یکی کردن چند فایل ایندیزاین

m_2009

New Member
با سلام خدمت دوستان
من یک پروژه کتاب انجام دادم که چند نفر این کار را در ایندیزاین 6 انجام دادن و هر فصل کتاب در یک فایل ایندیزاین جدا است می خواستم تمام فایل ها را یکی کنم
به چه صورت این کار رو انجام بدم
با تشکر

odrakoola

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان
من یک پروژه کتاب انجام دادم که چند نفر این کار را در ایندیزاین 6 انجام دادن و هر فصل کتاب در یک فایل ایندیزاین جدا است می خواستم تمام فایل ها را یکی کنم
به چه صورت این کار رو انجام بدم
با تشکر

سلام.
یه سند book در ایندیزاین ایجاد کنید و تک تک فایل ها رو در book جایگذاری کنید
یک سری تنظیمات داره که فقط در حین کار متوجه خواهید شد.
در پایان میتونید یک خروجی pdf از کارتون بگیرید.

m_2009

New Member
سلام.
یه سند book در ایندیزاین ایجاد کنید و تک تک فایل ها رو در book جایگذاری کنید
یک سری تنظیمات داره که فقط در حین کار متوجه خواهید شد.
در پایان میتونید یک خروجی pdf از کارتون بگیرید.

----------------------------------------------------------------------------
با تشکر
برای وارد کردن فایل ها از place استفاده کنم ؟
مشکلی دیگه که دارم مستر ها و شماره صفحه که نسبت به مسترپیج رنگشون تغیر می کنه - اگر کاری که شما فرمودید انجام بدم باید یک بار هم مسترپیج ها را انتخاب کنم در هر صفحه جدید ، چون این پروژه 20 مسترپیج مختلف داره که متغیره .
این امکان نداره که همه رو با هم Merge کنم ؟
یا جوری کپی کنم که همه ای صفحات با مسترپیج قرار بگیره ؟

آخرین ویرایش:

odrakoola

Well-Known Member
----------------------------------------------------------------------------
با تشکر
برای وارد کردن فایل ها از place استفاده کنم ؟
مشکلی دیگه که دارم مستر ها و شماره صفحه که نسبت به مسترپیج رنگشون تغیر می کنه - اگر کاری که شما فرمودید انجام بدم باید یک بار هم مسترپیج ها را انتخاب کنم در هر صفحه جدید ، چون این پروژه 20 مسترپیج مختلف داره که متغیره .
این امکان نداره که همه رو با هم Merge کنم ؟
یا جوری کپی کنم که همه ای صفحات با مسترپیج قرار بگیره ؟

زمانی که شما یک فایل book ایجاد میکنید یک پنل جدید باز میشه که میتونید تک تک فایل ها رو داخلش درگ کنید.
میتونید برای هر فایل یک مستر به خصوص داشته باشید. شماره صفحه ها در هر مستر به شکل اختصاصی خودشون هستند فقط چیدمان شماره صفحات بر اساس چیدمان فایل ها خواهد بود.
امکان مرج هم وجود نداره.
اگر تا حالا با book کار نکردید خیلی دقت کنید. میتونید تمام فایل ها رو جداگانه خروجی بگیرید و به هم مرج کنید.

m_2009

New Member
زمانی که شما یک فایل book ایجاد میکنید یک پنل جدید باز میشه که میتونید تک تک فایل ها رو داخلش درگ کنید.
میتونید برای هر فایل یک مستر به خصوص داشته باشید. شماره صفحه ها در هر مستر به شکل اختصاصی خودشون هستند فقط چیدمان شماره صفحات بر اساس چیدمان فایل ها خواهد بود.
امکان مرج هم وجود نداره.
اگر تا حالا با book کار نکردید خیلی دقت کنید. میتونید تمام فایل ها رو جداگانه خروجی بگیرید و به هم مرج کنید.

با تشکر از راهنماییتون خیلی خیلی عالی بود :rose:

mohad1

New Member
ببخشید من یه مشکل دیگه هم دارم.میشه هایپر لینکو توضیح بدین لطفا.
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا