■ تاپیک درخواست عکس ■

mohsenshahab

Active Member
سلام من چند تا عکس از لوله سبز میخوام. لطفا اگه کسی داره دریغ نکنه فوریه

hosienmax100

3D Artist
سلام

بچه ها من شدیدا احتیاج به عکس های plant استاندارد همراه با الفاشون دارم !!در این خصوص تو نت خیلی گشتم حتی از مانی

هم کمک گرفتم اما چیز زیادی گیرم نیومد !!!!البته به پیشنهاد مانی سراغ مایا هم رفتم اما زیاد جالب نمیشه چون استاندارد نیستن

و اینکه گیاهای جالبی نداره و از همه بدتر کلی دردسر داره !!!!

تو یکی از ورژن های مکس تعدادی از این عکسها هست اما متاسفانه اون ورژن رو خودم ندارم اگه کسی داشت ممنون میشم!!

سایتی در این مورد وجود نداره ؟ تو موتور های جستجو با چه نامی سرچ کنم !اسم تخصصی داره ؟ چندتا رو مانی گفت اما زیاد نزدیک نبودن !!!

بهرحال منتظر هستم و پیشاپیش ممنون

موفق باشید

Seminem

New Member
من عکس هایی در رابطه با رپ و در کل موسیقی و آهنگ برای استفاده در هدر و بنر یک سایت موزیک رپ ایرانی می خواستم. اگه لطف کنید، ممنون میشم !

hosienmax100

3D Artist
دوستان شرمنده !!دوباره پست میزنم اما کارم گیره اگه میتونید یه کمی راهنماییم کنید !!میدونم سوالم یکم نامفهمه اما.......

تشکر از همه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوستان شرمنده !!دوباره پست میزنم اما کارم گیره اگه میتونید یه کمی راهنماییم کنید !!میدونم سوالم یکم نامفهمه اما.......

تشکر از همه

یعنی شما عکس از گل و گیاه میخوای؟! موضوعی که گفتید خیلی کلیه! یکمی بیشتر توضیح بدید درباره ش.

hosienmax100

3D Artist
یعنی شما عکس از گل و گیاه میخوای؟! موضوعی که گفتید خیلی کلیه! یکمی بیشتر توضیح بدید درباره ش.

آره درسته سارا جان !!!گل و گیاه که با بک سفید و در نمای فرونت ایجاد شدن همراه با الفاشون !!!یه اسم خاصی داره

اونو نمیدونم چیه !!!

اما بیشتر توضیح میدم من میخوام واسه optimize کردن تو صحنه ایی که ایجاد کردم این عکس ها رو روی پلن قرار بدم

بعد با اعمال تنظیماتی روی پلن و زاویه دید دوربین ازشون استفاده کنم !!چون برام مقدور نیست از مدل های سه بعدی استفاده کنم حجم کار یکمی بالاست ..........................و من فقط یه تک فریم رندر میگیرم

تو ی این عکس میتونید شبیه اون گیاهارو ببینید !!بیشتر گیاهان بیابانی !!!گل کمتر !!!

البته تو فوتوشاپ تنظیمشون میکنم ...اما یه پک هایی هست برا همین کار نمیدونم چه جوری تو نت سرچ کنم

leaf3_diffuse.jpg
leaf3_opacity.jpg

البته من این جور تک برگ ها رو نمیخوام !!گیاهان بیابانی !!!شاید بهشون میگن استپ بیابانی !!نمیدونم !!همش نمیدونم

موفق باشید و همچنان می منتظر

naeim_crack

Active Member
سلام دوستان
جهره هاي كودكانه ايران
من داخل سايت رو خيلي گشتم اما اون چيزي كه مي خواستم پيدا نكردم اگه ميشه تو اين قسمت ها كمكم كنيد . 1

1- من يكسري طرح هاي از بچه هاي كه حالت هاي مختلفي رو دارند مثل نشيته و دراز كشيده - خوابيده - در حال پريدن و غيره در حر حالتي كه باشن فقط كودكانه باشه

2- عكس كتاب

3- درختر ايراني در حال كتاب خواند به صورت ايستاده

بخدا خيلي گيرم هر چي دارين بزاريد

مرسي

دمتون گرم

yazditabar

Member
- چند تا عکس با حجم نسبتا بالا از شهرام ناظری می خوام برای بنر کنسرتش.
اگه کسی دارخ خیلی خیلی خیلی ممنون می شم. :)

rezalp

Member
سلام
لطفا بگید از کجا میتونم عکسهای مثل دیسکو پیدا کنم مثلا نورها ئی که در دیسکو ها میزارن

hosienmax100

3D Artist
این دانشگاه هم معضلی شد ها موقع امتحانات بچه ها حال و حوصله ندارن !!!بیان به امثالهم کمک کنن .......

بچه ها کسی نیست منو راهنمایی کنه !!یه ذره فقط...

ای کاش سارا جان اجازه میدادی یه تاپیک مستقل بزنم امکانش هست ......

reza2047

Member
باسلا م.
اگر کسی از بچه ها طرح یا عکسی از الماس داره برام بزاره .به صورت ایستاده و با کیفیت بالا چون برای طرح فلکسی می خوام ترجیحا وکتور باشه .
اجرتون با خدا.

Mohamad

O-.-O
این دانشگاه هم معضلی شد ها موقع امتحانات بچه ها حال و حوصله ندارن !!!بیان به امثالهم کمک کنن .......

بچه ها کسی نیست منو راهنمایی کنه !!یه ذره فقط...

ای کاش سارا جان اجازه میدادی یه تاپیک مستقل بزنم امکانش هست ......

سلام حسین جان
اگه total texture ها رو داری پک 10 فکر کنم بکارت بیاد...
من اینها رو از پک ده آپ کردم البته خودت هم یه hue بهش بده یکمی بیابونیش کن!...
چهار تا بته هست با آلفاهاش...
چون پرشین گیگ خرابه تو رپید آپ کردم ولی میتونی از www.rapidbaz.com هم مستفیض بشی...

9.7 MB

کد:
http://rapidshare.com/files/120443278/selection_-Total_Textures_10.rar.html

hosienmax100

3D Artist
مرسی محمد جان لطف کردی !!!در اولین فرصت دانلود میکنم

به امید جبران ......

موفق باشی

Mohamad

O-.-O
باسلا م.
اگر کسی از بچه ها طرح یا عکسی از الماس داره برام بزاره .به صورت ایستاده و با کیفیت بالا چون برای طرح فلکسی می خوام ترجیحا وکتور باشه .
اجرتون با خدا.

البته من خودم اینها رو دانلود نکردم ولی امیدوارم بکارت بیاد (من از رو اسم search کردم )

Diamond High Quality Wallpapers
27 high-quality JPEG | 3872 - 2592 | 300 dpi | 62 MB | Rapidshare

http://rapidshare.com/files/59140336/Diamond_wallpaper_alexx.rar

reza2047

Member
محمد جان دستت درد نکنه .
ولی با مرام 62 مگ ؟.......!!!!
ماضعیفان را دریاب.

Mohamad

O-.-O
الماس diamond

رضا جان من اون پک رو دانلود کردم خوب شد دانلود نکردی چون عکس همه چیز داشت بجز ایماس ولی حالا ببین اینها به دردت میخوره::)

diamond.jpg

thediamondlist-img600x581-diamond_ring_2.12ct_front2.jpg

diamondpic.jpg

Vinci%20Diamond%20%28photo%201%29%20%282%29.JPG

b1diamond01.jpg

Canadian_Diamonds_earrings.jpg

اگه ok بود که هیچ اگرم نه بگو تا یه سرچ دیگه بزنمنم:wink:

Y.FASHiST

Member
سلام
در اندرون تاپيكم تو نظرخواهي گفتم كسي تحويل نگرفت!

عكس از اين جوجواي مينياتوري ميخوام!
اگه لطف كنين بزارين ممنون ميشم...

سپی جان منم داد زدم کسی تحویل نگرفت:sad:

دوباره میگم کسی از این گل و مرغ نداره با کیفیت باشه :neutral:

reza2047

Member
محمد جان ممنون .زحت ما دیال آپی هم همشه با شما سرعت بالاهاست .ایشالاه یه روزی جبران کنیم.
عکسای بدی نبودن .در اصل عکس رو واسه این نمونه کار می خوام طرح فلکسی یه جواهر فروشی
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=98102
حالا هر گلی زدی به سر خودت زدی .

paeez5

New Member
درخواست كليپ آرت

سلام دوستان
كسي كليپ آرت خوبي از كفش مردانه داره ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا