90 میلیون تومان درآمد ماهیانه

onlymiladpopcor

New Member
به گروه بزرگ ما در گرین هورس بپیوند گرین هورس به صورت خلاصه میشه:خلاصه کلام عضو شوید- 10 نفر زیر مجموعه بگیرید- به زیر مجموعه هایتان بگویید

10 زیر مجموعه بگیرند و به زیر مجموعه هایشان بگویند که 10 زیر مجموعه بگیرند

وبه آنها بگویند که به زیر مجموعه هایشان بگویند که 10 زیر مجموعه بگیرنو بعد شما هر ماه تا سقف 90 میلیون بسته به تلاشتون پول بگیرید:)eek: این کار

در اتاق چت بهتر صورت می گیرد)
ما به شما کمک زیادی در گرفتن زیر مجموعه خواهیم کرد برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ زیر برید
http://e-gold-iran.blogfa.com/

onlymiladpopcor

New Member
مرد حسابی گلد کوئست کجا بود واسه این سایت شما 1 قرون پول نمیدی واسه گلد کوئست باید زندگی تو ببازی این سایت خیلی معتبره در ضمن شرکت یاهو و یاماها اسپانسر معروف این شرکتند در دنیا بیش از 42 میلیون نفر عضوشن اونوقت شما میگین گلد کوئست!!

VAHID216

مدیر بازنشسته
اگر همه زیر شاخه ها بتونن 10 تا عضو بگیرین که ... . شما حساب کن اگر همین طور ادامه پیدا کنه باید سال دیگه توی کره ماه باید عضو بگیریم. منطقی فکر کنید.

S4DEGH

Well-Known Member
مسائل زير مجموعه بازي ديگه جمع شد و چيزي جز مسخره بازي نيست !!

هركي سمت اين جور كار ميره با اين همه مواردي كه ديده شده واقعا ميشه گفت عقل سليمي نداره !! چون چرت محض هست !

:)

websamancom

Well-Known Member
مسائل زير مجموعه بازي ديگه جمع شد و چيزي جز مسخره بازي نيست !!

هركي سمت اين جور كار ميره با اين همه مواردي كه ديده شده واقعا ميشه گفت عقل سليمي نداره !! چون چرت محض هست !

:)

دقیقا همینطوره اینکه چیز تازه ای نیست همین دانکی میل دیگه سرکرده همچین سایتهاییه که فقط ملت رو میزارن سر کار
بنظرم وقتت رو بزار رو چیز دیگه نتیجه بهتری میگیری

onlymiladpopcor

New Member
خوب نظر شما در مورد گرین هورس درست البته من خودم این سایت رو خوب نمیشناسم ولی اگه پول بده و کلکی هم توی کارش نباشه من تا 3 سال هم صبر میکنم چون اگه به قولش عمل کنه در ماه چند میلیون میده ولی خوب من خودمم خیلی به هش اطمینان ندارم
ولی در مورد دانکی میل نمیتونید این حرفو بزنید چون دیگه از این سایت معتبر تر نمیتون پیدا کنی متمئن باش

جدیدترین ارسال ها

بالا