2 تا سوال

سلام به همه دوستان عزیز

من دوتا سوال داشتم که یک جا عرض میکنم خدمت شما اساتید گرامی بلکن کمکی به اینجانب کنید.

1. اول این که چطور اون گل و بوته ها یا چیزای دیگه مثل فلش ها که روئیده میشن رو درست می کنند؟با چه نرم افزاری

2. چطوری تو افتر افکت فایل برش خورده توسط ctrl+alt+d رو یک comp جدید کنیم فقط به طول همون قطعه برش خورده؟

خیلی تشکر از قبل برای همه شما عزیزان:green:

alishadmani

Well-Known Member
1. اول این که چطور اون گل و بوته ها یا چیزای دیگه مثل فلش ها که روئیده میشن رو درست می کنند؟با چه نرم افزاری
با افتر افکت میسازن و برای آموزش جستجو بکنی کاملا می فهمی و در مجله گاما در مجید آنلاین توضیح کاملش هست...

. چطوری تو افتر افکت فایل برش خورده توسط ctrl+alt+d رو یک comp جدید کنیم فقط به طول همون قطعه برش خورده؟
خیلی تشکر از قبل برای همه شما عزیزان

اگر کسی این موضوع رو بلده لطفا جواب بده.

چطوری تو افتر افکت فایل برش خورده توسط ctrl+alt+d رو یک comp جدید کنیم فقط به طول همون قطعه برش خورده؟

خواهش میکنم یکی جواب بده

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
من دقیقا متوجه منظورت نشدم ... میخوای Pre Comp اندازه لایه هات بسازی و نمیشه ؟ من الان AE رو سیستمم ندارم . تا بعد از ظهر نصب میکنم اون وقت میشه تست کرد ...

یه عکسی چیزی بذار برادر

1.jpg

سلام.به عنوان مثال تیکه برش خورده وسط را به یک comp جدید تبدیل کنیم که طول زمانش 13 ثانیه باشه و قسمت اصلی درون اون قرار بگیره و نه اینکه کل فیلم توش باشه.

اصلا برشی هست که کامل فیلمو نصف کنه نه برش مجازی بزنه؟

alishadmani

Well-Known Member
شما می خواهید comp جدید ایجاد کنید؟ یا در همون comp می خواهید کار انجام دهید؟
اگر می خواهید comp جدید بزنید خب دقیقه رو به همون اندازه فایلت تنظیم کن و یا مطابق شکا پیوستی انجامش بده...
اما این برای comp جدید هست.
این کار از جایی که می خواهی اجرا بشه تا جایی که می خواهی تمام بشه رو را نشون می دی و کلید هار رو می زنی...
شرمنده اگه منظورت و کامل نفهمیدم...

پیوست ها

• 12.jpg
    12.jpg
    28.3 کیلوبایت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا