☺ Living Room ☺

3D_Beginner

Banned
سلام به عزیزان. امیدوارم خوب باشید.
اینبار با یک کار جدید اومدم که چند روزیه وقتمو گرفته. البته همیجوری درستش کردم و سفارش از جایی نبود. خوب برای مادلینگ کار باید بگم که از مدل های آماده استفاده شده و میخواستم نور و رندرم رو تست کنم ببینم هنوز چیزی یامه یا نه ! کل کار 3 روز وقت برد با تست های مختلفی که از زوایای مختلف گرفتم و این سه تا رندر از همه بیشتر به دلم چسبید البته خیلی هم توفه نیست. برای نور از Vray Light استفاده کردم که حالت اون رو Sphere گذاشتم. چون این نور بعنوان نور شبیه سازی شده بود که از بیرون میتابه. برای نور داخل اتاق هم از Vray Light استفاده کردم. مدل ها رو هم همونطوری گفتم آماده بود. برای تکسچرینگ یا همون متریال تست های مختلفی انجام دادم تا این شد. زمان رندر برای رندر اولی 7 ساعت و برای رندر دومی 1:30طول کشید. از تکنیک Layer Blending هم استفاده شده.

با آرزوی شادی برای شما.

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    275.7 کیلوبایت · بازدیدها: 8

hamed1star

Member
سلام

خيلي جالب شده همه چيز هم تميسه تميسه

فقط فكر ميكنم يه كم همه چي بزرگه و تا حدودي از جاي دوربينت هم خوشم نيومد

در كل جالب بود و نورش هم خوب بود

3D_Beginner

Banned
مرسی حامدجان.

در مورد بزرگ بودن مدل ها باید بگم که همه اندازه های استاندارد دارد.

در مورد زاویه دوربین خیلی سعی کردم که خوب بشه ولی خوب اینم نظر شماست.

مرسی که نظر دادی.

salmanclever

Well-Known Member
عالیه دوست جان ولی نمیدونم چرا اون میزه با پایه هاش به دلم نمیشینه یجورایی میزه غیر طبیعی هست
حالا نمیدونم شاید به نظر من اینطور میاد
در کل زیباست

آخرین ویرایش:

Liz@rd

New Member
متریال ها عالیه ولی به نظرم شدت نور یه کم زیاده و برای این کار این زمان رندرینگ یه کم خیلی زیاده نه ؟؟؟؟؟

به هر حال اینم نظر منه خوب !

3D_Beginner

Banned
خیلی ممنون حق با شماست ایشاا... کارای بعدیم رو بهتر و قویتر میکنم.

stilllife

Member
همه چي از ديد من بيننده كاملا طبيعيه و به نظرم ايرادات گرفته شده سليقه اي بوده ولي تنها چيزي كه غير طبيعي هست متريال تور پرده هست كه كاملا غير طبيعي هست.....البته من خودم تو خواب شبمم همچين رندريو نميتونم بگيرم!!!!:)

hajhosssein

Member
خیلی خوشکله منتها نمی دونم چرا با رنگ قرمز تو نمای داخلی حال نمی کنم (شاید چون استقلالی هستم)

جدیدترین ارسال ها

بالا