یک سایت تمام فلش حرفه ای | Mmusic

سلام دوستان
این سایت تمام فلش، جدیدترین کار گروه A.A Productions هست و تیم ما حدود 2 ماه روی این سایت کار کرده. خوشحال میشم اگر دوستان فلش کار این سایت رو ببینند و نظراتشون رو بگن.

آخرین ویرایش:

padideh

Member
اولا که فکر کنم منظور شما از backgroungs همون backgrounds هستش و دوما تورو خدا بیخیال اون "و میشه به صراحت گفت که یکی از حرفه ای ترین سایت های فلش جهان هست" شو چون طبق تجربه چند ساله من تو این انجمن اگه برش نداری حتما دوباره اینجا دعوا راه میوفته حتی اگه حرف شما درست باشه
در ضمن اینم باید بگم سایتتون در نوع خودش فشنگه و قابل تحسین
موفق باشید

آخرین ویرایش:
padideh جان تشکر بابت اون غلط که توی متن بود!
در ضمن فکر منظور شما هم از " به خدا جطور ؟؟؟؟؟؟" همون " به خدا چطور ؟؟؟؟؟ " در امضاتون باشه !!!!!!!!

آخرین ویرایش:

shirini_forush

Well-Known Member
خسته نباشید. جالب بود.
البته عنوان حرفه ای برای این سایت فقط در سطح کار های مجید آنلاین قابل قبول ه.

راستی این که نوشتید Videos by: Google and... بیشتر القا کننده این معناست که گوگل و یو تیوب در تهیه فیلم ها با شما همکاری کردند...
بهتره بنویسید Videos from یا یه چیزی تو این مایه ها. و اون دونقطه هم بعد از by نیاز نیست. بلکه اشتباهه.

امیدوارم شاد و موفق و پیروز باشی

padideh

Member
سلام Safir جان چرا از لیست راهبران اومدی بیرون؟
هر جا هستی موففق باشی
یا علی

دوستان اینجا بخش فلش و اکشن اسکریپت نویسی هست یا کلاس دیکته ! یعنی بحث حرفه ای دوستان در مورد یه سایت فلش و اکشن اسکریپت نویسی همینه ؟! :)

shirini_forush

Well-Known Member
سلام Safir جان چرا از لیست راهبران اومدی بیرون؟
هر جا هستی موففق باشی
یا علی

سلام
همون طور که میدونید طی یک سال گذشته (غیر از این یکی دو ماه آخر) کلا دو سه بار اومده بودم MO. طبیعتا همین که Ban نشدم خیلی ه :دی

دوستان اینجا بخش فلش و اکشن اسکریپت نویسی هست یا کلاس دیکته ! یعنی بحث حرفه ای دوستان در مورد یه سایت فلش و اکشن اسکریپت نویسی همینه ؟!

از اونجایی که بعد از پست آخرتون فقط بنده در مورد کارتون نظر دادم نتیجه میگیرم با من بودید.
شما کاربر جدیدی نیستی عزیز جان و من رو میشناسی.
من هیچ وقت کسی رو تحقیر نکردم و برای دوستان خودم پست های توهین آمیز نفرستادم.
اگر در مورد سطح کارتون اون طور نظر دادم واقعا منصفانه بود.
و این که اشاره به اشکال خاصی نکردم نشون دهنده ی این بود که کارتون ایراد خاصی نداره. یعنی کار قابل قبولیه.
و این که اون توضیح رو دادم برای این بود که سایت شما که تو زمینه ی فلش مشکل نداشت تو زمینه های دیگه هم نداشته باشه.
یعنی سعی کردم کوچکترین کمکم رو به یکی از دوستام بکنم.

با این توضیحات به هیچ عنوان مفهوم پست اخیرتون برام واضح نیست.

شاد باشید

Safir جان فکر کنم سوء تفاهم شد ! من منظورم به شما نبود. در ضمن منظورم از پست قبلی این بود که بهتره یکمی حرفه ای تر برخورد کنیم. این که گفتم اینجا کلاس دیکته هست یا بخش فلش منظورم این بود که دوستان در مورد اکشن اسکریپت نویسی و تکنیک های به کار گرفته شده در این سایت بحث کنن و نظر بدن و طبیعتا هم باید اینطور باشه ولی دیدم دوستان فقط نظراتی مثل " نظری ندارم " و " جالب بود " به کار بردن. خلاصه اگه کسی از پست قبلیم ناراحت شده عذرخواهی میکنم ! و از مدیر این بخش هم می خوام این بخش رو ببندن و یا حذف کنن.
ممنمون

padideh

Member
والا منم که گفتم قابل قبوله ولی اینکه بخوایم در مورد as ش صحبت کنیم من که چیز خاص یا عجیب یا جدید یا ... نمیبینم فقط معلومه که رو گرافیکش کار شده همین

shirini_forush

Well-Known Member
safir جان این سایت هایی که شما لینک دادی همه خارجی هستن، شما امکانات ما رو با اونا مقایسه می کنی ؟؟ در ضمن من چیز حرفه ای تو این سایت ها ندیدم... میشه چند مورد که خودت بهشون برخودی رو بگی ؟؟

aj-graphic

Member
سلام!
بازم دعوا...
من نمی دونم چرا بحث های آیدین به جنجال می کشه..
شاید چون خیلی اون حرفه ای هست یا اعضا خیلی وارد نیستند.
به نظرم این جا فروم تخصصی هستش و نباید
با یکدیگر این طور برخورد شود. چه بهتر که در کنار هم نقاط ضعف همدیگر رو بگیم و تخصصی و حرفه ای برخود کنیم.
سفیر جان و آیدین جان آتش بس.!
به دوستان توصیه می کنم به جای جالب بودن یا نظری ندهند تا با این نظرات طرف را دلسرد نکنیم!

به به ارشیا جان ! چطوری ؟؟
دعوا ؟ کوو دعوا ؟؟ بحث و انتقاد رو بهش دعوا نمی گن ... ولی خب یه کوچولو دوستان بی انصافی کردن ...
"به دوستان توصیه می کنم به جای جالب بودن یا نظری ندهند تا با این نظرات طرف را دلسرد نکنیم!" در ضمن ارشیا جان سایت ام موزیک از نظر خیلی ها تایید شده و دلسرد شدنی درکار نیست ... مطمئنا 2 ماه کار مداوم و بیش تر از صد هزار خط اکش اسکریپ نویسی برای این سایت که تازه نسخه 2.4 این سایت هست ،و هم چنین مسائلی مثل حجم فوق العاده کم ( حتی با بکگراند های گرافیکی )، سیستم سرچ، دسته بندی آهنگ ها، داینامیک بودن تمام قسمت ها و ... ، این سایت فلش رو به یکی از حرفه ای ترین سایت های فلش ایران تبدیل کرده. اما به هر حال از نظرات دوستان ممنونم.
مدیر این بخش لطف کنن این تاپیک رو حذف کنن ممنون میشم.:d

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
خوب و زیباست
ولی یه کم سازمان یافته ترش کن
خیلی گنگه :):):cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا