30 روزه کردن برنامه؟؟؟؟؟

va_sha_114

New Member
سلام من 2 تا سوال داشتم 1:می خواستم کاری کنم که برنامم تا 30 روز بیشتر جواب نده
2: میخواستم وقتی برنامم اجرا شد یک user به نام برنامم برای ویندوز ایجاد کنه ممنون میشم اگه جواب بدین

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
خواهش مي‌كنم قابل نداشت

-------------------------------------------
اگه سوالي داشتي ، از آقا ناصر سؤال كن ، چون خود ايشون بيشتر با اين پلاگين كار كردن.

تا بعد...!

ali abedian

Banned
آقا این (ک ی جنراتورش ویروس جیفو داره:shock: )
خواهشا یکی بدون ویروس فقط همین فایل رو آدرس بدین..:sad:

اگه میشه حداقل یکی از یوزرنیم پسوردهای اون رو همینجا پست کنید.. (حتما) ایشا الله انجام بدین این کار رو.. منتظرم ..

بعدشم سامان خان اگه میشه یوزرنیم پسورد Com pluginv1 رو هم بگید .. چون اونی که من دارم جواب نمیده.. دستت درست..

آخرین ویرایش:

va_sha_114

New Member
سلام راست می گه آقا این جیفو داشت راستی اون سوال دومم را نمیدونید کی کار کرده می دونم فقط برنامه نویسی ولی من نمی تونم بازم ممنون

ali abedian

Banned
اما در مورد سوال دوم 114 :

عزیز من يه دفه بگو مي خوام هک کنم (ايشا الله کرک نکني) چرا اينقدر سوالو مي پيچوني..
من اينو نميگم که چي جوري يه اکانت بسازي .. ولي يه نگاهي به دستور زير بنداز شايد بدردت خورد..

HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\control\terminal server
بعدش مقدارهاي زير رو هر جور دلت خاص براي فعال کردن با 1 و از کار انداختن با 0 بده..
AllowTSConnections , fDenyTSConnections , fAllowToGetHelp

همه اينا تو ريجستريه.. (بقيش با خودت)
با اين دستور مي توني حالت ريموت ويندوز روي سيستم طرف مقابل رو فعال کني.. و از طريق کنترلر روي ويندوز خودت مي توني سيستم طرف مقابل رو در اختيار بگيري (به طور کامل) .. (البته قول بده که خرابکاري نکني)

آخرشم اگه اومدي يه برنامه واسه هک بنويسي .. بهت بگم که خوب جايي اومدي و خوب چيزي رو انتخاب کردي چون با مالتي مديا بيلدر هر کاري ميشه کرده چه ويروس ، تروجان نويسي چه ضد اونا..

ان شاءالله موفق باشی..

هرچند اينکارا واسه blackhacker ها بده ولي تو بيا کار کن يه روز مي بيني که چه کاراي ديگه که با مالتي مديا نميشه کرد و اون موقعه که دست از ؟؟؟ بر ميداري..

آخرین ویرایش:

farzadho

New Member
boro baba bacheee

va_sha_114 گفت:
سلام من 2 تا سوال داشتم 1:می خواستم کاری کنم که برنامم تا 30 روز بیشتر جواب نده
2: میخواستم وقتی برنامم اجرا شد یک user به نام برنامم برای ویندوز ایجاد کنه ممنون میشم اگه جواب بدین

hala hala bayad kar kony ta yad begiry chejory user to windows besazy

جدیدترین ارسال ها

بالا