:: 5 کار جدید از من ::

H-M-P

Member
داداش شهرام به اینا نمیشه گفت جدیدا ! اخیرا نمیدونم میدونی یا نه روند کاریت کند شده . یکم تکون بده اون بدن 120 کیلویی رو . :)

NAKOOT

Well-Known Member
داداش شهرام به اینا نمیشه گفت جدیدا ! اخیرا نمیدونم میدونی یا نه روند کاریت کند شده . یکم تکون بده اون بدن 120 کیلویی رو . :)

همه رو برق می گیره مارو چراغ نفتی
127fs3556139.gif

ببینم تو چرا با اون یکی یوزرت نمیای؟
ugly_confused2.gif

از قصد اوون توانا رو گذاشتم یاد شرکت بابات بیفتی داغ دلت تازه بشه
905.gif

امضات هم ادیت کن ما آبرو داریم
155fs287321.gif

H-M-P

Member
عجب نامردی . به اسم ما باسه ملت طرح میزنی دیگه ؟ توانا یکیه اونم مال ماست . ما به این زودیا هم از رو نمیریم . دلیلم هم اینه که زودتر از بقیه سفارش کار دادیم .

نه راستیتش تعداد کارات نسبت به قبل خیلی کم شده . یکم تکون بده به خودت و ساکن نمون . :d

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
سلام
بنظر من کارتون خوبه
موفق باشید

سلام
ممنون ، لطف داری شما
4xvim2p.gif

عجب نامردی . به اسم ما باسه ملت طرح میزنی دیگه ؟ توانا یکی اونم مال ماست . ما به این زودیا هم از رو نمیریم .

نه راستیتش تعداد کارات نسبت به قبل خیلی کم شده . یکم تکون بده به خودت و ساکن نمون . :d

حجی همینجا جلو روت یه بربری آتیش می زنم هااا !!
121fs725372.gif
برو پی کارت اینقدر اسپم نکن :crazy:

alionline1366

Active Member
شهرام کارات باحاله مثل همیشه ولی راست میگه بابا اینا که مال عمر پدر بزرگ منه (پدربزرگم چند ماهشه) خیلی کم کاری یا رو نمیکنی

H-M-P

Member
من اسپمرم تو چیکاره ای ؟ اینجا مدیر داره اگر خواستن خودشون میگن منم زبونم رو میزارم لای زیر بغلم میرم میخوابم .

راستی شهرام اخیرا دقت کردی طرح هات زیادی به خارجه و عجنبیا ارتباط پیدا کرده ؟ نکنه میخوای اونجایی بشی ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
درباره ی کار اول و آخری نظری ندارم!

2 تا کار کردیش موزیک قشنگ شدن. مخصوصا اون لوگویی که خورشید داره. رنگبندی قشنگی داره.

درباره کار توانا هم که واقعا قشنگ شده. کارت ویزیت جذاب و خوش آب و رنگی شده. فقط روی اون رنگ زمینه رنگ زرد رو هم یه تست میکردی. این زمینه ی رنگ با زرد یا نارنجی فوق العاده میشه.

من اسپمرم تو چیکاره ای ؟ اینجا مدیر داره اگر خواستن خودشون میگن منم زبونم رو میزارم لای زیر بغلم میرم میخوابم .
فکر کنم بری بخوابی بهتر باشه!! :دی

ببینم تو چرا با اون یکی یوزرت نمیای؟
چی میگه؟!

مانی یه دقیقه بیااااااااااا کارت دارم!!! :دی

hosienmax100

3D Artist
سلام

شهرام جان من فقط در مورد کار سومی (کردیش موزیک) یه نظر میدم بقیه رو کاری ندارم ئه ئه

واقعآ زیبا شده نمی دونم چرا منو یاد ئه لوگوی بازی های شرکت edios میاندازه عالی شده به نظرم روی اون بیشتر کار کنی ارزششو داره

یه چی دیگم اینه که فک کنم دلیل کم کار بودن شهرام اینه که داره 3d رو فول میشه

موفق باشی

NAKOOT

Well-Known Member
درباره ی کار اول و آخری نظری ندارم!
تا کار کردیش موزیک قشنگ شدن. مخصوصا اون لوگویی که خورشید داره. رنگبندی قشنگی داره.

درباره کار توانا هم که واقعا قشنگ شده. کارت ویزیت جذاب و خوش آب و رنگی شده. فقط روی اون رنگ زمینه رنگ زرد رو هم یه تست میکردی. این زمینه ی رنگ با زرد یا نارنجی فوق العاده میشه.

چی میگه؟!

مانی یه دقیقه بیااااااااااا کارت دارم!!! :دی
کاره اول و آخر چشه؟ چرا فحش می دی؟
ugly004.gif

رنگ نارنجی به کار میاد یا چون رنگ مورد علاقت هستش می گی ؟
905.gif

سارا اگر می خواید بفهمید اوون یکی یوزرش چیه من همکاری لازم رو باهاتون می کنم
s026.gif

مرسی سارایی برا کامنتت
rose3.gif

سلام

شهرام جان من فقط در مورد کار سومی (کردیش موزیک) یه نظر میدم بقیه رو کاری ندارم ئه ئه

واقعآ زیبا شده نمی دونم چرا منو یاد ئه لوگوی بازی های شرکت edios میاندازه عالی شده به نظرم روی اون بیشتر کار کنی ارزششو داره

یه چی دیگم اینه که فک کنم دلیل کم کار بودن شهرام اینه که داره 3d رو فول میشه

موفق باشی

سلام داداش حسین
s187.gif
خوبی؟
لطف داری
m169.gif

کوو حالا تا الفبای 3D رو یاد بگیریم چه برسه فوول بشیم
cry222.gif

مخلصیم
rose3.gif

آخرین ویرایش: