■ تاپیک درخواست عکس ■

Saeed-masih

Member
مجتبي جان آدم وقتي استرس داره دستشو ميذاره رو سرش رو كمرش نميذاره كه......
ميگردم برات

MEGA WAVE

Active Member
سهید جونم میسی :oops:

طرحمو زدم میزارم تو بخش نظر خواهی بعد شاید بهم حق بدی که چرا دست به کمر میخوام <

آگه پیدا نشد باید خودم دست به کار بشم و خودمو بکنم سوژه ، ولی بدم میاد اینجوری تو خو رو دا ( تر و خدا ) برام بپیدا !

آخرین ویرایش:

Grafix

Member
سلام

من يه سري كاراي تبليغاتي براي خيريه اي كه مربوط به ايتام هست!(يعني يه جورايي بيانگر ايتام باشه) احتياج دارم.
اسم اين خيريه هم "سروش زندگي امام حسن مجتبي(ع)" هست!
اگه كسي مي تونه يسري عكس يا background كه بتونه اين مفهوم رو تداعي كنه بهم برسونه ممنون مي شم

سلام
اميدوارم كه كارتونو راه بندازه ..

موفق باشيد.

hamidgh

New Member
سلام
من برای یه آلبوم ژورنال لباس عروس و شب و نامزدی احتیاج به یه منبع عکس با کیفیت بالا برای چاپ دارم ، اگر کسی جایی یا سایتی یا شخصی سراغ داره که بشه کار منو راه بندازه ممنون میشم معرفی کنید!

leili1

Active Member
سلام
من برای یه آلبوم ژورنال لباس عروس و شب و نامزدی احتیاج به یه منبع عکس با کیفیت بالا برای چاپ دارم ، اگر کسی جایی یا سایتی یا شخصی سراغ داره که بشه کار منو راه بندازه ممنون میشم معرفی کنید!

تو این جا برات چنتا گذاشتم

تاپیک دریــــافـت عکس

hamidgh

New Member
به لیلی عزیز :
برای عکسهایی که زحمت کشیدی و گذاشتی ممنونم ، اما خب شاید حواست به اون تیکه ی با کیفیت بالا برای چاپ نبوده ! به هر حال خیلی ممنونم بخاطر اینکه زحمت کشیدی کمک کردی بهم! .:rose:

اما عکس برای چاپ اگر کسی سراغ داره واقعاً لطف بزرگی بهم میکنه معرفی کنه ! حتی اگه برای فروش باشه می تونم باهاش مذاکره کنم شاید مشتریش شدیم! :wink: ( البته اگه سایتی باشه که بشه ازش دانلود کرد خب مسلماً خیلی بهتره !! )

MEGA WAVE

Active Member
سعید که یه مدت پیداش نیست <

من کل طرحمو زدم فقط گیر همین سوژه هستم ، واقعاً هیشکی نداره ؟؟؟

یه عکس از یه مرد که داره بالا نگه میکنه و دستشو زده به کمرش واز بالا هم عکس گرفته شده باشه ( یعنی نگاهش به دوربینه ) <<

yusefreza

Member
سلام
عكسهايي از ماشين عروس و گلهاي با كيفيت مناسب براي چاپ بنر براي فروشگاه گل فروشي ( سايز 6 متر در 1.5) ميخواستم .
دوستان اگر ايده اي، چيزي براي اين طرح دارن خيلي ممنون ميشم كه راهنمايي كنند :rose:

mahmood_mn

Active Member
سلام . چند تا عکس با کیفیت درباره گیم می خواستم برای فلکسی یه گیم نت .

ممنون:rose:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
محمود جان من مدیر گیم یکی از انجمن های معروف رو میشناسم. باهام اینجوریه: :oops:
اگه دوست داشتی PM بده معرفیت کنم. اینجا نمیتونم لینک بدم. تبلیغه.:)
موفق باشی.

adakadak

New Member
سلام
به یاری خدا اولین پستم رو ارسال میکنم.
اول از همه از اشنایی با این فروم خوشحالم.
می خوام برای تابلوی مغازه موبایل 2 *4 طرحی ساده در عین حال جذاب درست کنم.
من مبتدی هستم!!
کسی میتونه به من کمک کنه؟

MEGA WAVE

Active Member
adakadak خیلی خوش اومدی ایشالا شما رو اینجا زیاد ببینیم.

ببین اینجا تاپیک در خواست عکس هست ، شما برای این درخواستتون باید توی قسمت سوالات و در خواست ها یه تاپیک درست کنی با یه عنوان مناسب و مرتبط با دخواست مثل همفکری برای طراحی تابلو مغازه

اگه این کارو کنی خیلی زودتر به نتیجه میرسی و قوانین هم رعایت شدن ، چون توی این تاپیک فقط درخواست عکس مطرح میشه و این درخواست شما خودش نیاز به یه تاپیک جدید داره که مخصوص خودتون باشه.

زنده باشی.

saber110

Member
سلام خدمت دوستان گرامی

یه عکس یا طرح یا وکتور درباره هوش هیجانی eq می خواستم

ممنون می شم کمکم کنید

با تشکر

saber110

Member
سلام خدمت دوستان گرامی

یه عکس یا طرح یا وکتور درباره هوش هیجانی eq می خواستم

ممنون می شم کمکم کنید

با تشکر

دوستان یه نمونه براتون می زارم تقریبا تو این مایه ها باشه البته اگه موضوع دیگه ای هم هست در رابطه با هوش هیجانی ممنون می شم بزاریید

top.gif

mahdyonline

Active Member
سلام
خسته نباشيد
نمايشگاه ساختمان مشهد داره شروع ميشه حالا يكي از شركتهاي ساختماني و مصالح فروشي به من يه طرحي رو پيشنهاد كرده
حالا عكس هرچيزي كه به ساختمان مربوط باشه رو مي خوام
اگه ميشه عكيس به من هم بديد
باي

elham_elham

Member
سلام م م م
جمیت
یه سری عکس انار با کیفیت بالا برای چاپ میخوام
تا 1 دی ماه بیشتر وقت ندارم
مرسی ی ی
بای بای

naruto