یک همچین آنتی ویروسی تحت شبکه ای لازم دارم :

Rostamiani

Active Member
سلام

می خوام برای شرکت یک آنتی ویروس خوب پیدا کنم که :

1.در درجه اول قابل اعتماد باشه و به طور موثری جلوی ویروس ها و تروجان های داخل هارد یا فلش رو بگیره
2.بشه باهاش 3 تا سرور و حدود 50 تا کلاینت رو پوشش داد
3.بتونیم به صورت Remote روی کلاینت ها آنتی ویروس نصب کنیم و وضعیت سیستم رو ببینیم
4.بشه از طریق سرور کلاینت ها رو به روز کرد تا لازم نباشه تک تک آپدیتشون کنیم
5.فکر نمی کنم اینجا کسی به آنتی ویروس پول بده. پس لطفا آنتی ویروسی معرفی کنید که با کرک هم به خوبی آپدیت بشه و مشکلی نداشته باشه :green:

تا به حال از AVG نسخه شبکه استفاده می کردیم که انصافا امکانات شبکه ایخوبی داشه، ولی نمی دونم چرا به سری تروجان ها رو نمی دید و بی خیالشون می شد
Bitdefender هم ظاهرا چیز خوبیه ولی نمی دونم امکانات مدیریت شبکش چطوره
نسبت به Avira هم خیلی نظر خوبی دارم.قدرت و سرعت خوبی هم داره. ولی با نسخه شبکه ایش کار نکردم و نمی دونم چه امکاناتی داره
لطفا McAffe رو هم اصلا توصیه نکنید.اونقدر تجربه بدی ازش دارم که فکر نکنم حالا حالا ها برم طرفش
NOD32 هم قدیما استفاده می کردم، ولی چون یک دفعه سیستم پر Spyware و ... شده بود ولی NOD32 Antivirus هیچی پیدا نکرد! برای همین دیگه نصبش نکردیم(شاید اگه نسخه Smart Security رونصب می کردیم پیدا می کرد. نمیدونم ! )
Norton Antivirus هم نسخه جدیدشو نصب نکردم، ولی قدیما که هم خیلی کند بود هم کلی از منابع رو مشغول می کرد ! اگه هنوز اینطوریه فایده نداره .چون سیستم های اینجا اونقدرا هم قوی نیستن

با این اوضا شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میدین؟
لطفا حتما امکانات شبکه ای داشته باشه :)

خیلی متشکرم :oops:

winsent

Banned
!

سلام

می خوام برای شرکت یک آنتی ویروس خوب پیدا کنم که :

1.در درجه اول قابل اعتماد باشه و به طور موثری جلوی ویروس ها و تروجان های داخل هارد یا فلش رو بگیره
2.بشه باهاش 3 تا سرور و حدود 50 تا کلاینت رو پوشش داد
3.بتونیم به صورت Remote روی کلاینت ها آنتی ویروس نصب کنیم و وضعیت سیستم رو ببینیم
4.بشه از طریق سرور کلاینت ها رو به روز کرد تا لازم نباشه تک تک آپدیتشون کنیم
5.فکر نمی کنم اینجا کسی به آنتی ویروس پول بده. پس لطفا آنتی ویروسی معرفی کنید که با کرک هم به خوبی آپدیت بشه و مشکلی نداشته باشه :green:

تا به حال از AVG نسخه شبکه استفاده می کردیم که انصافا امکانات شبکه ایخوبی داشه، ولی نمی دونم چرا به سری تروجان ها رو نمی دید و بی خیالشون می شد
Bitdefender هم ظاهرا چیز خوبیه ولی نمی دونم امکانات مدیریت شبکش چطوره
نسبت به Avira هم خیلی نظر خوبی دارم.قدرت و سرعت خوبی هم داره. ولی با نسخه شبکه ایش کار نکردم و نمی دونم چه امکاناتی داره
لطفا McAffe رو هم اصلا توصیه نکنید.اونقدر تجربه بدی ازش دارم که فکر نکنم حالا حالا ها برم طرفش
NOD32 هم قدیما استفاده می کردم، ولی چون یک دفعه سیستم پر Spyware و ... شده بود ولی NOD32 Antivirus هیچی پیدا نکرد! برای همین دیگه نصبش نکردیم(شاید اگه نسخه Smart Security رونصب می کردیم پیدا می کرد. نمیدونم ! )
Norton Antivirus هم نسخه جدیدشو نصب نکردم، ولی قدیما که هم خیلی کند بود هم کلی از منابع رو مشغول می کرد ! اگه هنوز اینطوریه فایده نداره .چون سیستم های اینجا اونقدرا هم قوی نیستن

با این اوضا شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میدین؟
لطفا حتما امکانات شبکه ای داشته باشه :)

خیلی متشکرم :oops:

با سلام.
من به شما با اطمینان 100% آنتی ویروس بسیار پرقدرت و عالی مایکروسافت با نام Microsoft Security Essentials رو پیشنهاد میکنم که طبق آخرین دسته بندی بهترین و مارآمدترین آنتی ویروس ها در رده 2 قرار گرفته است.
از مزیت های این آنتی ویروس میتوان به حجم کم، آپدیت قوی و روزانه، حجم کم فایل های آپدیت، رایگان بودن نسخه حرفه ای، کند نشدن سیستم شما به هیچ وجه و... اشاره کرد.
برای دانلود این نرم افزار به سایت مایکروسافت مراجعه کنید.
موفق باشید....

Rostamiani

Active Member
خیلی متشکرم :rose:
امکانات شبکه ای این آنتیویروس چطوره؟
نسخه مجانیش چه چیز هایی کم تر داره ؟
اگه نسخه پولی رو بخوام کرکش پیدا میشه ؟درست آپدیت میشه؟

در ضمن ،انگار مایکروسافت ایران رو ساپورت نمی کنه :

You appear to be in a country or region where Microsoft Security Essentials is not available. Thank you for your interest in Microsoft Security Essentials.​

با این شرایط آیا آپدیت میشه ؟

winsent

Banned
!

خیلی متشکرم :rose:
امکانات شبکه ای این آنتیویروس چطوره؟
نسخه مجانیش چه چیز هایی کم تر داره ؟
اگه نسخه پولی رو بخوام کرکش پیدا میشه ؟درست آپدیت میشه؟

در ضمن ،انگار مایکروسافت ایران رو ساپورت نمی کنه :

You appear to be in a country or region where Microsoft Security Essentials is not available. Thank you for your interest in Microsoft Security Essentials.​

با این شرایط آیا آپدیت میشه ؟

با سلام.
این آنتی ویروس در یک نسخه منتشر شده که نسخه حرفه ای هستش.
امکانات شبکه اون هم در حد خوب و قابل قبولی هستش البته باید باهاش کار بکنید تا خودتون بیشتر متوجه بشید.
من خودم دارم استفاده و آپدیت میکنم و مشکلی هم نیست.
از لینک زیر این نرم افزار رو دریافت کنید:

dlbtn.png

دانلود نرم افزار: کلیک کنید
دریافت آپدیت: کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Rostamiani

Active Member
خیلی متشکرم
دانلود کردم و حتما تستش می کنم. در ضمن، این مقایسه رو هم بین MSE و Avira Free ببینید :

http://www.brighthub.com/computing/smb-security/articles/50054.aspx

در مورد خریدن آنتی ویروس هم باید صحبت کنیم ... شاید راضی شدن بخرن
از نظر سبک بودن و مدیریت کامپیوتر های شبکه Kaspersky و NOD32 و Avira رو چطور ارزیابی می کنید ؟

قیمت این آنتی ویروس ها برای 3 سرور ور حدودا 50 کلاینت چقدر میشه ؟

متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا