■ مـسـابـقـه طـراحــي هــدر سـايـت مجـيــد آنــلايــن ■

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اسم بچه ها دست ما هم نیست. همه کاراشون رو برای اقا مجید میفرستن. پس خود ایشون باید اسامی رو اگر صلاح دونستن اعلام کنن.

sara_is_nice_girl گفت:
اسم بچه ها دست ما هم نیست. همه کاراشون رو برای اقا مجید میفرستن. پس خود ایشون باید اسامی رو اگر صلاح دونستن اعلام کنن.

اين آقا مجيد شما كجا هستن؟

GFX Master

خوب خواهشا بحث خارج از موضوع تاپیک نکنید.

فکر نکنید اقا مجید و مدیرا هم بیکار بودن و کاری نکردن! اقا مجید به من ایمیل زد و 2 تا طرح رو گفت که اینجا بذارم تا همه ببینن. ولی گفت اسم این بنده خدا رو فعلا فاش نکنم. فقط این رو هم بگم که اقا مجید گفتن که طرحهایی که فرستاده شده بوده اصلا در حد و اندازه سایت مجید انلاین نبوده. به همین خاطر گفتن اگر کسی میتونه مثل این 2 تا کار بزنه.

آخرین مهلت: 10 شهریور

اینا هم اون 2 تا طرح:
mo.jpg

mo%202.jpg

GFX Master

نوع طرحش مهم نیست که چه سبکی باشه فقط چیزی باشه که در حد سایتی مثل مجید انلاین باشه.

موفق باشید / سارا

mostafa_cs

Well-Known Member
چه جالب !
دو طرح مثل هم اند!
و شباهت زیادی هم به عکس زیرش دارند!!!

Broken-home

Member
ok پس آخرين مهلت 10 شهريور هست.من 8 م يا 9 م كار رو ميفرستم .اين خوب نيست كه كار رو بزارين بگين مثل اين دو تا كار بزنين به هر حال مسابقه هست و نبايد ايده ها رو محدود كرد.سارا خانم صبر كنيد احتمالا بچه ها گزاشتن تا روزاي آخر بفرستن.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
sara_is_nice_girl گفت:
خوب خواهشا بحث خارج از موضوع تاپیک نکنید.

فکر نکنید اقا مجید و مدیرا هم بیکار بودن و کاری نکردن! اقا مجید به من ایمیل زد و 2 تا طرح رو گفت که اینجا بذارم تا همه ببینن. ولی گفت اسم این بنده خدا رو فعلا فاش نکنم. فقط این رو هم بگم که اقا مجید گفتن که طرحهایی که فرستاده شده بوده اصلا در حد و اندازه سایت مجید انلاین نبوده. به همین خاطر گفتن اگر کسی میتونه مثل این 2 تا کار بزنه.

آخرین مهلت: 10 شهریور

اینا هم اون 2 تا طرح:
mo.jpg

mo%202.jpg
البته من يك توضيحي اينجا بدم كه فكر كنم سارا نگفته،
منظور من اين بوده كه توي طرحهاي كه تا به حال ارسال شده (حدود 15 طرح ) اين دو طرح انتخاب شدن بين اونها...
و براي اينكه كاربران سبك كار و حد و حدود كار دستشون بياد اين دو طرح رو قرار داديم

موفق باشيد

مجيد

امیدوارم و همه سعی و تلاشو میکنم تا بتونیم تو این مایه ها کار کنیم تا نظر مجید جون رو جلب کنیم ...:d

arashonline

Well-Known Member
از اون اول بايد ميگفتن كه كادر داشته باشه بهتره يعني بهتره كادر بندي باشه ...
البته من يكي از كارام اينطوري بود كه اين آخريا فرستادم...!
تمام

اين طرحي كه شما اينجا گذاشتيد خيلي تابلو از روي تمپليت برداشت شده :D

اگه از اول ميگفتيد كه سِت بَنر ميخوايد از اين بهترش رو ميديديد :wink:

من كه ديگه وقتش رو ندارم

در ضمن به نظر من اگه كار بچه‌هارو براي نمايش قرار مي‌داديد بهتر بود تا اينكه فقط 2 تا كار كه سليقه شخصي يك نفر باشه

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
به نظر من این توضیح آقا مجید و قرار دادن یه نمونه خیلی موثر بود.
چون مطمئنم خیلی ها ( از جمله این حقیر ) داشتن به بیراهه میرفتن.
حالا حد اقل همه فهمیدن تو چه مایه هایی کار کنن.

با تشکر

GFX Master

حسین اقا این طرحها رو خود اقا مجید به من گفتن که بذارم و این معنیش این نیست که این طرحها قبول شدن. فقط گفتن تو این سبک اگر کار بشه بهتره.

اینم که بد نیست لااقل یه راهنمایی میشه برای ادامه کار بچه ها.

آخه سارا خانم

الان كه بچه‌ها وقتشون رو صرف كردن وقت راهنمايي هست يا قبل از اينكه مسابقه برگزار بشه؟

من هم به راهنمايي اعتراض نكردم

فقط به راهنمايي دير وقت اعتراض كردم چون ديگه وقت اين كارو ندارم

بقيه دوستان هم كه وقت دارن ايشالا موفق باشند

جدیدترین ارسال ها

بالا