▐ به کی میتونم اعتماد کنم واسه ثبت دومین ؟ ▐

WILLSMITH

Member
لطفا یه شرکت اگه شد معروف که خارج از اینترنت هم اسمش رو بشه پیدا کرد

behnam52420

New Member
سلام دوست عزیز،
فکر می کنم بتونم کمکتون کنم.
گروه سمند هاست دومین شما رو ثبت می کنه، واسه تمدید اون هم اصلا نگران نباشین، نیازی به کردیت کارت نیست.
در مورد هزینه هم تا 24 ساعت بعد از خرید می تونین هزینتون رو پرداخت کنین، یعنی لازم نیست همون اول کار بدین.
در مورد پشتیبانی و امتین هم خیالتون راحت باشه.
می تونین تو سایت ما عضو بشین، (رایگان) و بعد اقدام به خرید دومین بکنین و هزینشو بعدا بپردازین.
SamandHost.com

behnam52420

New Member
بعد از عضویت تو سایت ما یک نامه حاوی لیست قیمت ها و امکانات دیگر گروه سمن هاست به آدرس پستی که موقع ثبت نام دادین ارسال می شه.
ما در مورد هاست هم تضمین خرید داریم.
تا 20 روز اگه از پشتیبانی ما خشتون نیامد کل هزینه هاست به شما برگشت داده می شه.
ما اخیرا تبلیغات خارج از اینترنت رو شروع کردیم.
سرورهای سمند هاست تو کالیفرنیاست.
SamandHost.com

hellboy_369

Active Member
آقا احتمالا شما میخوای دومین yahoo.com یا microsoft.com رو ثبت کنی که این قد تحقیقات میکنی این همه ملت دومین ثبت میکنن هیچ اتفاقی هم نمی افته حالا دومین شما ... از یکیش ثبت کن بابا هیچی نمیشه

ehsanch

Active Member
سلام

نگرانی شما کاملا قابل درکه و اگه دامینتون براتون مهمه باید یه جای مطمئن ثبتش کنید. ولی یه چند تا جارو بهت معرفی میکنم مواظب باش از اینجا ها ثبت نکنی :
پرشین وب - پارس آنلاین و ...

اگه بالاخره جایی رو پیدا کردی اول یه چند تا دومین هایی رو که ثبت کردند whois بگیر ببین به نام مشتریه یا نه . اگه به نام خودشون بود بی خیال شو. بعد ببین ترنسفر کد رو بهت میدن یا نه . کنترل پنل هم که خیلی واجبه.
بعدشم ببین از کجا ثبت میکنن. آنلاینیک باشه به درد نمیخوره. بعدشم ببین چقدر دومین ثبت کردن. البته از خودشون بپرسی فایده نداره و اکثرا دروغ میگن. از سایتهای آماری استفاده کن. مثل www.ipwalk.com

اگرم آنلاین خواستی ثبت کنی اینجا میتونی با کارتی که قابلیت پرداخت اینترنتی داشته باشه ثبت کنی : YourName

Master ITX

Well-Known Member
سلام

نگرانی شما کاملا قابل درکه و اگه دامینتون براتون مهمه باید یه جای مطمئن ثبتش کنید. ولی یه چند تا جارو بهت معرفی میکنم مواظب باش از اینجا ها ثبت نکنی :
پرشین وب - پارس آنلاین و ...

اگه بالاخره جایی رو پیدا کردی اول یه چند تا دومین هایی رو که ثبت کردند whois بگیر ببین به نام مشتریه یا نه . اگه به نام خودشون بود بی خیال شو. بعد ببین ترنسفر کد رو بهت میدن یا نه . کنترل پنل هم که خیلی واجبه.
بعدشم ببین از کجا ثبت میکنن. آنلاینیک باشه به درد نمیخوره. بعدشم ببین چقدر دومین ثبت کردن. البته از خودشون بپرسی فایده نداره و اکثرا دروغ میگن. از سایتهای آماری استفاده کن. مثل www.ipwalk.com

اگرم آنلاین خواستی ثبت کنی اینجا میتونی با کارتی که قابلیت پرداخت اینترنتی داشته باشه ثبت کنی : YourName

به نظر من هم پیش پرشین دات ثبت کن
حدود یه 2000 تا دامین رو کنترل پنلشه

WILLSMITH

Member
سلام خیلی متشکر از همه
چرا آنلاینیک خوب نیست ؟
چه جوری دامینهایی که اونا ثبت کردن رو گیر بیارم ؟
آقا من کجا میتونم یه سری اطلاعات کامل درمورد دامین وهاست واینا بگیرم مثلا ترانسفر کد چیه
فکر کنم کدیه که واسه انتقال بعدیم یاتمدید لازمه اما : یعنی اگه این کد رو بدن دیگه دامین ماله منه ؟
بازم متشکرم

mryroot

Member
عزیزم به نظر من قبل از ثبت دامین های مورد نظر خود ابتدا در مورد شرکت مورد نظر تحقیق کنید بعد ثبت کنید این طوری خیلی بهتره!!!

فکر کنم کدیه که واسه انتقال بعدیم یاتمدید لازمه اما : یعنی اگه این کد رو بدن دیگه دامین ماله منه ؟
بازم متشکرم

اين کد برای انتقال دامين لازم هستش.
نه. داشتن اون کد کافی نيست. دايمن بايد به آدرس ايميل خودتون ثبت شده باشه چون تمام ايميل های تاييد در زمان انتقال به اون آدرس ايميل می ره.

با تشکر
علی اميری

Master ITX

Well-Known Member
سلام خیلی متشکر از همه
چرا آنلاینیک خوب نیست ؟
چه جوری دامینهایی که اونا ثبت کردن رو گیر بیارم ؟
آقا من کجا میتونم یه سری اطلاعات کامل درمورد دامین وهاست واینا بگیرم مثلا ترانسفر کد چیه
بازم متشکرم
برات بگم دلیل خوب نبودنش اینه ه اصلا ساپورت درست حسای نداره
دامینت اگه دست ادم ناشی باشه باید قیدشو بزنب تو انلاین نیک
اره اگه کد رو داشته باشی مالته دامین
ایدی منو ادد کن اگه دوست داشتی میتونم کمکت کنم

Master ITX

Well-Known Member
عزیزم به نظر من قبل از ثبت دامین های مورد نظر خود ابتدا در مورد شرکت مورد نظر تحقیق کنید بعد ثبت کنید این طوری خیلی بهتره!!!
من نگرفتم منظورتون رو!
میشه بیشتر توضیح بدید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا