1932 MG K3 Magnette

samico3d

Active Member
این کار با مایا,منتال ری و فتوشاپ انجام شده.
زمان رندر 34 دقیقه (cpu:core2-2.66gh / ram:3g)

1932-mg-2.jpg
wireframe.jpg

ممنون.

پیوست ها

• 1932 MG K3 Magnette.jpg
    1932 MG K3 Magnette.jpg
    134.9 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

.:. soroosh .:.

Active Member
به نظر مدلسازی خوبی داره دوست عزیز .
اما کنترل نورتون خوب نیست . شدت نور خیلی زیاد شده و سفیدی یا سوختگی زیادی در صحنه داریم .
پیشنهاد میکنم برای رندر چنین صحنه از حتما از یک عکس اطراف ماشین به صورت کروی برای ایجاد رفلکت روی سطح ماشین استفاده کنید . ( حتی میتونید کلا از طریق hdr نورپردازی کنید .
موفق باشید .

fallen

Well-Known Member
سروش جان ممکنه کمی در مورد استفاده کروی از بافت برای ایجاد رفلکت توضیح بدی؟
مرسی:rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
شاید اینجا جاش نباشه اما یه کوچولو میگم اگه بازم سوالی بود یا تاپیک جداگانه بزنید یا پیغام خصوصی یا پیغام در پروفایل .
والا چیز خاصی نیست .
مثلا یه دونه کره میزارید اطراف جسم . به اون یک عکس نسبت میدیم برای تکسچر .
حالا این عکس اگر HDR باشه که به طور کامل و درست کره را پوشش بده خیلی بهتره و اینطوری رفلکت هایی که از اون کره ایجاد میشه دقیق تر هستن .
حالا یه زمانی هست که از نور دی لایت یا ... استفاده میشه و اون کره ممکنه باعث ایجاد سایه بشه و ... که درست نیست .
در این مواقع در اتربیوت کره تیک مربوط به ایجاد سایه را حذف میکنیم و حتی میشه کلا ویزیبل همه چیز را برداریم و فقط بگیم که انعکاس ایجاد کنه .
اگر هم کلا بخوایم میتونید از همون HDR برای نورپردازی کار هم استفاده کنیم . که خب بگردید تو همین انجمن کلی مطلب راجع به این قضیه پیدا میشه ... :wink:

samico3d

Active Member
اما کنترل نورتون خوب نیست . شدت نور خیلی زیاد شده و سفیدی یا سوختگی زیادی در صحنه داریم .
پیشنهاد میکنم برای رندر چنین صحنه از حتما از یک عکس اطراف ماشین به صورت کروی برای ایجاد رفلکت روی سطح ماشین استفاده کنید . ( حتی میتونید کلا از طریق hdr نورپردازی کنید .
موفق باشید .

در مورد شدت نور کاملا حق با شماست ولی در واقع اشکال از رندر نیست از کنتراست بالاست که در فتوشاپ ایجاد شده که من سعی کردم توی این عکس جدید بهترش کنم .ممنون از راهنماییتون.

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
موفق باشید .

موافقم کاملا

جدیدترین ارسال ها

بالا