرفتم و تفاوت بین دو سبک و موارد دیگه را از این تایپیک ها کم داریم :green:

ولی خدا یش من اینقدر که کلمه جان و عزیز اینا را دیدم کلاً فکر کردم فوتوشاپ اسمش عوض شده :rose: مگه تعارف دارید باهم
من همیشه معتقدم اینا همش ابزار و بقیش هم حرف ( منظورم سبک کار ) اصل کار نهایی تموم شد رفت ولی بحث اموزنده ای بود :rose:

30min

Banned
سيمين جان شما مثال دي وي دي تاپ سكرت رو زدي و گفتي طرحت وكتور آرت هست و ديشب هم روي همين امر پا فشاري ميكردي
توضيحي واضح تر از عنوان تاپيك ؟؟؟؟
A Girl - Vector Art
گیلاس ( عزیز نمیگم که Shirani گیر نده :wink: ) شما پست هات رو پاک کردی پس حضورت با این حرف ها سندیت نداره در جواب شما دیگه چیزی از این به بعد نمیگم ! ( یادم تو آخری نوشتی برای احترام به عرفان و مانی دیگه پست نمیدم !)
ولی خدا یش من اینقدر که کلمه جان و عزیز اینا را دیدم کلاً فکر کردم فوتوشاپ اسمش عوض شده :rose: مگه تعارف دارید باهم
من همیشه معتقدم اینا همش ابزار و بقیش هم حرف ( منظورم سبک کار ) اصل کار نهایی تموم شد رفت ولی بحث اموزنده ای بود :rose:
درست میگی شیرانی جان ایرانی هستیم و جان و جون تو وجودمون دیگه :wink:
خوشحالم که شما هم استفاده کردی از بحث .
از همه عزیزان بابت نظراتشون تشکر میکنم .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اگر توضیحات رو میخوندید اصلا لزومی به این بحث ها نبود البته شاید هم قسمت بود این مطالب اینجا گفته بشه .
در هر صورت خوشحالم اگر کسی چیزی یاد گرفت از این بحث .

آخه سیمین جان صحبت سر اینه که طرح اصلا به سمت Realistic بودن هم نرفته.
طرح رو نمیشه جزو دسته ی رئالها هم حساب کرد.
البته مطمئنا اون سبکهای realictor و این چیزا هم که گفتی شوخی بودن! :دی
همونطوری که قبلا هم گفتم ظاهر طرح بیشتر به طرحهای ترکیبی یا همون میکس مدیا میخوره.
الان سیمین میاد میگه باز توضیحات منو نخوندی! :green:

30min

Banned
الان سیمین میاد میگه باز توضیحات منو نخوندی! :green:
:mad: تو که نوشم نهی نیشم چرایی ؟! :wink: ( محلی خراسانی :wink: )
خوب مشخصه که Realictor رو شوخی کردم چون اصلا همچین سبکی نداریم و منظورم Realistic و Vector بود یا سیمینوکتوروگرافی :shock: و توضیح دادم که Base کار وکتور آرت بوده و براش ها رو اضافه کردم شده سبک جدید !
اگر تمایل دارید میتونید عنوان رو به Simino Vectorism تغییر بدید :green: .
خوش باشید .

hamid

Well-Known Member
عزیز من سیمین جان دوست من من بحثم رو این بود شما تفاوت این دوتا سبک رو نمیخوای قبول کنی و رو حرف خودت پا فشاری میکنی
دل انگیز حالا باز بیا بگو همچین

GFX Master

:mad: تو که نوشم نهی نیشم چرایی ؟! :wink: ( محلی خراسانی :wink: )
خوب مشخصه که Realictor رو شوخی کردم چون اصلا همچین سبکی نداریم و منظورم Realistic و Vector بود یا سیمینوکتوروگرافی :shock: و توضیح دادم که Base کار وکتور آرت بوده و براش ها رو اضافه کردم شده سبک جدید !
اگر تمایل دارید میتونید عنوان رو به Simino Vectorism تغییر بدید :green: .
خوش باشید .
خوب فكر كنم به يه وجه مشترك رسيده باشيم.
ما بهش ميگيم ميكس مديا حالا شما به زبان محلي بهش ميگي رئاليكتور يا سيمينو...!‌ :green:
همين كه همگي به اين نتيجه رسيديم كه اين كار صرفا يك وكتور آرت نيست فكر ميكنم گره ي اصلي باز شد.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سيمين خانم من نگفتم پست نميدم
گفتم به بحث ادامه نميدم كه بنيامين و سارا جان اومدن و بحث دوباره باز شد!

مهم نيست شما جواب بدي به من يا ندي مهم اين بود كه من و كساني كه اين بحث رو دنبال كردن يه نتيجه اي گرفتيم!!
شما هم بهتره زياد روي چيزي كه وجود نداره پافشاري نكني دوس جان!
موفق باشيد

30min

Banned
خوب دیگه واقعا راست گفتن انسان طول میکشه تا به پختگی لازم برسه ! :-?
به این دو بیت اکتفا میکنم :

آنکس که بداند و بداند که بداند ..... اسب خرد از گنبد گردون بجهاند
آنکس که نداند و نداند که نداند ..... در جهل مرکب ابدالدهر بماند

خوش باشید .

GFX Master

بچه ها فکر کنم دیگه این بحث رو ادامه ندید بهتر باشه!

اگر کسی نظری درباره ی طرح داره ابراز کنه وگرنه این بحثهای حاشیه ای رو خواهشا تموم کنید تا کدورتی پیش نیاد.

همچنان میتونید نظرتون در مورد این طرح یا در مورد سبک ها و ... رو بگید اما خواهشا به حاشیه نرید.

ممنان!

hamid

Well-Known Member
خوب دیگه نظری نموده که ندیم هرچی از الان بدیم حاشیه هست :)

ArefGod

Member
:tavajoh: عجب لبی داره :shock:

:nokte: یه اسپم هم داشتم :spam:

:1:اونم اینکه سیمین چرا آموزش که برای پن تولز می زنی ویدیویی نیست؟!:-?برنامه های هستن که حجم یه ویدیوی آموزشی رو خیلی کاهش می دن و راحت می تونی آپلود کنی :wink:

:2:و چرا آموزش این طرحتو نمی گذاری؟:mad:

آخرین ویرایش:

30min

Banned
دوست عزیز اینجا به آموزش PenTool چه ربطی داره آخه ؟!
مسائل مربوط به هر تاپیک رو در بخش خودش مطرح کنید .
اگر وقت شد چشم چون آموزشش خیلی طولانی میشه و به نظرم میشه آموزش های کوچکتری ساخت که آموزش خوبی برای موارد استفاده شده در این طرح باشه .
تشکر از نظرتون .
خوش باشید .

آخرین ویرایش:

Mr.Doosti

Active Member
سلام خدا رو شکر تموم شد......
اگه ادامه پیدا میکرد دیگه میدونید چی میشد....
مدیران محترم اسمشو گذاشتن بحث...کجاش شبیه بحث علمی بود آخه؟؟؟؟این ضعف مدیریتی هست(دلیلش رو میگم)این جا جاش نیست....
با عرض معذرت از حاجیه خانوم 30min
در هر صورت خوشحالم اگر کسی چیزی یاد گرفت از این بحث
خوب واقعاً جدی میگم یاد گرفتیم....
کار جالبی شده دوست عزیز....
ببخشید نمی دونم من کور رنگی دارم یا طرحت رو اینجوری میبینم.این خانومه گردنبند گردنش هست؟؟؟؟
یقیه پشت گردنشم درست میکردین ...خوب انگار خط کش گذاشتین کشیدن....البته نظر شخصیه منه.من زیاد سرشته ندارم از اینجور سبکها....ولی چیزی که به عنوان یه ببیننده میبینم رو میگم..
باز ببخشید که در مورد همه چی حرفیدم..معذرت می خوام باز.
خوش باشید.

30min

Banned
حق با شماست .
در تصویر اصلی هم گردنبند زیر سویشرت هست .
شاید اگر وکتور رو رسم میکردم گردنبند رو حذف میکردم !
تشکر از توجهتون .
انشالله به زودی سویشرت رو هم میسازم که دیگه کامل باشه .
موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا