1 هاستینگ با پهنای باند بدون محدودیت نیازمندم

hamed_mp

Member
سلام دوستان ، امید وارم در تا پیک مناسبی این عنوان رو زده باشم

من به یک هاستینگ با حجم 600 مگ ، تحت لینوکس و پهنای باندآنلیمیت نیازمندم
( بقیه مشخصات هم مناسب و خوب باشه )

دوستانی که در این زمینه فعالیت می کنند ، لطفا قیمتهای خودشون رو بنویسند ، ممنون

دوست من توجه داشته باش كه پهناي نامحدود اصلا وجود خارجي نداره! بنابراين من به شما بسته زير رو پيشنهاد مي كنم
پانصد مگابايت فضا
يك عدد دامنه رايگان
بيست هزار مگابايت پهناي باند ماهيانه
نامحدود sub-domains
نامحدود MySQL
نامحدود pop3 Mailboxes
نامحدود Ftp Account

+ پشتيباني 24 ساعته و هفت روز هفته با روش هاي گوناگون
مسنجر-ميل-تيكت-انجمن-پيام كوتاه-تلفني

ساليانه 34900 تومان

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

J4vad

Member
خيلي جالبه من Demo هاستينگ آقاي DarkAngel ديدم اما نامحدود در كار نبود لطفا آقاي DarkAngel شما demo رو براي اين دوستمون هم بديد خيلي جالبه !!!! من به شما اين بسته رو پيشنهاد ميكنم

CPanel 10.1 RC1 بله
مقدار فضا مگابايت 250 مگابايت
پهناي باند/ترافيك نا محدود
ساب دومين نامحدود
ايميل Pop3 نا محدود
جهت يابي ايميل نامحدود
MY SQL نامحدود
Spam filters بله
نصب رايگان مديريت محتوا بله
PhpMyAdmin بله
FTP accounts نامحدود
PHP بله
CGI بله
SSI بله
Access .htaccess بله
Fantastico برنامه بله
آنتي ويروس بله
Front Page بله
HTTPS feature بله
Image Manager بله
Visits stats - Webalizer بله
Web server log files بله
Customized error pages بله

نوع سرور Apache
UP Time سرور 100%

سيستم عامل RedHat Linux
تومان 20000 تومان

براي اطلاعات بيشتر به سايت ما www.Persianhosting.ir مراجعه كنيد يا در همين فاروم به آدرس http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=61687 مراجعه كنيد يا حق .

آخرین ویرایش:
خيلي جالبه من Demo هاستينگ آقاي DarkAngel ديدم اما نامحدود در كار نبود لطفا آقاي DarkAngel شما demo رو براي اين دوستمون هم بديد خيلي جالبه !!!! من به شما اين بسته رو پيشنهاد ميكنم

CPanel 10.1 RC1 بله
ساب دومين نامحدود
ايميل Pop3 نا محدود
جهت يابي ايميل نامحدود
MY SQL نامحدود
Spam filters بله
نصب رايگان مديريت محتوا بله
PhpMyAdmin بله
FTP accounts نامحدود
PHP بله
CGI بله
SSI بله
Access .htaccess بله
Fantastico برنامه بله
آنتي ويروس بله
Front Page بله
HTTPS feature بله
Image Manager بله
Visits stats - Webalizer بله
Web server log files بله
Customized error pages بله

نوع سرور Apache
UP Time سرور 100%

سيستم عامل RedHat Linux
تومان 20000 تومان

براي اطلاعات بيشتر به سايت ما www.Persianhosting.ir مراجعه كنيد يا در همين فاروم به آدرس http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=61687 مراجعه كنيد يا حق .
:lol: :lol: :lol:
http://www.majidonline.com/forum/showpost.php?p=437765&postcount=88

آخرین ویرایش:

DarkAngel

Member
دوست عزیز آقا جواد فکر نکنم توی دمو باید بندویث نا محدود باشد . به نظر خودتون خنده دار نیست ؟

در ضمن هیچ یک از هاستینگ های دنیا اجازه ی آپلود کردن هم نمی دهند اما ما این اجازه را داده ایم که عزیزان هکر اگر تونستند شل آپلود کنند . تا 1 ماه دیگر شرکت شل آپلود می کند و به تمام مدیران مجید آنلاین و مدیران هاستینگ ها می دهد . همین طور گروه های هکری ایران و دنیا

hamed_mp

Member
آریان هاستینگ

ما نامحدود می دهیم پهنای باند رو 600 مگابایت 20 هزار تومان

www.Megahost.ir

سلام ، ممنون از قیمت ، اگر می شه لطفا بنویسید این قیمت ماهیانه هست یا سالیانه

...... من به شما اين بسته رو پيشنهاد ميكنم

CPanel 10.1 RC1 بله
.....
سيستم عامل RedHat Linux
تومان 20000 تومان

سلام ، ممنون از قیمت ، اگر می شه لطفا بنویسید این قیمت ماهیانه هست یا سالیانه

دوست من توجه داشته باش كه پهناي نامحدود اصلا وجود خارجي نداره! بنابراين من به شما بسته زير رو پيشنهاد مي كنم
پانصد مگابايت فضا
يك عدد دامنه رايگان
بيست هزار مگابايت پهناي باند ماهيانه
.......
ساليانه 34900 تومان

موفق باشيد

سلام دوست عزیز ، ممنون از راهنماییت ، ولی پهنای باندی که شما معرفی کردید خیلی محدود هست ، من به پهنای باند بالا نیاز دارم

اگر بسته دیگری با پهنای باند به مراتب بالا تر از این دارید ممنون می شم معرفی کنید

hamed_mp

Member
|اين قيمت ها ساليانه مي باشند

سلام ، ممنون از پاسخگویی سریع شما ، من بسته شما رو پسندیدم ، تنها چیزی که می مونه این که با شما مستقیما صحبت کنم ، آیا امکانش هست در یا هو مسنجر با هم ملاقاتی داشته باشیم ؟
این آیدی من هست [email protected]

دوست من...
بهتره كه شما ميزان پهناي باند مورد نياز(نامحدود و يا خيلي بالا كه فكر نمي كنم جواب مناسبي باشه)
رو بگي و من بهت قيمت بدم
بهتر نيست؟

میلاد

Member
عملا پهنای باند نامحدود وجود نداره!
بلکه استفاده اشتراکی از پهنای باند وجود داره که زیاد توصیه نمیشه، سعی کنید پهنای باند اختصاصی بگیرید.

hamed_mp

Member
عملا پهنای باند نامحدود وجود نداره!
بلکه استفاده اشتراکی از پهنای باند وجود داره که زیاد توصیه نمیشه، سعی کنید پهنای باند اختصاصی بگیرید.

سلام میلاد جان ، ممنون می شم من رو در این مورد بیشتر راهنمایی بفرمایید
یعنی اونهایی که صحبت از پهنای باند بی نهایت می کنند در واقع پهنای باند رو به اشتراک می گزارند ؟

میلاد

Member
سلام
بله درسته، یعنی میشه سادشو اینجوری گفت که وقتی شما پهنای باند مشخصی را میگیرید اون پهنای باند فقط به شما تعلق داره اما در حالت نامحدود یا آنلیمیتد، همه سایت ها به صورت مشترک از پهنای باند سرور استفاده میکنن، وقتی تعداد سایت ها در این سرورها زیاد بشه مشکل ساز میشه، در واقع بعضی دوستان به جای اینکه بگن استفاده نامحدود از پهنای باند سرور، فقط میگن استفاده نامحدود که بعضا ممکنه باعث گمراهی کاربران بشه، چون در این حالت قیمت ها هم پایین تر میاد اما معمولا اگه از این دوستان درخواست پهنای باند اختصاصی کنید یا نمیدن، یا قیمتشون به صورت قابل توجهی بالاتر از حالت نامحدودشون خواهد بود.

hamed_mp

Member
سلام
بله درسته، یعنی میشه سادشو اینجوری گفت که وقتی شما پهنای باند مشخصی را میگیرید اون پهنای باند فقط به شما تعلق داره اما در حالت نامحدود یا آنلیمیتد، همه سایت ها به صورت مشترک از پهنای باند سرور استفاده میکنن، وقتی تعداد سایت ها در این سرورها زیاد بشه مشکل ساز میشه، در واقع بعضی دوستان به جای اینکه بگن استفاده نامحدود از پهنای باند سرور، فقط میگن استفاده نامحدود که بعضا ممکنه باعث گمراهی کاربران بشه، چون در این حالت قیمت ها هم پایین تر میاد اما معمولا اگه از این دوستان درخواست پهنای باند اختصاصی کنید یا نمیدن، یا قیمتشون به صورت قابل توجهی بالاتر از حالت نامحدودشون خواهد بود.

ممنون از زاهنماییت ، استفاده کردم

J4vad

Member
با سلام
اما میلاد جان هيچ سند و مدركي نيست كه همه اين كار رو انجام ميدن بهتر بود اينقدر عجولانه پاسخ ندهيد و در جملات خودتون استثناء هم بگذاريد يا حق .

morsoltany

Active Member
تا اخر این ماه تخفیف می دیم
نامحدود فضا
نامحدود پهنای باند
با یک دامین رایگان
فقط 100 هزار تومان
برای خرید به ایمیل زیر ایمیل بزنید
[email protected]

jakhacker

New Member
بهترين شرکته هاستينگ ايرانی آريان هاستينگ است!

سلام. به نظره من بهترين هاستينگ ايران آريان هاستينگ هست! من نه پسر عموشونم و نه
کسو کارشون! فقط به زودی مشتريشون خواهم شد. سرورشون در امريکا هست
و نماينده در ايران و در انگلستان و پاکستان و خيلی از کشورهايه ديگه دارن!
فقط چنتا مهندسه کامپيوتر ميشينن هروز پشته سرورشون برايه امنيت!
اينها رو از کسی شنيدم که ديده. من رفيق تويه آمريکا دارم رفته شرکتشون همه چيزو ديده.
ميگفت مهندسی که اونجا ميشينه ساعتی پول ميگيره!
بالاخره خود دانيد. اگه ميخواتسيد بريد سايت رو ببينيد پايين کليک کنيد.
WwW.ArianHosting.CoM
29wkb6g.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا