یک مشکل

Little-Demon

Well-Known Member
قدرت این نرم افزار باور نکردنیه.. هیچ مشکلی نمی تونه داشته باشه ......شاید شما درست عمل نکردید...

درسته آقای littledemon قدرت این نرم افزار باورنکردنیه ولی وقتی قفلی نیست نرم افزار چی رو نشون بده.من فکر نمیکنم این سیدی ها قفل داشته باشه.

mmbahman

Member
عجب ماجرایی شده

دوست من یک کاری انجام بده - اگر با سایر روشها کارت نشد
مسیر سیدی را با دستور
Dir
توسط
Command Prompt
ویندوز یا داس باز کن و از فایلها یک عکس بگیرید ( اگر شد عکس را بگذارید تا ببینیم ) بعد ببین میتونی با دستور
CD
وارد پوشه مورد نظر بشید
البته این کارو با -نرو ویا وین ان سی هم میتونید انجام بدید
اون عکسهایی که گذاشته بودید چندان راهنمایی نمیکرد
یک عکس از سورس باز سی دی هم بگذارید ... نه از خود برنامه

به هر حال باید اطلاعات بیشتری در مورد سی دی - پسوند فایل و ... بدید تا راحتر بشه یک راهی برای
اون پیدا کرد - و بدونید هیچ قفلی نیست که نشه اونو شکست یا از اون رد شد
...

محمدمهدی

Well-Known Member
آقای بهمن شما چه چیزای توپی می دونیا...
من بدبخت بعد از یه عمر سر مردم کلاه گذاشتن این کارا رو نمی دونستم پیشنهاد می کنم برای این روشها و نرم افزارا یه کاری بکن مثلا یه تاپیک جدید بازکن
در ضمن با تمام حرفاتون موافقم
-----------------------------------
البته من تا اینجایی که پیش اومدم با جوابا به این نتیجه رسیدم که شما می خواهین که این فیلمارو از برنامه جدا کنین
خوب من هم یه نرم افزار به نام سفر عشق دارم که همین کار رو کرده و فیلم از برنامه جدا نمیشه!!!
به نظر من اگر هر چه ادامه بدید راتون بشته تره من برای برداشتن فیلم از خود نرم افزار از اسنگ ایت 8.2 استفاده کردم و تونست البته ورژن جدیدش خدای ادعاست نمی دونم توش چیه؟
اما شما درست میگین فایلهایی که تو سفر عشق بود نشد بیاد پایین حالا نمی دونم چرا؟
حالا به نظر من اینکار رو بکنین :
1.با موس روی محل نمایش کلیک راست کنید و اگر نشد کلیک چپ و بهد کلیک راست کنید
اگر منویی باز شد می تونید بفهمید ماله چه برنامه ای هست تا بعد بگم
2. موقع اجرا برنامه ببینید که توی تسک منیجر از کجا پروسس میگیره
3. ببینید میتونید از توی اون لیست درگ و دروپ کنید
4. از صفحه نمایش با کلید پرینت اسکرین یه عکس بگیرین(موقع پخش فیلم) و اون عکس رو داخل برنامه نقاشی ویندوز بیارید
اگر فیلم در حال پخش در اونجا هم پخش می شد به احتمال زیاد از خود پلیر ویندوز خط میگره که بعد از اون راه حل داره
5. برین داخل فایل اگزه اصلی ببینید تا ورژن برنامه چیه برای کجاست و ...
و فقط بگم بعد از اینکارا راه حل پیدا میشه برای مثال اگر پلیرش ویندوزی بود می تونید اون برنامه رو داخل ویندوز 98 باز کنید و راحت با اسنگ ایت از فیلم، فیلم بگیرید
(تازه عصه نداره که با موبایل از صفحه نمایشگر فیلم بگیر)
6. یه نگاه هم به تمپ بندازید ببینید فایلا اونجا نیستن
ببخشید اگر پر حرفم

Little-Demon

Well-Known Member
معلوم شد که برنامه فشرده ساز به کار گرفته نشده ...

برنامه ACT که یک پایگاه داده قوی هست ...این فایل ها ..توسط این برنامه ساخته شدند..

حالا چرا ACT ؟ چون با دلفی سازگار هست ...من از این جا میتونم 80 درصد به شما احتمال بدم که خود برنامه شما هم با دلفی نوشته شده ...

من نمونه این برنامه ها رو قبلا زیاد دیدم .......حالا شما میتونید با خود برنامه اینو بازش کنید...با برنامه ACT منظورمه ولی....

باید شانس بیارید که داخل سی دی نرم افزار ها باشه ...که نیست اکثرا...

و حجمش هم برای دانلود 150 مگابایت هست...حالا تصمیم با خودتونه ....از ما گفتن بود

آخرین ویرایش:
با سلام.ابتدا جواب آقا مهدی.همه این کارایی که گفتین رو انجام دادم.فقط مورد چهارم اتفاق افتاد.یعنی بقول شما از پلیر ویندوز خط میگیره.
واما جواب آقا بهمن.کارایی که گفتین انجام نشد ولی یه عکسایی گرفتم که توضیح میدم چیه:
1.عکس اول که پوشه اصلی هست.فایل starter.exe برای رجیستر کردن برنامه و فایل PersianRace.exe که خود اتوران هست.پوشه skins که درونش چند تا اسکینه برای تغییر شکل برنامه و پوشه Splash که داخلش یه فایله با نام TSplash.skn.پوشه music هم سه فایل با فرمت mid داره.واما پوشه DATA ...
2.عکس دوم داخل پوشه DATA است که توش سه تا فایل back.jpg و banner.swf و ISNAVID.FON وجود داره که هر سه فایل های عادی هستند و به راحتی باز میشن.اما مشکل سر سه تا فایل دیگه هست.فایلی که ویدئو ها توش هست DATA2.BLB است که 680 مگیه.حالا من یکی یکی نام فایلا رو عوض میکنم و بعد برنامه رو اجرا میکنم...
3.عکس سوم اروریه که بعد از عوض کردن نام فایل DATA2.BLB ظاهر میشه.درست بعد از اینکه روی آیکن برنامه کلیک میکنم این ارور میاد و بعد صفحه اصلی اتوران باز میشه(عکس چهارم) که همونطور که می بینید اصلا مسیرهایی که برای پخش ویدئو ها بود وجود نداره(می تونید با اولین عکسی که توی چند تا پست قبلم گذاشتم مقایسه کنید).
4. حالا نام فایل DataPR.edb رو عوض میکنم که با اجرای دوباره برنامه این ارور(عکس پنجم) ظاهر میشه.که بعد از ok کردن صفحه اصلی باز میشه که مسیر فایلهای ویدئویی رو هم داره ولی با کلیک روی هرکدوم(مثلا car shows ) این ارور (عکس ششم-پست بعدی) ظاهر میشه و اصلا نمی ذاره که وارد مسیر ها بشم.
5.حالا نام فایل Datap.BLB رو عوض میکنم و برنامه رو اجرا میکنمو هیچ مشکلی نیست.ولی در پنجره اتوران , با کلیک روی نصب کدک بازم همون ارور سوم (عکس سوم)ظاهر میشه.در ضمن بگم که با کلیک روی نصب کدک برنامه K-Lite Codec Pack اجرا میشه که دقیقا 6 mg هست که با توجه به حجم فایل Datap.BLB (عکس دوم) میشه نتیجه گرفت که این فایل در بر دارنده همین فایل اگزه K-Lite Codec Pack هست
---------------------
با یک نتیجه گیری کلی میتونیم بفهمیم که فایل های DATA2.BLB و DATAP.BLB فولدر هایی هستند شامل چند فایل و فایل DataPR.edb برنامه ایه که اتوران با اون میتونه این فولرها رو باز کنه.

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    27.2 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 02.jpg
    02.jpg
    29.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 03.jpg
    03.jpg
    17.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 04.jpg
    04.jpg
    54.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 05.jpg
    05.jpg
    20.9 کیلوبایت · بازدیدها: 8

محمدمهدی

Well-Known Member
کم میاوریییییییییییییییمممممممم
عجب برنامه ایه ولی فکر کنم آقای لیتلدمون دست بگن چون شنیدم برنامهایی که با دلفی نوشته میشن خدای دستکاری نشدنن
---------
میتونید امتحان کنید
شما ویندوز مدیا پلیر سرویس پک 1 نصب باشه رو کامپیوترتون و فیلم ساخته شده با مووی میکر مدیا پلیر 10 رو روش باز کنید صدا میاد اما تصویر نه پس :
اگر از پلیر خط میگیره تنها کاری که میشه کرد اینه که فقط برای فیلم گرفتن از برنامه از ویندوز 98 استفاده کنین که این هم کار سختیه پس ما رفتن کرداهه

آخرین ویرایش:

ikhatami

New Member
معلوم شد که برنامه فشرده ساز به کار گرفته نشده ...

برنامه Act که یک پایگاه داده قوی هست ...این فایل ها ..توسط این برنامه ساخته شدند..

حالا چرا Act ؟ چون با دلفی سازگار هست ...من از این جا میتونم 80 درصد به شما احتمال بدم که خود برنامه شما هم با دلفی نوشته شده ...

من نمونه این برنامه ها رو قبلا زیاد دیدم .......حالا شما میتونید با خود برنامه اینو بازش کنید...با برنامه Act منظورمه ولی....

باید شانس بیارید که داخل سی دی نرم افزار ها باشه ...که نیست اکثرا...

و حجمش هم برای دانلود 150 مگابایت هست...حالا تصمیم با خودتونه ....از ما گفتن بود

با سلام
من نیز یک فایل دارم که با همان کاراکترهای گفته شده شروع می شود می خواهم اطلاعات داخل آن را خوانده و استخراج نمایم لطفا در مورد این پایگاه داده قوی و نحوه تعامل با آن و اگر برنامه مدیریتی در این زمینه وجود دارد معرفی نمایید.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا