یک سوال

hossein82

New Member
سلام.
فرض کنید بخشی از یک تصویر و یا یک خط رو از یک فایل Jpeg و یا هر پسوند دیگری انتخاب کرده و وارد محیط فتوشاپ کرده ایم . چطور می توان این بخش انتخاب شده را صاف و تمیز و لبه های تصویر رو مرتب کرد ، به نحوی که لبه های بریده بریده و مات نداشته باشه؟

یک سوال نامربوط:
چطور می تونم یک فایل رو برای ارائه دادن به شما اینجا قرار بدم؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فتوشاپ یه نرم افزار گرافیکی بر مبنای پیکسل هستش و خواه ناخواه این به قول شما لبه های بریده بریده رو میندازه چون بر مبنای پیکسل کار می کنه

ولی هر چی توی تمیز کردن مثلا با ابزار Erase یا ابزار Polygon دقت بیشتری به خرج بدی کار تمیزتر در میاد

GFX Master

راستی واسه سوال دومت هم توی همین کادر پاسخ سریع که داری تایپ میکنی زیرش دو تا دکمه هست دکمه سمت چپی (تنظیم های بیشتر) رو بزن و توی اون بخش یه قسمت واسه ارسال انواع فایلها وجود داره (البته حجمش محدوده) اما اگه کاری که می خوای ارسال کنی عکسه بهتره از آدرس www.img.majidonline.com استفاده کنی

hossein82

New Member
خیلی ممنون از اینکه جواب دادید.
الان مثلاً ایل خط رو که من از همین سایت گرفتم چطور می تونم بعد از انتخاب و بزرگتر کردن خط ، کیفیت بهتر و قابل استفاده تری داشته باشم؟
http://img.majidonline.com/pic/14711/112.jpg

GFX Master

شما باید این رو توی یه برنامه مبتنی بر وکتور مثل Corel یا Illustrator ببری بعد دورشو با دقت ببری و در آخر بهش رنگ بدی واسه انجام این کار باید با نرم افزایی که گفتم آشنایی داشته باشی و الا کارت سخت میشه

hossein82

New Member
خیلی متشکرم از اینکه لطف کردید و پاسخ دادید.
تا حدی با نرم افزار corel آشنایی دارم ، ولی اگر کمی بیشتر راهنمایی کنید بسیار ممنون خواهم شد.
پیشاپیش متشکرم.

جدیدترین ارسال ها

بالا