■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam_sam

Banned
خوب من دوباره اومدم . این کاراکتر را در 3 ساعت ساختم و وقت برای رندر نزاشتم چون خستم و این اولین مدلی است که خودم طرحش را زدم و خیلی حال کردم با هاش چون خودم نقاشیم داره خوب میشه . این کاراکتر برای این ترمم طراحی شده که قرار است خیلی کار ها کنه !

man_face.jpg

224431.jpg

e.k

Member
sam_sam گفت:
خوب من دوباره اومدم . این کاراکتر را در 3 ساعت ساختم و وقت برای رندر نزاشتم چون خستم و این اولین مدلی است که خودم طرحش را زدم و خیلی حال کردم با هاش چون خودم نقاشیم داره خوب میشه . این کاراکتر برای این ترمم طراحی شده که قرار است خیلی کار ها کنه !

man_face.jpg

224431.jpg

خیلی خوبه اما یه وقتی هم برا رندرش بذار دوست من.

sam_sam

Banned
این هم به خاطر دوست خوبم احسان خان . امروز کامل رو رندرش کار کردم . یعنی نه فقط رو این امروز روز بزرگی برام بود تموم مشکلاتم با تکستچر دادن و بردن تو زبراش و برگردوندن همه و همه حل شد و فکر میکنم قدرتم کمی بیشتر شد حالا . خوب نظر بدین البته این ها فقط کار هایی هستند که من برای تست انجام میدم و ارزش دیگری ندارند یعنی ارزش برای نظر دادن . اون کاری از نظر من کار است که 1 ماه روش کار بشه نه 1 روز . خلاصه امیدوارم کمی بهتر شده باشه

010.jpg

011.jpg

sam_sam

Banned
مدل جدید من دیگه باید حرفه ای کار کرد این مدل را دارم میسازم برا cgtalk . اونجا دیگه شوخی نیست یه دنیا کار است با یه دنیا قول های بزرگ انیمیشن و مدل ساز . تا حالا اونجا نرفتین یه سر بزنین حتما تا از زندگی سیر شین ! شوخی کردم

این مدل فعلا بدون هیچ چیز است و قبل وارد شدن به زبراش . فعلا مدل خام است
test.jpg

sba4214

Member
سلام

سلام به همه
کارای همه خوبه هر کی بیشتر زحمت بکشه بهتر هم میشه
چند وقت نبودم اینم چند تا کار تقریبا جدید:)

پیوست ها

• face.jpg
    face.jpg
    53.8 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • khaneye ameri kashan.jpg
    khaneye ameri kashan.jpg
    139.3 کیلوبایت · بازدیدها: 26

pixolator

Member
sba4214 گفت:
سلام به همه
کارای همه خوبه هر کی بیشتر زحمت بکشه بهتر هم میشه
چند وقت نبودم اینم چند تا کار تقریبا جدید:)

من این خونه رو تو کاشان دیدم...قشنگ شده ! :)

mamali132002

Active Member
بسیار زیبا و قشنگ و حرفه ای. آفرین
render خانه کاشان عالی بودش همچنین modeling و texturing فقط یه سوال با چی رندرش گرفتی ؟ و چقدر زمان برد ؟

کار دوم صورت هم بسیار عالی بود. فقط تو texture تیکه موها رو همرنگ مو کن که قشنگ تر بشه. یکم ریشه موها ناجور شده.

mamali132002

Active Member
اینم ماشینی که برای مسابقه درست کردم:
این اولین ماشینی هستش که ساختم اگر ایرادی تو مدلینگ دیدید واقعا منو ببخشید چون تجربه خوبی در این زمینه نداشتم و نقشه یا blue print هم نداشتم که بخوام دقیق از روی اون کار کنم.

render time هر کدوم 30 دقیقه شدش + GI .

این رنگ آبی :

اینم رنگ نارنجی یا زرد (خودم هم نفهمیدم چه رنگیه! ):

sba4214

Member
mamali132002 گفت:
بسیار زیبا و قشنگ و حرفه ای. آفرین
render خانه کاشان عالی بودش همچنین modeling و texturing فقط یه سوال با چی رندرش گرفتی ؟ و چقدر زمان برد ؟

کار دوم صورت هم بسیار عالی بود. فقط تو texture تیکه موها رو همرنگ مو کن که قشنگ تر بشه. یکم ریشه موها ناجور شده.
خیلی ممنون
این کارو من از روی عکس 5*5 سانتیمتری کشیدم
سه روز کلاً طول کشید . با وی ری رندر کردم 960*1280 حدود 1 ساعت

در مورد face هم درسته رو موهاش وقت نکردم کار کنم همینجوری موند:D

راستی ماشینتم برای اولین بار خوبه
من یادمه 6-5 سال پیش برای اولین بار اینو کشیدم فکر کنم 1 روز طول کشید

موفق باشی

پیوست ها

• first car.jpg
    first car.jpg
    105.8 کیلوبایت · بازدیدها: 23
Fanous گفت:
سلام به همگی .
من توی 3ds یه چیزی در حد صفرم آخه تا همین یکی دو هفته پیش محیط برنامه رو هم ندیده بودم ولی بخاطر یه پروژه چشممون به جمال 3ds روشن شد .
من فقط ساختن مدل رو بلدم انجام بدم اونم فقط در حد مکعب مستطیل . نورپردازی هم یه چیزایی اومده دستم ولی از متریال و تکسچر و چیزای دیگه چیزی بلد نیستم .
به نظر شما واسه تکمیل این پروژه به چه چیزایی نیاز هست ، من فقط می خوام نمای این پروژه رو توی روز نشون بدم ، نمای ساختمان هم از گرانیت سبز ، آجر ، سنگ سفید و سنگ قرمز تشکیل شده .
نمونه کار هم میذارم ، ممنون میشم راهنمایی کنین .
کار جالبیه!
ولی تو جزئیاتش خوب کار نشده. اگه یه ذره جزئیات رو زیاد کنی و یه background هم بزاری چیز خیلی زیبایی می شه. (ساختمون سیاه)

sam_sam

Banned
وه

این را ببینید بعد 3 ساعت و دومین کار من با این نرم افزار vue 5 infiniti

02.jpg

نظرتون چی هست ؟

sba4214

Member
sam_sam گفت:
وه

این را ببینید بعد 3 ساعت و دومین کار من با این نرم افزار vue 5 infiniti

نظرتون چی هست ؟

عالیه .خیلی هم قشنگ شده
آقا این نرم افزاره لینک دانلود هم داره؟:D

سلام. واقعا كارهاي قشنگي اينجا هست. كارهايي كه روش زحمت زيادي كشيده شده و نتيجه هم داده.
منم با اجازه حرفه اي ها يكي از كارام رو به اين پست اضافه كردم. اسمش "صندلي قديمي" با 3dsmax كه البته قرار بود تكميل بشه كه ديگه نشد.
اميدوارم خوشتون بياد.
oldchair_msaatchi.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا