یک سایته واقا عالی برای کسب درامد(کاملا مطمئن و امتحان شده)

4daily

New Member
سلام به همه دوستان

میخام یک سایت رو بهتون معرفی کنم که با کارهایی که از شما میخاد و شما انجام میدهید بهتون پول میده البته به دلار. خودم تا حالا نزدیک به 110$ ازش سود گرفتم.
شاید بگید خیلی کمه ولی الان بهتون میگم نه و خیلی هم خوب داره سود میده.

در اصل این سایت کارش به این صورت هستش که شما در ابتدا یک مرحله از این سایت خریداری میکنید(تعداد مراحل بستگی به خوده شخص داره . سایت 1000 مرحله ی 6 دلاری داره)و سپس با دیدنه 12 سایت در روز که فقط 15 دقیقه طول میکشه سایت روزانه 12% به شما سود میده و تا به امروز 4 بار به من پرداخت داشته و اگر خواستید فیش ها رو هم براتون خواهم گذاشت.

مثلا من 10 مرحله خریدم که میشه 20 مرحله 6 دلاری یعنی 120$ گذاشتم و حالا به این ترتیب سود میگیرم :

120 ضرب در 0.12 مساوی میشه با روزی 14.4 دلار

یعنی من روزی 14.4$ سود میگیرم و بعد 12 روز میشه

12x14.4$=173$

یعنی من بعده 12 روز 53$سود گرفتم واین واقا میتونه عالی باشه و در ضمن تنها کاری که باید بکنید اینه که روزانه15 دقیقه در سایت باشید و 12 سایت رو که به طور اتوماتیک سورف میشوند را فقط ببینید یعنی حتی میتونید صفحه رو به حاله خودش رها کنید تا خودش به 12 تا برسه همین.
..................................................
مرحله اول : شما بايد يه حساب بانكي اينترنتي داشته باشد كه مي تونيد در اين سايت كه يه سايته بين المللی هست ثبت نام كنيد و يه شماره حساب بانكي اينترنتي جهاني بدست بياريد
که شماره حساب اون رو باید به 12daily بدید .

https://www.e-gold.com

مرحله دوم : به اين سايت بريد

http://www.12dailypro.com/?ref=39331

و به قسمت sigmup برید و فرم را پر كنيد. يه e-mail بهتون مي فرسته
تو اون ايميل يه لينك هست كه براي فعال كردن اكانت بكار مي ره
براي شروع كار به سايت بريد و ايميل و پسوورد رو بديد وسپس login كنيد.بعدش وارد اكانتتون ميشه. شما فقط كافيه روي قسمت | Start Surfing | بزنيد و تقريبا 15 دقيقه وايسيد تا كاراش رو بكنه همين.

در ضمن اگر مایل بودید ایمیلتون رو هنگام ثبت نام درحالته Allow my referrer to contact me via email بگذارید تا من بتونم کامل شما رو راهنمایی کنم.

این سایت تا به امروز به عنوان بهترین سایت سورف و کسب درامد محسوب شده و مرتبا پرداخت داشته.

ورود شما رو به جمع bussines manها تبريك مي گويم.

:cool: :oops:

4daily

New Member
4daily گفت:
سلام به همه دوستان

میخام یک سایت رو بهتون معرفی کنم که با کارهایی که از شما میخاد و شما انجام میدهید بهتون پول میده البته به دلار. خودم تا حالا نزدیک به 110$ ازش سود گرفتم.
شاید بگید خیلی کمه ولی الان بهتون میگم نه و خیلی هم خوب داره سود میده.

در اصل این سایت کارش به این صورت هستش که شما در ابتدا یک مرحله از این سایت خریداری میکنید(تعداد مراحل بستگی به خوده شخص داره . سایت 1000 مرحله ی 6 دلاری داره)و سپس با دیدنه 12 سایت در روز که فقط 15 دقیقه طول میکشه سایت روزانه 12% به شما سود میده و تا به امروز 4 بار به من پرداخت داشته و اگر خواستید فیش ها رو هم براتون خواهم گذاشت.

مثلا من 10 مرحله خریدم که میشه 20 مرحله 6 دلاری یعنی 120$ گذاشتم و حالا به این ترتیب سود میگیرم :

120 ضرب در 0.12 مساوی میشه با روزی 14.4 دلار

یعنی من روزی 14.4$ سود میگیرم و بعد 12 روز میشه

12x14.4$=173$

یعنی من بعده 12 روز 53$سود گرفتم واین واقا میتونه عالی باشه و در ضمن تنها کاری که باید بکنید اینه که روزانه15 دقیقه در سایت باشید و 12 سایت رو که به طور اتوماتیک سورف میشوند را فقط ببینید یعنی حتی میتونید صفحه رو به حاله خودش رها کنید تا خودش به 12 تا برسه همین.
..................................................
مرحله اول : شما بايد يه حساب بانكي اينترنتي داشته باشد كه مي تونيد در اين سايت كه يه سايته بين المللی هست ثبت نام كنيد و يه شماره حساب بانكي اينترنتي جهاني بدست بياريد
که شماره حساب اون رو باید به 12daily بدید .

https://www.e-gold.com

مرحله دوم : به اين سايت بريد

http://www.12dailypro.com/?ref=39331

و به قسمت sigmup برید و فرم را پر كنيد. يه e-mail بهتون مي فرسته
تو اون ايميل يه لينك هست كه براي فعال كردن اكانت بكار مي ره
براي شروع كار به سايت بريد و ايميل و پسوورد رو بديد وسپس login كنيد.بعدش وارد اكانتتون ميشه. شما فقط كافيه روي قسمت | Start Surfing | بزنيد و تقريبا 15 دقيقه وايسيد تا كاراش رو بكنه همين.

در ضمن اگر مایل بودید ایمیلتون رو هنگام ثبت نام درحالته Allow my referrer to contact me via email بگذارید تا من بتونم کامل شما رو راهنمایی کنم.

این سایت تا به امروز به عنوان بهترین سایت سورف و کسب درامد محسوب شده و مرتبا پرداخت داشته.

ورود شما رو به جمع bussines manها تبريك مي گويم.

:cool: :oops:

این هم اخرین فیش دریافتی

hrfr6u.jpg

rtech

Member
آقا شما تاحالا این پولی که میگی رسیده دستت ؟
من یک مدت دنبال این کار بودم تو چندتا سایت این کارو میکردم اما به محض رسیدن به حد نصاب پولمو نمیدادند

4daily

New Member
سایت12 daily به دلیل شکایتFBI از ایگلد حساب پرداختی خود را به emo تغییر داده که مراحل ثبت نام در این سایت رو در وبلاگم به طور کامل توضیح دادم و هم چنین تمام اخبار 12دیلی را میتونید از این وبلاگ دنبال کنید پس هر چه سریعتر حساب خود را از ایگلد به امو تغییر دهید ضمنا این سایت همچنان به طور مرتب پرداخت داره و یکی از فوق العاده ترین سایتهای سورف هستش:cool:

www.surf-money.blogfa.com

در ضمن شمایی که میگی مردم رو سر کار نزارید اگه یک سری به فروم خوده سایت بزنی اون موقع می فهمی که نباید نسنجیده صحبت کنی:mad:

hamed256

Banned
این سایت رو خارجی ها خیلی استفاده می کنند و خوب کار میکنه. برای ایرانی جماعت نمی دونم!

اما به هرحال کارش خوبه. سرکاری هم نیست.

(من شخصا با این مسائل زیاد میونه خوبی ندارم)

vip_me

New Member
Alternate Passphrase توي اين قسمت چه بزنيم

Error: The Passphrase needs to contain a mix of letters and numbers

آخرین ویرایش:

dark-man

Member
یادش بخیر اون اوایل که اینترنت گرفته بودم چقدر دنبال این مدل سایتها بودم ...چقدر هم وقتم را بابتشون هدر دادم ...ولی آخر سر هم هیچی به من پول نرسید

SPD

Member
سلام
من يك راهنمايي مي خواهم
من در ايميلم روزي 150 تا نامه از اين جور سايت ها دارم و وارد اين جور سايت ها مي شوم و عضو مي شوم ولي وقتي به قسمت هستوري ايگولد ام مي روم خالي ميباشيد و يا من نمي توانم بيارم كمكم كنيد ...
راستي از طريق لينك شما در سايت 12.... هم عضو شدم.
ممنون

Apolo

New Member
Enshaallah Shoma Ham Be POOL Beresi :mrgreen:

Azizam Enshaallah Shoma Ham Mesle Hameye Networkmarketing Karha Be POOL Beresi :mrgreen:

جدیدترین ارسال ها

بالا