■ فــــونــت بـــــانــــــک ■

mehdi-67

New Member
سلام
خسته نباشن همه کلا!
ببخشید من دو تا مشکل با تایپ تو فتوشاپ دارم:
1- بعضی وقت ها که آیکن t رو می زنم تا تایپ کنم فتوشاپ قفل می کنه! مخصوصا اگه کار یه مقدار سنگین باشه.
2- چند وقتیه فارسی رو چپکی می نویسه! یعنی حروف رو بزرگ و از چپ به راست می نویسه! این ریختی:

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز لطفا سوالاتتون رو در بخش سوالات و درخواستها و در یک تاپیک جدید مطرح کنید.

این تاپیک فقط مخصوص دانلود فونت هست.

saru

Member
:tavajoh: می گم نمی شه این مبحث های "بانک فونت" و "بانک psd" و "بانک وکتور" و اینجور چیزا رو خودشون رو زیر موضوع فوتوشاپ کنیم.... خیلی بهتره هااااا ...!

:idea:

Erfan

Active Member
دوست عزیز لطفاً اسپم نزنید، از اونجا که فونتهای فارسی مختص یک فرد نیست و گاه شرکت و گروه های بزرگی اقدام به تولید فونتهای فارسی جدید میکنند.

و 100% دارای کپی رایت هستن و به همین راحتی روی اینترنت پیدا نمیشه و اگر هم شخصی بدون رعایت کردن کپی رایت به عنوان مثال در این سایت بگذارد عواقب قضایی به همراه خواهد داشت.

پس اگر کسی فونتی داشته باشه مطمئن باش در این محل میذاره.

:rose:

آخرین ویرایش:

saru

Member
دوست عزیز لطفاً اسپم نزنید، از اونجا که فونتهای فارسی مختص یک فرد نیست و گاه شرکت و گروه های بزرگی اقدام به تولید فونتهای فارسی جدید میکنند.

و 100% دارای کپی رایت هستن و به همین راحتی روی اینترنت پیدا نمیشه و اگر هم شخصی بدون رعایت کردن کپی رایت به عنوان مثال در این سایت بگذارد عواقب قضایی به همراه خواهد داشت.

پس اگر کسی فونتی داشته باشه مطمئن باش در این محل میذاره.

بله، 60% ، کاملا صحیح می فرمایید جناب مدیر، فقط یه مسئله : "ایییی اسپم که گفتی یعنی چه؟؟؟ :)"

Erfan

Active Member
بله، 60% ، کاملا صحیح می فرمایید جناب مدیر، فقط یه مسئله : "ایییی اسپم که گفتی یعنی چه؟؟؟ :)"

به ارسال پست هایی که روال سالم و معمولی یک موضوع رو مورد شعاع و خراب میکنه رو اسپم میگویند !
جای سوال شما در انجمن سوالات و درخواست ها بود نه فونت بانک !!!

alijo0on

Well-Known Member
آخرین ویرایش:

almasgraph

Member
فونت

شما يه نمنونه از فونت بذار من جديدترين فونت هاي گرافيكي روز رو ميگيرم اگه داشتم برات ميذارم

.:BEHNAM:.

Active Member

BankGothicBT-Medium

14.png

جدیدترین ارسال ها

بالا