یک قالب سایت جدید(نظر بدید!!)(2)

G.E.E.k

Member
سلام.
یه قالب جدید زدم برای یه شرکت معماری به نام طرح نما زدم!(البته یه کم خورده کاریش مونده!):paint:
خوشحال میشم اگه بازم قبل از اجرایی کردن قالب اگه جایی به نظرتون میرسه ، میتونه بهتر باشه با نظراتتون راهنماییم کنید!
(راستی اینم بگم تا مثل پست قبل دوباره سوال پیش نیاد برای بعضی دوستان : قالب داینامیک هست و دو تا اسلاید شو هم داره و اگر وقت کردم شاید برای باز شدن هر بخش از افکت های جی کوئری استفاده کنم!)
پیشاپیش از همه دوستانی که وقت میذارن و نظر میدن تشکر میکنم !:rose:
:tavajoh:ویرایش جدید: ورژن 2 قالب رو هم کنار ورژن قبلی آپلود کردم.

پیوست ها

• tarhnama.jpg
    tarhnama.jpg
    471.1 کیلوبایت · بازدیدها: 92
  • s.jpg
    s.jpg
    395.4 کیلوبایت · بازدیدها: 60
آخرین ویرایش:

Mj

Well-Known Member
خیلی خیلی زیبا و official شده بهت تبرک میگم
ولی اون دسته چون انگشتاش به اندازه ی کافی باز نیست یه مقدار مصنوعی شده
در کل زیباست خسته نباشی

Fa

Well-Known Member
طرحت خوب شده . ميتوني از اينجا يه سري قالب و آموزش ببيني به دردت ميخوره . البته قصد تبليغ ندارم ( تاحالا هم اين كارو نردم)

hamid

Well-Known Member
خيلي خوب شده ولي اين نمونه رو يه جا ديدم يا خيلي شبيه به اين كار بود
دركل خوب شده خسته نباشي

G.E.E.k

Member
نقل قول

خیلی خیلی زیبا و official شده بهت تبرک میگم
ولی اون دسته چون انگشتاش به اندازه ی کافی باز نیست یه مقدار مصنوعی شده
در کل زیباست خسته نباشی
ممنون نظر لطفاتتونه!
شاید!.
باز هم بررسی میکنم اگه شد رئال ترش میکنم!
طرحت زيباست ولي از لحاظ پياده سازي با مشكل مواجه ميشي.
ممنون. معمولا پیاده سازی ایده های متفاوت خیلی سخته ولی خوب کار سخت واسه مرده!!:wink:
طرحت خوب شده . ميتوني از اينجا يه سري قالب و آموزش ببيني به دردت ميخوره . البته قصد تبليغ ندارم ( تاحالا هم اين كارو نردم)
فکر کنم به جای .com ، ا .ir گذاشتی تو آدرس لینکت البته منظورت رو نفهمیدم! (شاید اموزش های طراحی قالب رو میگی!! که اگه اینطور باشه یه گونی از این آموزش ها دارم که هنوز یه صدم رو هم نگاه نکردم) ولی بازم ممنون از لطفت :rose:
خيلي خوب شده ولي اين نمونه رو يه جا ديدم يا خيلي شبيه به اين كار بود
دركل خوب شده خسته نباشي
ممنون.نمی دونم شاید هم کار شبیه ای وجود داشته باشه و شما دیده باشید ولی من این ایده رو از هیچ جا نگرفتم و 1 هفته ای روش کار کردم اگر طرح هایی اولیه کار رو ببنید باورتون نمی شه از چه سبکی به اینجا رسیده. به شخصه از کپی برداری متنفرم و حاضرم طرح نزنم ولی کپی برداری نکنم ولی بحث گرفتن ایده ، کاملا مقوله متفاوتیه که البته ایده این طرح هم از خودم بود!
بازم منتظر نظر های خوبتون هستم:rose:

آخرین ویرایش:
طرح خوبیه! قشنگه! پیاده سازی هم فکر نمی کنم زیاد سخت باشه! :green:فقط باید تمامی عکس های قالب رو png بزنی که شاید یکم طرح رو حجمش رو زیاد کنه :wink:
چندتا نکته: حاشیه های گرد شده یکم بد بریده شدن! اون دست هم حالتش یکم غیر عادی بنظر می رسه!
فقط شبیه همین طرح رو دیده بودم! اما رنگ قهوه ای بود!:rose:

آخرین ویرایش:

G.E.E.k

Member
طرح خوبیه! قشنگه! پیاده سازی هم فکر نمی کنم زیاد سخت باشه! :green:فقط باید تمامی عکس های قالب رو png بزنی که شاید یکم طرح رو حجمش رو زیاد کنه :wink:
چندتا نکته: حاشیه های گرد شده یکم بد بریده شدن! اون دست هم حالتش یکم غیر عادی بنظر می رسه!
فقط شبیه همین طرح رو دیده بودم! اما رنگ قهوه ای بود!:rose:
خیلی ممنون. راستش نمی دونم شاید تو این عکس که کیفیتش رو آوردم پایین اینطوری به نظر میرسه وگرنه گوشه هاش خیلی دقیقه!!
دست رو هم خودم هم دو به شک بودم ولی با نظر شما و دوستان و البته کارفرما کلاً حذف کردم. و بایکم تغییر رنگ و سایز:tavajoh: ورژن 2 رو بالا گذاشتم!:idea:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
به نظرم کار قشنگیه و با موضوعش هم مرتبطه.
موفق باشیــ.

بهتر شد یکم:green: ولی به تصاویر زیر دقت کن :?:
اولی نشون دادم که کجاها بد بریده شده
دوم هم همون طرحی که گفتم شباهت داره! :oops:
untitled.JPG
07c8af4ec86cf07b54d586c64ec13887.jpg

VAHID216

مدیر بازنشسته
از نظر گرافیکی کار بسیار شکیلی شده . اما برای پیاده سازی اون برای وب ( البته به جمله کار سخت برای مرده رو قبول دارم ) تقریبا این طرح به صورت صد در صد به طوری که شما طراحی کردن پیاده نمی شه مگر اینکه کل طرح شما درون مرورگر درون یک قاب دیگه نمایش پیدا کنه که از کناره ها با خود پنجره مرورگر فاصله داشته باشه.
به خاطر اینکه در وب شما هر آزادی ندارین گاهی اوقات دسته شما بسته می شه. به عنوان مثال تمام کاربران resolution یکسان ندارند به همین دلیل به خاطر بک گراند استفاده شده دچار مشکل می شید در صورتی که مانیتور Wide باشه بک گراند شما اگر به صورت Background صفحه به کار بره تبدیل می شه با دو یا چند تصویر که تکرار می شند که وسط صفحه یهویی بک گراند حالت سفیدی می گیره به دلیل اینکه دوباره تکرار شده.
کلا از نظر گرافیکی خیلی زیبا شده ولی به این نکات دقت داشته باشید.
موفق باشید

pouya saadeghi

Active Member
طرح قشنگیه
afro.gif
اما به نظرم حجمش زیاد میشه

G.E.E.k

Member
پاسخ

بهتر شد یکم:green: ولی به تصاویر زیر دقت کن :?:
اولی نشون دادم که کجاها بد بریده شده
دوم هم همون طرحی که گفتم شباهت داره! :oops:
مشاهده پیوست 50053
مشاهده پیوست 50054
آره یه کم بریدگیش دقیق نیست ولی خوب من که اول گفتم یه خورده کاری های هنوز داره!
جالبه این طرح رو که گذاشتی ندیده بودم شباهت زیادی داره ولی نوع اجرای کار و ایده اش متفاوته!
ممنون که وقت میذاری:rose:
از نظر گرافیکی کار بسیار شکیلی شده . اما برای پیاده سازی اون برای وب ( البته به جمله کار سخت برای مرده رو قبول دارم ) تقریبا این طرح به صورت صد در صد به طوری که شما طراحی کردن پیاده نمی شه مگر اینکه کل طرح شما درون مرورگر درون یک قاب دیگه نمایش پیدا کنه که از کناره ها با خود پنجره مرورگر فاصله داشته باشه.
به خاطر اینکه در وب شما هر آزادی ندارین گاهی اوقات دسته شما بسته می شه. به عنوان مثال تمام کاربران resolution یکسان ندارند به همین دلیل به خاطر بک گراند استفاده شده دچار مشکل می شید در صورتی که مانیتور Wide باشه بک گراند شما اگر به صورت Background صفحه به کار بره تبدیل می شه با دو یا چند تصویر که تکرار می شند که وسط صفحه یهویی بک گراند حالت سفیدی می گیره به دلیل اینکه دوباره تکرار شده.
کلا از نظر گرافیکی خیلی زیبا شده ولی به این نکات دقت داشته باشید.
موفق باشید
دوست عزیز ممنون که زحمت کشیدید ، باید بگم برای این مباحثی که مطرح کردید فکرهای دارم که کاملا مشکل رو برطرف میکنه اون هم استفاده از دو نوع بگ گراند(ایده اش رو از یک سایت خارجی گرفتم) یعنی در امتداد اون چوبها که داره سیاه میشه یه بگراند با بافت خاصی که الان وقتش نیست توضیح بدم زیرش تکرار می کنی حالا بگ گراند که روی کار استفاده شده رو به صورت ثابت و فیکس زیر آبجکت های اصلی در وسط صفحه قرار میدم و با تغییر رزلولیشن و یا اندازه مانیتور بگ وسط ثابت و متعادله (960 ) و بگ زیر هر چقدر سایز صفحه تغییر کنه اون هم تکرار میشه و چون هر دو از یک بافت هستند تغییری احساس نمی شه!:cool:

طرح قشنگیه
afro.gif
اما به نظرم حجمش زیاد میشه
نه اونقدری که فکر میکنی لودش خیلی سنگین باشه! (بسته به پیاده سازی استاندارده!)در هر صورت هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!!!
:paint:

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست عزیز ممنون که زحمت کشیدید ، باید بگم برای این مباحثی که مطرح کردید فکرهای دارم که کاملا مشکل رو برطرف میکنه اون هم استفاده از دو نوع بگ گراند(ایده اش رو از یک سایت خارجی گرفتم) یعنی در امتداد اون چوبها که داره سیاه میشه یه بگراند با بافت خاصی که الان وقتش نیست توضیح بدم زیرش تکرار می کنی حالا بگ گراند که روی کار استفاده شده رو به صورت ثابت و فیکس زیر آبجکت های اصلی در وسط صفحه قرار میدم و با تغییر رزلولیشن و یا اندازه مانیتور بگ وسط ثابت و متعادله (960 ) و بگ زیر هر چقدر سایز صفحه تغییر کنه اون هم تکرار میشه و چون هر دو از یک بافت هستند تغییری احساس نمی شه!
خوش حالم که واقف هستید به این مساله.

shobair133

Active Member
چیزهایی که باید گفته میشد رو دوستان محبت کردن فرمودن :)
طرح شیکی شده موفق باشی دوست من :rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
بنظر من هم شیک شده
ولی رنگ تیره زیاد به کار نمیاد
اگه بگم قهوه ای بکن خوب میشه میترسم کپی این نمونه ها بشه
ولی در کل قهوه ای خیلی خوشکل تره
اون طرح نما هم خیلی قشنگ شده.
موفق باشی

Blocker

Member
خوب شده موفق باشـی اما پیشنهاد میکنم از رنگــ قهـوه ای استفاده کنـی .

جدیدترین ارسال ها

بالا