■ تاپیک درخواست عکس ■

BANDIT

Member
سلام من به یک عکس پالایشگاه نیازمندم
ممنون می شم بهم بدین

mygol

New Member
یه در خواست

لبا سلام
من عکسی رو می خوام که توی اون یه عکس از یه مرحوم بذارم.نمی دونم چه عکسی باید باشه اگر دوستان عکسی دارند یا سایتی رو می شناسن لطفا دریغ نکنند.ممننننننننننننننننننننننننننننننننننون

mf2fx

Member
سلام دوستان این لینک پاسخ درخواست های عکس چیه ؟ آخه اونی که در اولین ارسال این تاپیک است هر چی میزنم میگه چنین صفحه ای وجود نداره

راورا

Member
سلام
من عکس از فروهر (زرتشت) میخواستم
با کیفیت خوب
کسی میتونه کمکی بکنه ؟

gilda

Member
درخواست عکس

سلام. من نیاز به یه عکس صورت پسر خوشگل دارم یا یه عکس از یه پسر خوشتیپ . واسه تابلو آرایشگاه و ساعت فروشی.لطفا کمکم کنید

tamizi

Member
با سلام
کسی عکس چک های متداول بانکی کشور رو داره ؟
مثلا چک سیبا یا چک سپهر یا تجارت ؟
منظورم خود چک خام هستش.
ممنون

h-akhavan

Member
gilda جان خیلی خوش اومدی به اینجا عزیزم.
برای پیدا کردن عکس پسر خوشتیپِ خوشتیپِ خوشتیپ برو توی گوگل سرچ کن: galagoola حتمن نتیجه میگیری ولی بر عکس!!
مشخصات این آقا پسر رو ببین:
:http://forum.majidonline.com/member.php?u=40750
:wink:
از شوخی که بگزریم سایت http://www.deviantart.com/ میتونه منبع فوق العاده ای برای سرچ عکس و طرح های گرافیکی برات باشه. البته به زبان انگلیسیه که امیدوارم مسلط باشی.

h-akhavan

Member
تمیزی جان سلام
با توجه به این که الان موقع امتحاناته احتمال اینکه جواب بگیری کمه! به خاطر همین توصیه میکنم که خودت هرنوع چک پول که میخای رو گیر بیار و اسکن کن! البته میتونی برای بفرستیشون و من برات اسکن کنم!!:d

x26xmax

Member
سلام
چند تصوير از مناظري مي خواستم مثل كنار دريا و توي جنگل و... خلاصه جاهايي كه بشه توش نيمكت گذاشت
براي تهيه يك كاتالوگ هستم كه چند مدل نيمكت را ميخواهند توي محيط هاي مختلف نمايش بدن
ممنون - فقط سريع زحمتش رو بكشين

hossein2kk

Member
ممنون می شم یه شکلک (اسمایل) بخش پشتیبانی (یعنی یه تصویر صورت که از این هدست ها داره) و یه کاربر معمولی بذارید.

(omid)

Member
دوستان سلام من یک عکس<<< نامه قدیمی >>> خیلی هم برام مهم است برای کار واجبی می خوام سریع برام بزارید . با تشکر

Ali-Khan

New Member
هلپ می !!!!!!

سلام دوستان

من به یک سری عکس احتیاج دارم ... تو مایه های ابزار صنعتی ... مثل دریل و اره برقی و .. . البته اگه وکتور باشه بهتره یا حداقل طوری که بشه وکتورش کرد ...

http://www.stockxpert.com/browse.phtml?f=view&id=7395911

یه چیزی تو این مایه ها ... اگه همینم باشه که عالیه !

ببخشید اگه زیاد شد !

رامان

New Member
دوستان سلام
من نیاز به تصویر سیمرغ دارم
1- لطفا تصویر برای لارج فورمت مناسب باشه
2- تصویر سیمرغ خشن نباشه، ترجیحا یک تصویر آرمانی یا اسطوره ای
3- تصویر سیمرغ بلورین جشنواره هم بد نیست

قبلا ممنونم

rezasadeghi

New Member
سلام یه عکس پیتزا می خوام برای طرح یه بنر با کیفیت عالی و خوشمزه
جوری که هر کسی دید دهنش آب بیفته
ممنون میشم اگه برام لینکشو بذارید یا اگه میشه بفرستید به
[email protected]
ممنون

marSoul

Member
من تصاویر طبیعت ایران که خیلی شارپ باشه و کیفیت بالایی داشته باشه رو از کجا می تونم دانلود کنم ؟

joolaei

Member
سلام دوستان

من یه عکس می خوام که یه سری مرد در حال نوشتن روی کاغذ باشن چه نشسته و چه ایستاده. فقط نوشتن خیلی برام مهمه...
اگه سریع لطف کنید ممنون می شم.

مرسی

amin.net

Member
با سلام
من چند بک گراند خیلی زیبا برای قرار دادن روی کامپیوترهای یک آموزشگاه کامپیوتر لازم دارم. ترجیحا بک گراندها از ویندوز ویستا باشند.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا