یک مشکل بسیاز عجیب با فتوشاپ cs5

TAKSAZ

New Member
یک مشکل بسیار عجیب با فتوشاپ cs5

سلام - متاسفانه برای من یه مشکل عجیبی بوجود اومده
من خیلی وقته از فتوشاپ cs5 استفاده میکنم البته در ویندوز xp و باید بگم در این ویندوز من هیچ مشکلی ندارم با ps
تا اینکه 7 رونصب کردم و اینجا این مشکل برام بوجود اومد !!!!!!!!!!

من وقتی میخوام از ابزار قلمو استفاده بکنم اگه مثلا شکل براش دایره رو انتخاب کنم
وقتی سایز اون رو کوچک و بزرگ میکنم در بعضی از سایزها اون تصویر موس که به شکل دایره هست به چند دایره پهلوی هم تبدیل میشه .
برای همین مجبورم دائما اندازه قلمو رو بزرگ و کوچیک کنم تا دوباره به شکل اولش در بیاد .

لازم به ذکر تنها شکل قلمو تبدیل میشه به چند دایره کنار هم ولی وقتی کلیک میکنم همون یک دایره کشیده میشه
با براش های دیگه هم همین مشکل دارم / ممنون میشم کمک کنید

آخرین ویرایش:

SPD

Member
سلام - متاسفانه برای من یه مشکل عجیبی بوجود اومده
من خیلی وقته از فتوشاپ cs5 استفاده میکنم البته در ویندوز xp و باید بگم در این ویندوز من هیچ مشکلی ندارم با ps
تا اینکه 7 رونصب کردم و اینجا این مشکل برام بوجود اومد !!!!!!!!!!

من وقتی میخوام از ابزار قلمو استفاده بکنم اگه مثلا شکل براش دایره رو انتخاب کنم
وقتی سایز اون رو کوچک و بزرگ میکنم در بعضی از سایزها اون تصویر موس که به شکل دایره هست به چند دایره پهلوی هم تبدیل میشه .
برای همین مجبورم دائما اندازه قلمو رو بزرگ و کوچیک کنم تا دوباره به شکل اولش در بیاد .

لازم به ذکر تنها شکل قلمو تبدیل میشه به چند دایره کنار هم ولی وقتی کلیک میکنم همون یک دایره کشیده میشه
با براش های دیگه هم همین مشکل دارم / متاسفانه نتونستم عکسی ازش بگذارم / ممنون میشم کمک کنید

معمولا تو برخی سیستم عامل ها بخصوص ویندوز xp در برخی نسخه ها همچین مشکلی وجود داره . البته این موضوع تنها به نسخه سیستم عامل مربوط نمیشود و وجه تشابهی با سخت افزار و کانفیگ اون نیز داره .

من تو شرکتمون که بودم رو دو سیستم با سخت افزاری مختلف یک ویندوز مشابه فتوشاپcs5 نصب کردم که یکی دایره اش بزرگتر که میشد همینطور نصف میشد اما برای دیگری این اتفاق نمی افتاد .

اصلا این موضو رو هم ربط ندید به اینکه شاید نرم افزار بد باشه یا کرکش مشکل داشته باشه .

به نظر شخصی منی که خیلی این نرم افزار نصب و پاک کردم به خوبی و به خوبی بروی ویندوز سون 7 جواب می ده و زیاد سعی نکنید ازش در ویندوز xp استفاده کنید . اگر می خواهید با این سیستم عامل کار کنید به سراغ فتوشاپ cs3 بروید که با این نوع ویندوز خیلی مچ هست .

TAKSAZ

New Member
ممنون از پاسختون ولی من عرض کردم در ویندوز xp به هیچ وجه این مشکل رو ندارم و راحت با CS5 کار میکنم

ولی در سون این مشکل برام بوجود اومده ، واقعا اعصابم رو خورد میکنه جوری که کلا پشیمون میشم باهاش کار کنم

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
اين مشكل بر ميگرده به درايور كارت گرافيكتون !!
توي cs4 اين مشكل بود و توي cs5 هم همينطور !!!
شما اگر كارت گرافيكتون gforce هست ميتونيد با مراجعه به سايتش ميتونيد سرچ كنيد و جديد ترين نسخه رو دانلود و اجرا كنيد
پس از ريست ديگه مشكلتون حل ميشه
نسخه ATI هم ميتونيد آپديت كنيد

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا