320 تا اکشن فتوشاپ + پکهایی کارت ویزیت + لوگوهای آماده برای دانلود

rouzbeh_ziafati

New Member
سلام دوستان عزیز . من قصد دارم یه مغازه خدمات کامپیوتری بزنم . خیلی هم از فتوشاپ سر درنمیارم . می خواستم بدونم اینجا کسی هست که بتونه کارت برام طراحی کنه . و فایل psd رو برام بگذاره که خودم بتونم تغییر بدم نوشته هاش رومی خواستم کارتم این متن ها توش باشه . کامپیوتر آنلاین online computer کپی ، پرینت ، برنامه نویسی ، اسکن تصاویر ، dvd و cd خام آدرس : خیابان میرزاده عشقی - پایین تر از برج پاستور - جنب ستاد بانوان خیر مدرسه سازتلفن : 8232111

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز لطف کنید سوالتون رو در یه تاپیک جدا و در قسمت سوالات و درخواستها مطرح کنید.

AMiR

Active Member
سلام دوستان عزیز . من قصد دارم یه مغازه خدمات کامپیوتری بزنم . خیلی هم از فتوشاپ سر درنمیارم . می خواستم بدونم اینجا کسی هست که بتونه کارت برام طراحی کنه . و فایل psd رو برام بگذاره که خودم بتونم تغییر بدم نوشته هاش رومی خواستم کارتم این متن ها توش باشه . کامپیوتر آنلاین online computer کپی ، پرینت ، برنامه نویسی ، اسکن تصاویر ، dvd و cd خام آدرس : خیابان میرزاده عشقی - پایین تر از برج پاستور - جنب ستاد بانوان خیر مدرسه سازتلفن : 8232111
دوست عزیز خوش اومدی
ای کاش واسه در خواستت که بحث جدید ایجاد می کردی

موفق باشی

mahmood_mn

Active Member
خیلی ممنونم ولی یکم هوای مارم داشته باشید که اینترنت کم سرعت داریم:)

arashonline

Well-Known Member
دوستان YTERROR عزیز پسسورد پک کارت ویزیت رو اشتباه قرار دادن یا خواستن مارو بپیچونن !

لینک دانلود کارت ویزیت در 8 پارت :

اگر دقت کنید جمله میگه NiShu but in lower cap letters یعنی نیشو رو با حروف کوچک بنویسید !

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا