یک سیستم انجمن ساز حرفه ای

tariran

New Member
سلام من به دنبال یک سیستم انجمن ساز حرفه ای هستم که خصوصیات زیر باید در آن ها باشه:
- فارسی باشه
- رایگان باشه
- حرفه ای و دارای امکانات فروان از قبیل : تبلیغ بین پست ها و ماژول ها و... باشد
- الحاقات اون پیدا شه
در ضمن اگه بشه اون رو روی جوملا نصب کرد که عالیه !
و اگر هم نیست یه ماژول داشته باشه که رو جوملا نصب شه و آخرین ارسال های انجمن را در جوملا نشون بده؟
خواهشمند است جواب من رو هرچه زودتر بدید؟
راستی .............................
مجید آنلاین از چه سیستمی استفاده می کنه؟
:paint:

tariran

New Member
سلام کسی نبود جواب بده فوری .................................<<<<<<<<<<<<<<؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>

pzt1371

Member
بهترین سیستم جهت ساخت انجمن ویبولتین می باشد که در حال حاضر رایگان نیست اما می توانید نسخه Null شده آنرا بر روی هاست هایی که از قوانین کپی رایت تبعیت نمی کنند نصب و استفاده نمایید.
اما پس از آن می توان گفت که MyBB در گستردگی استفاده ، فارسی سازی و ارائه الحاقات، کم نظیر است.
البته SMF نیز جهت استفاده در انجمن ها توصیه می شود که بطور رسمی توسط تیم مامبولرن پشتیبانی و افزونه های بسیاری برای آن عرضه و فارسی سازی شده است.
جهت اتصال انجمن به جوملای خود می توانید از خبرخوان جوملا به راحتی استفاده کنید، و یا از افزونه های مختلف مانند Ja_bulletin که این کار را برای شما ساده تر می کنند بهره گیرید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
به ترتیب نام می برم

VB
SMF 2
phpbb

بقیه رو نمیشه اسم انجمن ساز روش گذاشت

vbulletin کلا سطحش 3-4 برابر بالاتر از انجمن های رایگان و پولی هست

VAHID216

مدیر بازنشسته
بهترین سیستم های انجمن ساز که اوپن سورس باشن به ترتیب گسترش دهند های اون ها :
PHPBB
SMF
البته MYbb هم خیلی قدرتمند هست و رایگان ولی اوپن سورس نیست و مجوز خودش رو داره.

البته دوستان در مورد VBulletin هم فرمودند که من اضافه می کنم که از نظر ما ایرانی ها VB بهترین هست . وگرنه سایت هایی مثل کسپرسکی ، ناسا ، nVidia ، Sharp ، Sony و خیلی های دیگه از IPB استفاده می کنند .
اگر شما به تازگی می خواید انجمن بزنید من توصیه اکید دارم که حتما ار سیستم های رایگان استفاده کنید.
موفق باشید

بهترین سیستم های انجمن ساز که اوپن سورس باشن به ترتیب گسترش دهند های اون ها :
Phpbb
smf
البته mybb هم خیلی قدرتمند هست و رایگان ولی اوپن سورس نیست و مجوز خودش رو داره.

البته دوستان در مورد vbulletin هم فرمودند که من اضافه می کنم که از نظر ما ایرانی ها vb بهترین هست . وگرنه سایت هایی مثل کسپرسکی ، ناسا ، nvidia ، sharp ، sony و خیلی های دیگه از ipb استفاده می کنند .
اگر شما به تازگی می خواید انجمن بزنید من توصیه اکید دارم که حتما ار سیستم های رایگان استفاده کنید.
موفق باشید
من اینو نمیدونیستم

شاید به خاطره اینکه ipb انجا شعبه یا نمایندگی داره

نه؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
شاید به خاطره اینکه ipb انجا شعبه یا نمایندگی داره
اگر این کلمه << انجا >> منظورتون اونجا هست جواب :
به نمایندگی ربطی نداره چون خرید از طریق وب سایت هست.
اگر کلمه >> انجا << منظورتون اینجا هست جواب :
شایدم به خاطر عدم اطلاعات کافی و درسته کاربران هست نه؟
_______
سوء تفاهم نشه .
موفق باشید
|||||||||||

اگر این کلمه << انجا >> منظورتون اونجا هست جواب :
به نمایندگی ربطی نداره چون خرید از طریق وب سایت هست.
اگر کلمه >> انجا << منظورتون اینجا هست جواب :
شایدم به خاطر عدم اطلاعات کافی و درسته کاربران هست نه؟
_______
سوء تفاهم نشه .
موفق باشید
|||||||||||
آره اشتباه نوشتم
منطورم اونجا بود

اما همه میگن
چه در ایران و چه در جهان

یه سرچ بزن
بهترین vb هست

VAHID216

مدیر بازنشسته
یه سرچ بزن
بهترین vb هست
من ترجیح می دم خودم سیستمی رو مورد بررسی قرار بدم تا صحبت های دیگران رو . به این دلیل که ممکنه کسی یه چیزی بگه ولی از یه منظر دیگه کاملا صحبتش غلط باشه . زمانی که من خودم تخصصی بررسی کردم متوجه این نکته شدم و سایت پشتیبانی فارسی اون هم رو هم خودم زدم.
بیشتر کسایی که کلمه بهترین رو بکار می برن ، احتمالا از این قانون در it که چیزی به نام خوب و بهترین مطلق وجود نداره. کسی می تونه بگه که هر دو سیستم رو کار کرده باشه و از روی تعصب نظر نده ، نه باتوجه به تعصب خودش و عدم شناخت کافی از سیستم مقابل.
اگر این صحبت شما درست باشه که vb بهترین هست ، چرا واقعا اون شرکت ها این سیستم رو انتخاب کردن مگرنه اینکه vb هم اونجا حضور داشته. مگرنه اینکه این شرکت ها از فعالین بزرگ it هستن . من نمی گم vb بد هست من می گم که چیزی به نام بهترین وجود نداره.
موفق باشید

من ترجیح می دم خودم سیستمی رو مورد بررسی قرار بدم تا صحبت های دیگران رو . به این دلیل که ممکنه کسی یه چیزی بگه ولی از یه منظر دیگه کاملا صحبتش غلط باشه . زمانی که من خودم تخصصی بررسی کردم متوجه این نکته شدم و سایت پشتیبانی فارسی اون هم رو هم خودم زدم.
بیشتر کسایی که کلمه بهترین رو بکار می برن ، احتمالا از این قانون در it که چیزی به نام خوب و بهترین مطلق وجود نداره. کسی می تونه بگه که هر دو سیستم رو کار کرده باشه و از روی تعصب نظر نده ، نه باتوجه به تعصب خودش و عدم شناخت کافی از سیستم مقابل.
اگر این صحبت شما درست باشه که vb بهترین هست ، چرا واقعا اون شرکت ها این سیستم رو انتخاب کردن مگرنه اینکه vb هم اونجا حضور داشته. مگرنه اینکه این شرکت ها از فعالین بزرگ it هستن . من نمی گم vb بد هست من می گم که چیزی به نام بهترین وجود نداره.
موفق باشید

مسلما فکر هزار نفر بهتر از یه نفره
من با همه انجمن های پولی و رایگان مشهور کار کردم و هیچ کدوم نصف قابلیت های vb رو هم نداشتن
از روی تعصب؟
مگه vb واسه منه؟ یا توش نقشی داشتم؟

من نظرمو گفتم

حالا شما با ipb کار کن
کن با vb

sortme

Member
صحبت های تکراری رو نمیکنم و فقط میخوام یک چیز رو روشن کنم براتون و اون هم این هست که کسانی که نام وی بی رو خیلی بر زبون میارن چرا میان از این دوستان و ما و دیگران در اینجا میپرسن ؟
چرا نمیرن در مرجع وی بولتین ؟ اگر وی بی رو قبول دارید برید در مرجع وی بولتین و دعوای مدیران رو سر پول و قیمت گذاشتن برای وی بی که به شکل خودمونی میشه گفت تصمیم بگیرن که چه مقدار کاربرانشون رو ازشون پول بگیرن و تازه حتی عده ای که سر تحریم کردن وی بولتین برای ایران دو دل هستن و نمیدونن میخوان چی کار کنن خودشون !!و با طرح های جدید روشی برای سر کیسه کردن مدیران انجمنهایی که لایسنس قدیم رو با همان قیمت زیاد خریداری کردند رو اجبار میکنند که باید برای تمدیدش یک بار دیگه چنین قیمتی رو بپردازند و و..

مای بی بی رو اگر مقدار هزینه ی پلاگین های غیر رایگانش رو جمع بزنید از هزینه ی وی بولتین هم بیشتر میشود

پس بحث سر پولی بودن یا نبودنش نکنید

در حال حاضر در کل سیستم های مدیریت محتوای انجمن ساز دو سیستم خیلی خوب هست که یکی IpB هست و دیگری MyBB و فکر نمیکنم حتی وی بی (VBulletin) رو بتوان با این دو حتی قیاس انجام داد.
متاسفانه وی بولتین با یک ادیتور میخواهد به بهانه ی سیستم مدیریت محتوا خرج یک سایت رو در بیاورد.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ممنون از توضیحات شما دوست عزیز . چیزی که هست شما دوست گرامی Action Script 3 بهتره با چند تا از مشتری هایی که نزدیک ده سال مشتری VB بودن و الان پشیمون شدن نمونش :
http://community.invisionpower.com/...onvert/page__st__20__p__1894071&#entry1894071
اینم صحبت خود ایشون : ایشون یوزر 57 هست تو VB اگر اشتباه نکنم .
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا