2.5 ترابایت دانلود از هاتفایل بچه ها عجلع کنید چون من به خودمونم می دم

APOCALYPSE

Member
منظور اینه که توی سایت ها و انجمن ها و چت های روسی که عضو هستم این لینک رو می دم واسه ی همینه که هات فایل ها زود تموم میشه

Hotfile.com
Username: honeyboy1
Password: rvdr88a1
Премиум до : 2011-07-19
Остаток прямого трафика: 2.3Tb

التماس دعا و صلوات

ممنونم که تشکر نمی کنید عادت کردم :oops:

ول یکاش شما دوستای خوبم استفاده می کردید:sad:

APOCALYPSE

Member
همچین میشه

jp18typyve7ifv95wvz3.bmp

APOCALYPSE

Member
ambes5bept afzs2pxf5cn aflmepxyejc

اینها هم برای لتیت بیته مردم که وانمیستن شما دانلود کنید حجم رو دانلود می کنند کل روسیه آنلاینه عارف جان عجله برای همچین جاهاییه ببخشید تو رو خدا کمی ناراحت شدم...

APOCALYPSE

Member
عارف جان همشون کار می کنند شما باید کمی بجنبید درسته بنده هم خوشحالم که رسیدید :)

ArefGod

Member
بابا ما كه داريم حالشو مي بريم :cool:
واقعا باورم نميشه :oops:

چرا هميشه مي دي به روسيه اي ها ؟ اونجا زندگي مي كني؟ :green:

APOCALYPSE

Member
Hotfile
Login: FobulustPass: LO35ve79MOnkay
Остаток прямого трафика: 1.3Tb

نمی دم به روسیه یی ها؟؟؟ هنوز منو نشناختین آره؟!! دارم می دم به شما من ملیتم روسیه به هم ملتی هام ندم به کی بدم دیگه ؟؟!!؟؟ آقوجون حالا هم دیگر رو بیشتر می شناسیم

به این میگن تبادل اطلاعات بین دنیای روسیه و مجید آنلاین

البته قبول دارم هنوز زوده با هم آشنا بشیم

آخرین ویرایش:

APOCALYPSE

Member
عارف جون این وب سایت منه photoshp-master.ru لینک آموزش رو می تونید قرار بدید ما هم استفاده کنیم ؟

و دوباره وارد همون لینک قبلی بشید دو ترابایت دیگه گذاشتم البته دوستام میگن که لینکا رو این جا ندم؟؟؟ حالا نمی دونم چیکار کنم شما ها هم که کم استفاده می کنین حالا نمی دونم چی میشه؟

APOCALYPSE

Member
اما راجع به اینکه بابا ما داریم حالشو می بریم اشتباه می کنید

حالشو داریم ما می بریم اون ترابایت ها رو پچه ها دانلود می کنن هیچی برای شما نمی مونه باید کمی آدم عجول باشه ببخشید ها قصد ب یاحترامی ندارم ها فقط می گم شما هم کمی بجنبین دیگه من چیکار کنم به دوستام که نمیتونم ندم ما توی چت با هم ارتباط داریم Mail.ru اینجا چت آنلاینه رپید شیر رو هم میدم اونجا متیت بیت و اس ام اس 4 فایل و دبازیت و خلاصه ... کمکه دیگه بدیش اینه که دوستای ما دعا کردن بلد نیستند ؟!!!!!! وگر نه همه رو می دادم به اونا ببخشید شوخی کردم تورو خدا به دل نگیرید ؟

APOCALYPSE

Member
ای بابا رابطه تون رو با خدا درست کنید من کیم یه بنده خدا که مسلمون شدم اونم به لطف خدا بوده اگه لطف آقا امام حسین (ع) نبود الان من این نبودم که شما ایرانی قدر خیلی چیزا رو که دارید نمی دونید حق هم دارید ماهی تا در دریاست قدر آب را نمی داند!!

من اگه فرسط کردم با دنیای جهان گرافیک ایران در ارتیاط باشم باز هم لینک می دم

با خدا باشید و همیشه موفق و پیروز خدانگهدار شما

جدیدترین ارسال ها

بالا