█ بهترين نرم افزار تصويري اموزش فتوشاپ به زبان فارسي

lida_200

New Member
سلام بچه ها

يه اموزش فتوشاپ دانلود كردم كه به نظر خودم بهترين اموزشي بود كه ميشد ديد :oops:
خيليييييييييييييييييييييييييييييييي عالي بود من الان حس ميكنم هر كاري كه بخوام ميتونم بكنم با فتوشاپ
كامل كامل بود :paint:
جالب انجا بود كه نميخواست بشيني بخوني خودش برات صحبت مينه (مثل همين سي دي هاي اموزشي )
حجمش هم كمه چون مالتي مدياست نه فيلم

گفتم برا شما بزارم دانلود كنيد و نظرونو بهم بگيد :)

آموزش فتوشاپ مقدماتي و پيشرفته

موفق باشيد

everysite

New Member
سلام دوست من ....

این پست شما تقریبا که نه، دقیقا تبلیغه! چون اون نرم افزارها هیچ کدوم کاملا رایگان نیست و باید کد فعال سازی خریداری بشه.
و لینکی که شما گذاشتید یه حالت "معرف" یا "Referral"داره. یعنی به شما یه کد اختصاص داده شده که با توجه به لینکی که شما گذاشتید http://www.learninweb.com/offline.php?r=4104 کد شما میشه 4104! حالا من نمی دونم دقیقا اگه هر کی روی این لینک کلیک کنه چه نفعی برای شما داره ولی اون جوری که از لینک مشخصه شما ریفرال کد دارید!

در هر صورت ممنون. دانلود که کامل شد نظرم رو راجع به این مجموعه می دم!

nimadb54

Member
با سلام خدمت تمامی دوستان دانلود نرم افزارهای آموزشی رایگان است
استفاده از چند بخش اول هر نرم افزار رایگان است مثلا در آموزش ویندوز روش نصب ویندوز و ... رایگان است
در آموزش فتوشاپ آشنایی با محیط تعریف مدهای رنگ و... رایگان است
حداقل اینه که اگر هیچ دیدی مثلا نسبت به فتوشاپ ندارید میتوانید با مشاهده بخشهای رایگان خیلی سریع راه بیفتید
لطفا در صورتی که نظری دارین بفرمائید تا ما و بقیه کاربران استفاده کنیم
با تشکر

saeed-n

Member
با سلام خدمت تمامی دوستان دانلود نرم افزارهای آموزشی رایگان است
استفاده از چند بخش اول هر نرم افزار رایگان است مثلا در آموزش ویندوز روش نصب ویندوز و ... رایگان است
در آموزش فتوشاپ آشنایی با محیط تعریف مدهای رنگ و... رایگان است
حداقل اینه که اگر هیچ دیدی مثلا نسبت به فتوشاپ ندارید میتوانید با مشاهده بخشهای رایگان خیلی سریع راه بیفتید
لطفا در صورتی که نظری دارین بفرمائید تا ما و بقیه کاربران استفاده کنیم
با تشکر

کاملا موافقم:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا