■ تاپیک درخواست عکس ■

pythoN

Active Member
سلام .
بچه ها عکس میوه میخوام . یا اب میوه . یا یه ربطی به میوه و آبمیوه داشته باشه .
ممنون

wahid2003vj

Active Member
من دنبال عکس کبوتر توی این حالت های زیر هستم

(کیفیت 300 به بالا)

فقط فوریه!!!

o-m-i-d

Member
گشتم نبود نگرد نيست .. اينجا پست زدن هيچ فايده اي نداره چون هيش كي نيست كه به داد يكي ديگه برسه

hajhosssein

Member
سلام کسی عکس چفیه و سیب قرمز رو نداره
جدا هم باشن مسئله ای نیست
ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
soni جان ممنون از زحمتی که کشیدی ولی اینجا تاپیک درخواست عکس هست.

شما اگر میخواید به بچه ها کمک کنید باید عکسا رو تو تاپیک دریافت عکس بذارید و فقط اونجا بگید که مثلا این عکس برای فلان یوزر یا فلان شماره ی پست بوده.

Soldier

Member
سلام

من چند تا ایکون خیلی خوشگل که نشان دهنده ارتباط باشه میخوام . به قولی Contact Icon !

من می خوام یه بنر بزرگ بسازم. اما خیلی این روزها سرم شلوغه . میشه یه کم عکس طرح یا هر چیزی که بتونه کمکم کنه یه بنر خوب بسازم. بنر برای کافی نت هست:neutral::oops:

izone

Active Member
درود

من برای درست کردن جلد یک کتاب نیاز به فرتور (عکس) یک مردی در لباس عربی با پای برهنه دارم. حتی اگر نیمه بدن است و نیمه پایینی دیده میشود هم خوب است. کیفیت هم هر چه بالاتر باشه بهتره چون میخواهد به چاپ برود. به فرتور پیوستی نگاه کنید تنها همان مرده با لباس و پای برهنه را نیاز دارم.

سپاس.

پیوست ها

• birthtohope.jpg
    birthtohope.jpg
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
درود

من برای درست کردن جلد یک کتاب نیاز به فرتور (عکس) یک مردی در لباس عربی با پای برهنه دارم. حتی اگر نیمه بدن است و نیمه پایینی دیده میشود هم خوب است. کیفیت هم هر چه بالاتر باشه بهتره چون میخواهد به چاپ برود. به فرتور پیوستی نگاه کنید تنها همان مرده با لباس و پای برهنه را نیاز دارم.

سپاس.

تاپیک دریافت عکس پست 243

آخرین ویرایش:

mostafa_cs

Well-Known Member
طفلکی من :((
خیلی وقته عکسهای قشنگ از شهر تهران و ایران سفارش دادم اما تا حالا کسی زحمتش رو نکشیده.
شرمنده پررو شدم:-<

Soldier

Member
سلام من والپیپر هایی میخوام برای بنر وبلاگم ، با بیس رنگ مشکی ترجیحا ً !

مثلا طرح های ابسترک یا عکس هایی مک ، ویندوز ویستا

راستی وبلاگم در مورد ای تی هست

این فقط یه درخواست از استادان نیس ، بلکه یه جور دادن ایده و پیشنهاد به من هم هست .

نمیدونم واضح گفتم ؟

با تشکر

mahmood_mn

Active Member
سلام من عكس حبيب محبيان خواننده ايراني را با كيفيت بالا لازم دارم . تو اينترنت هر چي گشتم پيدا نكردم . مرسي از همتون

hes_r

Member
سلام دوستان

عکس ماهی ، تخم مرغ ، آینه ، شمع ، سبزه و ...... اینا میخوام . در واقع میخوام هدر طراحی کنم واسه نوروز برای سایت ... از اینا میخوام که حالا با صرحایی که تو ذهنمه حروفش رو بسارن و در واقع عکس نمیخوام از کل هفت سین بلکه از هر یکز وساءل هفت سین میخوام .

حالت کارتنی هم داشته باشه که بهتره . اگه وکتور هم باشه که توپه .

فقط دوستان یه کم تند تر توروخدا کمک کنید

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا