یک سوال از تجارت الکترونیک

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
دوستان سلام
من تو چند تا از سايتهاي معروف در اين زمينه به Payout هم رسيدم ولي از هيچ كدام هيچي دريافت نكردم
قبلا هم به اتفاق چند تا از بچه ها تو فوروم هاي جاي ديگه اعلام كرديم كه از اين روش چيزي در نمي ياد
مطلب دوم هم اين كه اسم اين قضيه رو تجارت الكترونيك نمي زارن .
تجارت الكترونيك فروش الكترونيكي محصولاته كه از طريق حساب ارزي ثالثي به نام Merchant account انجام مي گيره و بحثش جدا از اين قضيه Pay to click هست

موفق باشيد
مهدي

SunBoy_

Member
بله . كاملا درسته . كسي به اين كار تجارت الكترونيك نگفته...
مهدي جان راستي اگه دوست داري سايتهايي را كه به payout رسيدي و بهت پول ندادنو معرفي كن تا ما هم استفاده كنيم ....

Maxton

Active Member
numenmail.com
خیلی عوضیه..ببخشید اینطوری می گم2000 تا جمع کردم دیگه واسه من باز نمی شه...من که از خیرش گذشتم...

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
SunBoy_ گفت:
بله . كاملا درسته . كسي به اين كار تجارت الكترونيك نگفته...
مهدي جان راستي اگه دوست داري سايتهايي را كه به payout رسيدي و بهت پول ندادنو معرفي كن تا ما هم استفاده كنيم ....
sunboy عزيز
من از روي اسم تاپيك گفتم كه اين كار تجارت الكترونيك نيست .
قضيه سايتهايي كه عضو شدم براي دو سه ماه پيشه
از اون سايتها فقط fantastic-mail رو يادمه
بقيشو شرمنده يادم نيست
موفق باشيد
مهدي

SunBoy_

Member
Maxton گفت:
numenmail.com
خیلی عوضیه..ببخشید اینطوری می گم2000 تا جمع کردم دیگه واسه من باز نمی شه...من که از خیرش گذشتم...

لابد انتظار داشتي 2000 تا به شما تقديم كنه ؟ خوب معلومه كه نميده .
بازم ميگم اين سايتهايي كه ميگن چند هزار دلار پرداخت دارن ، اصلا به درد نميخوره و فقط وقت شما تلف ميشه .
فقط در سايتهايي كه ديگه نهايتا 100 دلار پرداخت دارن ثبت نام كنيد . تازه شايد همونم بهتون ندن. ولي خوب بايد تو انتخاب سايت دقت كنيد و يه مقداري هم سياست تو اين كار مي خواد :?

Maxton

Active Member
درست شد..من دارم توش فعالیت می کنم..می خوام تا اخرش برم..یا میده یا نمی ده..خبرشم بهتون می دم..در ضمن این سایت بابت هر ایمیل حداکثر 8 دلار می ده نه 80 دلار(البته به گفته خودش)

alionline1366

Active Member
با سلام نحوه انتقال پول از سايت به حساب ايگلد رو اگه امكان داره به من بگيد در ضمن من وقتي مي خواهم پولم رو با روش خودم انتقال بدم اين error: Your message has been sent.
We will contact you soon.رو ميده اين رو هم توضيح بدهيد راستي اگر بخواهيم شماره حسابي را كه به سايت تبليغاتي داديم عوض كنيم بايد چيكار كنيم ممنون ميشم اگه زودتر جواب بدهيد.

علی جان ، تا آنجایی كه من تجربه دارم برای انتقال پول از سایت به حساب ایگولد نیازی نیست كاری انجام بدهید ، بجز اینكه شماره حساب ایگولد خود را در اختیار سایت قرار دهید . در مورد این error نیز فكر كنم بهترین كار این باشد كه با قسمت پشتیبانی آن سایت تماس بگیرید. برای تغییر شماره حساب ایگولد نیز معمولا این كار را می توان در قسمت profile یا my account یا data انجام داد ، اما برای انتقال پول از ایگولد به ایران اطلاعات نسبتا خوبی را می توانید از اینجا دریافت كنید.

tologin

Member
شرمنده از اين كه من نبودم و مرسي از دوستاني كه سايت معرفي كردند .
در ضمن آرمان كاملا درست ميگه و هر چقدر حداقل دريافت سايتي پايين باشه اون سايت مطمئن تر هشتش و سايتي كه maxton توش فعاليت دارن به نظر مي ياد كلاه بردار باشه اما فعضي از اين سايت هاي كلاه بردار تصادفي به يه سري از كاربراشون مبالغي رو پرداخت مي كنن كه اميدوارم اين سايت از اين نوع باشه و شما هم خوش شانس.
اينو گفتم واسه اينكه اگه به فرض مهال شما از اين سايت دريافت داشتيد باز نميشه به اين سايت ها اعتماد كرد البته اين حرف من كلي بود نه فقط در مورد اين سايت مخصوصا در مورد سايت هايي كه شرايط معقول تري دارند .......

tologin

Member
من سايت هايي رو كه دوستان معرفي كردند نگاه كردم.
متاسفانه يا كلاه بردار هستن يا اگه مطمئن هستند اونقدر شناخته شده هستند كه من توشون عضو بوده باشم.
بازم از دوستان خواهش مي كنم اگه سايت معتبر جديدتري مي شناسند معرفي كنند تا...

پسر آفتاب لطفا يه توضيحي هم راجه به سايت worldwide-cash.net بده ... من از طريق لينك شما عضو شدم ...حالا بايد چه جوري ازش پول در بيارم ... ممنون از اينكه ما رو با روشها و متدهاي جديد كسب درآمد آشنا ميكني.
راستس خودتون از اين سايت تا حالا پول گرفتيد ؟

SunBoy_

Member
شما در قسمت Your inbox بايد ايميلهاي دريافت شده را ببينيد.
در قسمت current earnings درآمد شما حاصل از ديدن ايميلها را مي توانيد مشاهده كنيد و در صورت اينكه بخواهيد پول خود را به ايگولد خود منتقل كنيد در همان قسمت دكمه Request e-gold pay out را بزنيد .
بعد از 1 يا 2 روز پول شما به ايگولدتان ريخته ميشود ..

SunBoy_

Member
خواهش ميكنم .
با تمام سايتهايي كه توش عضوم مخصوصا 4daily - myfreeshares - ourpaidmail - americanmails

جدیدترین ارسال ها

بالا