101 نکته و ترفند برای استفاده از Css در طراحی وب (دانلود کنید)

eAmin

Well-Known Member
درود بر شما
با مایکروسافت web design experation می توان صفحات داینامیک به زبان ASP طراحی کرد و به سادگی می توان تمامی پروژه های .Net خود را در آن ویرایش کنید...

سلام.

بخشید experation دیگه چه سیقه ایه:D

behdesign

Member
شما مجاز نیستید سوال خود را در تایپیک با موضوع متفاوت مطرح فرمایید، در صورت تکرار برخورد خواهد شد.
پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم.
حسین سعیدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mkalami

New Member
این کتاب برای من که از html , css چیزی بلد نبودم عالی بود.البته باید بگم الان طراحی هام به کمک این کتاب خیلی بهتر شده

parsinet

Member
ظاهرا php با css مشکل داره در فایلهای PHP از چه تگی برای فراخوانی css باید استفاده کرد ؟ آیا تفاوتی داره ؟
من یه فایل php دارم که در اون html فراخوانی کردم و از css استفاده میکنم بطور local کاملا درست هست ولی زمانی
که آپ می کنم css فراخوانی نمیشه
مشکل چیه ?

php با CSS هیچ مشکلی نداره. همین فورمی که ما الان داریم توش پست میزنیم با php و CSS طراحی شده. شما سوالتون رو در یه تاپیک مجزا (ترجیحا در بخش php با ذکر کامل مشکل) بزنید دوستان جواب میدن

parsinet

Member
php با CSS هیچ مشکلی نداره. همین فورمی که ما الان داریم توش پست میزنیم با php و CSS طراحی شده. شما سوالتون رو در یه تاپیک مجزا (ترجیحا در بخش php با ذکر کامل مشکل) بزنید دوستان جواب میدن
مرسی از راهنمایی که کردی مشکل حل شد
موفق باشید

Beh2ouz

New Member
بدون عنوان

من خارج از کشور زندگی میکنم و اینفرماتیک میخونم ولی هنوز سال اول هستم به ما یک کتاب درس میدن کتاب خوبیه ولی خیلی دوست داشتم این کتابی که شما ترجمه کردین هم داشته باشم میخواستم ببینم چجوری میتونم این کتاب رو خریداری کنم

هستشhtml,xhtml & css sixth edition کتابی که به ما در میدن اسمش
ممنون

meysamz

Member
من اين كتابو چند وقت پيش يه مروري كردم
با اينكه شايد تو كتاب هاي فارسي قوي باشه اما هيچ نكته حرفه اي توش گفته نشده بود

@Beh2ouz - عزیز این کتاب رو فقط میشه تو ایران تهیه کرد. اگر هم بخوای بخری و یکی برات پست کنه قیمتش خیلی زیاد در میاد. انگلیسیش رو می تونی از تو نت پیدا کنی. تو این سایت ها کتاب هست.

@meysamz
میثم جان سطح این کتاب همونطوری که پشتش هم نوشته شده برای مبتدی و متوسطه هست. اینجا رو ببینید http://www.sitepoint.com/books/library/ این کتاب CSS anthology از وسط های سطح مقدماتی شروع میشه تا آخر سطح متوسطه.

همین چیز هایی که تو همین کتاب سطح مبتدی و متوسط نوشته رو هم اینجا اعمال نمی کنن

صفحات اکثرا داکتایپ نداره
طرح ها همه با table زده میشه
اکثر سایت های فارسی اون مشکل box model شون برطرف نشده و تو مرورگر های اینترنت اکسپلورر درست دیده نمیشن
لینک های بخش navigation رو اکثرا یا میذارن توی تیبل یا همینطوری لینک خالی می ذارن در صورتی که باید بذارن توی li
و ....

همین رو هم ناشر کلی ناز کرد تا چاپ کنه. شما ناشر معرفی بکن که کتاب های تخصصی هم چاپ بکنه من میشینم کتاب های CSS mastery و CSS pro techniques رو هم ترجمه میکنم ;)

آخرین ویرایش:

meysamz

Member
حرفت را کاملا قبول دارم
اینکه خیلی ها همین موارد ساده را هم رعایت نمی کنند
و در مورد ناشرا هم باید بگم آن ها هم به بازگشت سرمایشون نگاه می کنند.
اما کارت حرف نداره:x
دوسته عزیز کتابه فارسی از اکسپرشن بلند 2 مایکروسافت سراغ نداری؟
favicon.ico
PR: wait...
favicon.ico
I: wait...
favicon.ico
L: wait...
favicon.ico
LD: wait...
favicon.ico
I: wait...wait...
favicon.ico
C: wait...
favicon.ico
SD: wait...
close.gif

دوسته عزیز کتابه فارسی از اکسپرشن بلند 2 مایکروسافت سراغ نداری؟

فکر نکنم کتابی به فارسی براش منتشر شده باشه. اگر هم شده من بی خبرم ;)

در ضمن این کتاب css همین یکی دو هفته پیش به چاپ دوم رسیده. من یه سری کتاب دارم که ناشر با تخفیف بهم داده. هر کس خواست اطلاع بده که براش پستی ارسال کنم. به همراه کتاب هم یه سری فیلم های آموزش css از شرکت لیندا و فیلم های فارسی سمینار سی اس اس که تو شرکت فانتازیو برگزار کردم رو هم براش ارسال می کنم

حجم فیلم های انگلیسی که خیلی زیاده. فیلم های فارسی هم یک ساعت هست که حجمش 700 مگابایته. با این سرعت اینترنت مقدور نبود که آپلودشون کنم

Mohammadreza

Well-Known Member
من اين كتابو چند وقت پيش يه مروري كردم
با اينكه شايد تو كتاب هاي فارسي قوي باشه اما هيچ نكته حرفه اي توش گفته نشده بود

به نظر من اين حرفتون خارج از انصافه ...
اگه آقاي امير عباس نبود افرادي مثل من كه انگليششون 0 هست به سختي مي تونستيم css رو ياد بگيريم...
واقعا از ايشون ممنونم بنده به شخصا
و در مورد حرفه اي بودن يا نبودن به نظر من اين كتاب پر محتوايي هست و كسي واقعا بخواد كار كنه مي تونه ازش استفاده حرفه اي بكنه
حتما كه نبايد كد حرفه اي آماده تو دست آدم قرار بدن
شما بايد خودت از اين كد ها استنباط كني و كارهاي حرفه اي انجام بدي ...!

meysamz

Member
به نظر من اين حرفتون خارج از انصافه ...
اگه آقاي امير عباس نبود افرادي مثل من كه انگليششون 0 هست به سختي مي تونستيم css رو ياد بگيريم...
واقعا از ايشون ممنونم بنده به شخصا
و در مورد حرفه اي بودن يا نبودن به نظر من اين كتاب پر محتوايي هست و كسي واقعا بخواد كار كنه مي تونه ازش استفاده حرفه اي بكنه
حتما كه نبايد كد حرفه اي آماده تو دست آدم قرار بدن
شما بايد خودت از اين كد ها استنباط كني و كارهاي حرفه اي انجام بدي ...!

منظورم از این حرف این بود که این کتاب برای سطح مقدماتی و متوسط نوشته شده و در حد حرفه ای هیچ نکته ای گفته نشده.
و البته گفتم که همین کتاب هم به فارسی قنیمته.
و ازشون هم به صورت خصوصی تشکر کردم. و اگر به بالا نگاه کنید خودشون گفتن به خاطر اینکه، ناشران کتاب های اکسپرت را چاپ نمی کنند.
ولی نمی دانم شما چرا بهتون برخورد کرده؟ به هر حال امیدوارم که هر روز تو کارتون موفق تر باشید.
و خیلی متاسفم که احساسات شما را جریحه دار کردم.

Mohammadreza

Well-Known Member
ولی نمی دانم شما چرا بهتون برخورد کرده؟ به هر حال امیدوارم که هر روز تو کارتون موفق تر باشید.
و خیلی متاسفم که احساسات شما را جریحه دار کردم.
نه عزيز اين بحثا نيست ...
شما هم موفق باشيد !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا