جلوه های ویژه & 3d - tracking - composting - Directing and breakdow

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام به همه
بعد غیبت طولانی و غیر موجه

اینبار یک کار متفات انجام دادم که در اون کارهای مثل تصویر برداری بر روی زمینه سبز و تراکینگ و سه بعدی و کومپوزتینک
و خلاصه میشه گفت نتیجه چندین سال کار توی این زمینه ها هست
البته کار خالی از مشکلات نیست اما قابل قبول هست کل کار با تصویر برداری و ادیت استویو حدود سه هفته وقت برد
انشالا که خوشتون بیاد >>>> نقد شما تقرقی ما
یادم رفت بگم که تصویر برداری با دوربین Canon 60D هست

Updated
یا علی

پیوست ها

• z1.jpg
    z1.jpg
    188.2 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • z2.jpg
    z2.jpg
    196.9 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • z3.jpg
    z3.jpg
    129.3 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • Promotion Co-ordinator.flv
    9.9 مگایابت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
جالب بود،اینو واسه کجا ساختین؟موضوعش چی بود؟آخه فکر کنم بازم ادامه داشت
واسه حذف شدن فرش چیکار کردی؟یه توضیح کلی بدی خوبه

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام
بعد از فیلم برداری با pftrack دوربین رو تراک کردم و بردم سینما فوردی و بقیه کار رو با اون انجام دادم (3D) و اون قالی رو هم با Mograph که یک سیستمی هست در سینما فوردی که عملیات کلون کردن و خیلی کارهای دیگه رو انجام میده که در ابتدا قالی رو تک تکه کردم و بعد قطعه های اونو تبدیل به موگراف کردم و یکسری افکتهایی هست که با موگراف کار میکنه که میتونی بر روی یک موگراف چندین افکت اعمال کنی که اینجا دوتا افکت استفاده شده random and Plain >
موضوع برنامه اینکه این شخص مثل یک وکیل کار میکنه و وادو ارگانهای دولتی میشه و مشکلات مردم رو تا اونجایی که میتونه حل میکنه و توی این پروموشن هم این صدای مردم و مشکلاتشون هست >
و کار برای شبکه الفرات که یک شبکه عراقی هست درست شده به قیمت 3000 دولار
و اگه سؤالی بود در خدمتیم

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
جالب بود باقر جان، بسی لذت بردیم، مخصوصا که با استفاده از Cinema 4D کار کرده بودی بسی باعث سرورمون شد. :green:
در مورد توضیحاتتم در مورد پروژه هم بسیار بسیار ممنون، خیلی توضیحات خوب و کاملی بود، بازم تشکر.

شاد باشی و موفق.

جدیدترین ارسال ها

بالا