■ تاپیک درخواست عکس ■

mostafa_az

Well-Known Member
خوب , این تاپیک رو زدم تا هر کاربری هر گونه درخواست عکسی داشت اینجا مطرح کنه . درخواست هاتون رو تو همین تاپیک مطرح کنین و توی تاپیک زیر تحویل بگیرین . البته اگه کسی براتون قرار داده باشه :

http://forum.majidonline.com/forum68/thread53545.html

توجه کنین که از قرار دادن هرگونه عکس خلاف قوانین سایت خودداری کنین و و فقط عکسهای مرتبط با درخواست کاربران قرار بدین . همچنین تا زمانی که درخواستی صورت نگرفته عکسی قرار ندین .

مخلصیم
مصطفی

آخرین ویرایش:
خب بزارین من شروع کنم
من یه سری تصویر می خوام واسه بنر تبلیغاتی یه نگارخانه به اسم چلیپا.ترجیحا وکتور باشن. تا شنبه هم می خوام. ممنون میشم از دوستان اگه دارن در اختیارم بزارن.

تا بعد...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سارا جان لطفا درخواستت رو کامل توضیح بده! چجور تصاویری میخوای؟

مصطفی بعد از اینکه سارا خانم توضیح داد اگر لازم بود برای شلوغ نشدن تاپیک این پست رو پاک میکنم

من یه چیزی می خواستم تو این مایه ها
tarh.gif

البته حتما لازم نیست واسه گوشه کار باشه . ولی ازین تیپ طرحا می خواستم.
خود این به کارم اومد ولی خب اگه طرحای دیگه ای هم بچه ها دارن لطف می کنن اینجا بزارن، چون زیاد بکارم میاد.

mohsenshahab

Active Member
سلام اگه لطف کنین
من یه عکس شیر میخوام
اگه این اقا شیره یه تاج هم رو سرش باشه عالی میشه
وکتور یا عکس یا.... هم فرقی نداره

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
فکر کنم شیر های من بهتر و بیشتر باشه
تا فردا می زارم
--------------------------
از کلیه دوستان هم معذرت میخوام اگه طول می کشه عکس مورد نظرشون را بزارم چون این مجموعه من یکم به هم ریخته است و در حال مرتب کردن اون هستم

آخرین ویرایش:

SH_ZAHRA

Member
سلام اگه لطف كنيد عكسهاي ابستره
و عكسهاي فضايي ساختمانهاي كه زاويه هاي سه بعدي داشته باشه
و تصاوير شهم تقريبا بزرگ باشه
ممنونم

FashisT

Active Member
میگم بهتر نیست یه تاپیک باشه هم درخواست داد و عکسهارو گذاشت..الان یکم خاله بازی شده :دی
البته اوپنر ایده و تاپیک خودت بودی پس حرف من بی دلیله..
حسته نباشی!
فعلا

nima_dsnr

کاربر VIP
من هم خیلی با این نظر موافقم ...
پس من هم حرفم بی دلیله .
چشم چرا می زنی ساکت میشم ...

mostafa_az

Well-Known Member
بشین بچه دست نزن به تاپیکا . :lol:
نه شهرام . من این کارو کردم به خاطر اینکه تاپیکی که عکسارو میزارن توش به صورت یه گالری در بیاد و همینطور درخواست هیچکس بین پستا گم نشه .

مخلصیم
مصطفی

آخرین ویرایش:
sallam sharmandeh man in ja type farsi nadaram majboor shomad english type konam.
yeh tedad ax tala mikhastam kheyli mamnoon misham ageh komak konid alan saram khaheshan size bozorg basheh vase tablo mikham
alan yeh khordeh saram shologheh vali bikar shodam mohabatatoon ro jobran mikonam felan Bye

nima_dsnr

کاربر VIP
من حرفهای مهدی رو براتون ترجمه میکنم تا راحت باشین.

سلام شرمنده که من اینجا تایپ فارسی ندارم مجبور شدم انگلیش تایپ کنم.
یه تعداد عکس طلا می خواستم خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید الان سرم خواهشن سایز بزرگ باشه واسه تابلو میخوام.
الان یه خورده سرم شلوغه ولی بیکار شدم محبتاتون رو جبران می کنم. فعلن بای

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اقا محسن یه سر به بخش اپلود عکسهای درخواستی بزن. اونجا فکر کنم بچه ها قرار دادن.

جدیدترین ارسال ها

بالا