یک سورس اتوپلی دارم که تغییرش دادم می شه باهاش دیتابیس آزمون ساخت از نوع اسکیولیته ام

این دو تاست

یکی که دیتابیس می سازه
یکی که ازش استفاده می کنه
اونکه می سازه اگه دو سری تکراری بدی ارور می ده و شاید جوری دیگه ام ارور بده
اون که می گیره سالمه ولی نمی شه روش مانور داد چون سوال ها جابجا می شن و نمی شه یه دکمه جلوش قرار داد که آهنگی چیزی ی یا ترفند دیگه ای روش پیاده کرد
ولی کلاً اگه بشه درستش کرد این سورس ها بهترین مرجع واسه ساخت تستن چون راحت کار می کنن:rose:
اون موقع یادم رفت سورس بزارم

پیوست ها

• new deitabase.rar
    958.5 کیلوبایت · بازدیدها: 265
  • new azmon.rar
    955.2 کیلوبایت · بازدیدها: 239

seti1381

Member
یکی که دیتابیس می سازه
اون که می گیره سالمه ولی نمی شه روش مانور داد چون سوال ها جابجا می شن و نمی شه یه دکمه جلوش قرار داد که آهنگی چیزی ی یا ترفند دیگه ای روش پیاده کرد
ولی کلاً اگه بشه درستش کرد این سورس ها بهترین مرجع واسه ساخت تستن چون راحت کار می کنن:rose:
اون موقع یادم رفت سورس بزارم

سلام
برنامه رو دیدم.
خوشمان آمد. یه کار قوی هستش.
اما هنوز متوجه نمیشم که مشکل چیه؟ کجا ارور میده؟ منظورت از دو سری تکراری چیه؟
اونکه میگیره کدومه؟(همونی که الان بانک ادبیات بهش لینک شده؟)

اگه دو سری مثلاً حرف میم وارد کنی می فهمی که ارور می ده
سورس دومهم نمی شه روش مانور داد مثلاً جواب ها با دکمه داده بشن چون متن داخل اون تکس ها عوض می شه راندومه اون پلاگین اسکیولیته است که من هرکاری می کنم نمی تونم تغییرش بدم چون خیلی پیچیده شده
من تا هفته دیگه نمی تونم سر بزنم چون باید چن گیگ دانلود کنم مجبورم صرف جویی کنم

nima1385jan

New Member
این دو تاست

یکی که دیتابیس می سازه
اون موقع یادم رفت سورس بزارم[/QUOTE

خیلی ببخشید یعنی شما به فایل new azmon که بانک اطلاعاتی ادبیات هست چی دادید که اینطوری میاد ...مثلا الان من می خواهم یک برنامه بسازم که طرف وقتی اسم اش رو میده دوباره وارد برنامه شد همونطوری اسمش بیاد

nima1385jan

New Member
سلام ببخشید من می خواهم یک برنامه بسازم که اول کاربر واردش شد اسمش رو نوشت برنامه اون رو به دیتابیس بده و بعدا که دوباره به برنامه وارد شد اسمش رو ببینه....

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام ببخشید من می خواهم یک برنامه بسازم که اول کاربر واردش شد اسمش رو نوشت برنامه اون رو به دیتابیس بده و بعدا که دوباره به برنامه وارد شد اسمش رو ببینه....

سلام
کلا باید کدنویسی و دیتابیس یاد بگیرید .
آموزش اتوپلی ، در اینترنت هست :

آموزش اتوپلی مدیا استودیو 8 به زبان فارسی

جدیدترین ارسال ها

بالا