یک توصیه

pcj

Member
آخه شما که آپادانا رو ساختید چرا فارسی نساختید

دو صورت داره

صورت اول اینه که آپادانا در واقع یک پروژه آماده خارجی بوده که شما اون رو تغییر دادین

صورت دوم اینه که فکر کردید آپادانا طرفداران جهانی پیدا می کنه

اگر صورت اول درسته که باید بگم واقعا برا تون متاسفم
اگر صورت دوم درسته که باید بگم آپادانا هنوز طرفداران ایرانی رو جذب نکرده چطور انتظار دارید طرفداران خارجی پیدا کنه

این فقط یک نظر بود نه چیز دیگه

تایپیک رو پاک کردم

آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
آخه شما که آپادانا رو ساختید چرا فارسی نساختید

دو صورت داره

صورت اول اینه که آپادانا در واقع یک پروژه آماده خارجی بوده که شما اون رو تغییر دادین

صورت دوم اینه که فکر کردید آپادانا طرفداران جهانی پیدا می کنه

اگر صورت اول درسته که باید بگم واقعا برا تون متاسفم
اگر صورت دوم درسته که باید بگم آپادانا هنوز طرفداران ایرانی رو جذب نکرده چطور انتظار دارید طرفداران خارجی پیدا کنه

این فقط یک نظر بود نه چیز دیگه:rose:
از حرفتون بی نهایت ناراحت شدم. دوستان و اساتیدی چون مجتبی (Silver Soft) ، حامد (silvercover) و محمد (nevercom) و evil_gates عزیز و خیلی از دوستان محترم و عزیز دیگه از موقعی که هنوز این برنامه کامل نبود و حتی Beta 1 هم بیرون نداده بود با این پروژه همراه بودن. هنوز هم تاپیکش توی تالار مالتی مدیا بیلدر هست.
دوستان خبر دارند و حتی خودشون ورژنهای بتا رو دانلود کردن و این برنامه فارسی بود. حتی برنامه نویسی فارسی داشت. این پیشنهاد خود دوستان بود که این برنامه انگلیسی بشه. جزئی ترین قسمتهای این برنامه رو بالاش زحمت کشیدم. چطور به خودتون اجازه میدید که اینطوری در مورد این برنامه و بنده قضاوت کنید؟ من بیام از یه برنامه ی خارجی کپی برداری کنم و هیچ کسی نفهمه؟!!
و اما در مورد صورت دوم، هیچ برنامه ای نیست که همون اول اومده باشه و هزاران نفر طرفدار پیدا کرده باشه. اگه هست بفرمایید. برنامه های معروف اکثرن (یا همه) چندین سال سابقه دارن.

امیدوارم از برخورد تندم ناراحت نشده باشید
موفق باشید

pcj

Member
شما حق دارید
من نباید اینقدر نسنجیده حرف می زدم

ولی منظور من رو متوجه نشدید من نه قصد جسارت داشتم نه بی احترامی من خودم می دونستم که شما این نرم افزار رو خودتون ساختید فقط گفتم بپرسم تا مطمئن شم

بعدش هم منظورمن از این تایپیک صورت دوم بود
نمی دونستم که آپادانا قبلا فارسی بوده

درظم من خودم در حال یاد گیری آپادانا هستم

از این که ناراحت شدید معذرت می خواهم

گفتم که این فقط یک نظره نه چیز دیگه

من شما رو درک می کنم می دونم اگر کسی بابت پروژه ای که مدت هاست که روش کار می کنید آن رو کپی بدونه چقدر ناراحت می شید
متاسفم خیلی متاسفم که ناراحت شدید

جدیدترین ارسال ها

بالا