■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

admiral

Member
اينم كار من

سلام
روش 45 دقيقه كار كردم مال شما :wink:
o1067r.jpg

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
این هم کار جدید من با vue خیلی امکانات خوبی داره برای میکس کردن با مایا و مکس .

02_190.jpg

01.jpg

01a.jpg

sam_sam گفت:
این هم کار جدید من با vue خیلی امکانات خوبی داره برای میکس کردن با مایا و مکس .

من اولين تصوير رو بيشتر مي پسندم. تنوع رنگي محتاتانه و قشنگي داره. البته اگه كيفيت رندر بيشتري داشت كار قشنگتري مي شد. (در مورد vue چيزي نمي دونم.)

e.k

Member
mohamad_iran گفت:
سلام. واقعا كارهاي قشنگي اينجا هست. كارهايي كه روش زحمت زيادي كشيده شده و نتيجه هم داده.
منم با اجازه حرفه اي ها يكي از كارام رو به اين پست اضافه كردم. اسمش "صندلي قديمي" با 3dsmax كه البته قرار بود تكميل بشه كه ديگه نشد.
اميدوارم خوشتون بياد.
oldchair_msaatchi.jpg

طرح چوبش بسیار عالی هست:)

sam_sam

Banned
mohamad_iran گفت:
من اولين تصوير رو بيشتر مي پسندم. تنوع رنگي محتاتانه و قشنگي داره. البته اگه كيفيت رندر بيشتري داشت كار قشنگتري مي شد. (در مورد vue چيزي نمي دونم.)

همین هم با سیستم خیلی قوی با 4 گیگ رم با دوال 4400 amd با کوادرو 2 ساعت طول کشید !! یکی تو cgtalk برام گرفته البته اولی مال خودم است بقیه را اون برام گرفته . فعلا همش تست است تا سرم خلوت شه یه کم .

مرسی

reza_max

New Member
نمونه معمولي

سلام فقط كمك كنيد بهتر ياد بگيرم متشكرم دوستان ايراني من.

پیوست ها

• lessen-2.jpg
    lessen-2.jpg
    393.2 کیلوبایت · بازدیدها: 22
sam_sam گفت:
همین هم با سیستم خیلی قوی با 4 گیگ رم با دوال 4400 amd با کوادرو 2 ساعت طول کشید !! یکی تو cgtalk برام گرفته البته اولی مال خودم است بقیه را اون برام گرفته . فعلا همش تست است تا سرم خلوت شه یه کم .

واقعاً؟ اين خيلي زمان زيادي با اون سيستم قوي. نمي تونم چيز بيشتري بگم چون اين نرم افزار رو نمي شناسم.
وقتي تستاتون به اين قشنگيه ديگه تكليف جدي ها مشخصه.

موفق باشين.

admiral

Member
نمونه اي ديگر

سلام اين هم يك نمونه ديگه از من البته تكسچرينگش مونده به قول معروف what is your idea
r89tt2.jpg

r89ohe.jpg

r8a0jc.jpg

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
چشم سبز با موی مشکی ؟! باز اگر چشم خاکستری بود با موی مشکی میگفتیم ایتالیایی است !در ضمن بین دماغ و لب فرو رفتگی هست نه برامدگی . موها هم خوب نیست . اما در کل شخصیت کمیک دوست داشتنی میشه اخرش . موفق باشی

sam_sam

Banned
04_tea_for_two01.jpg

این فشنگ را برای دوستم درست کردم و اگر میز و قوری ها اماتورانه هستند به خاطر اینه که دیفالت vue هستند و من وقت نداشتم که بسازم . این هم برای دوستم رندر گرفتم که ببینه . اما ارزش یه بار دیدن را داره فکر کنم نه بیشتر .

sam_sam

Banned
اینم تفریحی دیشب زدم . 20 دقیقه زمان برد ساختش تقریبا ولی رندرش 3 ساعت طول کشید .
01_940.jpg

admiral

Member
ممنون

sam_saml گفت:
سلام اين هم يك نمونه ديگه از من البته تكسچرينگش مونده به قول معروف what is your idea

[g[/IMG]

سام سام عزيز بايد يگم كه من اين كاراكتر رو از روي يكي از دوستام درست كردم و اون فرورفتگي رو موافقم با شما اين كاركتر هنوز كامل نيست كاملش مي كنم و اينجا مي ذارم مچكرم كه در مورد كر من نظر دادي موفق باشي

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا