یکی لطف کنه بگه تو سایت my cry engine چطور عضو میشن

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

یکی لطف کنه به من بگه تو این سایت چطور عضو میشن

خودم هر چی سعی کردم نشد هر بار یه ارور میدد یه تایتل یه بار شماره موبایل همه اینا رو درست کردم فقط ارور سوم این ارور رو داد

Public email addresses are not allowed

چند تا ایمیل دیگه هم امتحان کردم نشد که نشد

من برای نرم افزار CryENGINE که برای اجراش نیاز به اکانت داره میخوام عضو بشم

هر کی میدونه لطف کنه بگه به ما:rose:

Active Member
خیلی ممنون درست شد.

فقط چر ااین برنامه هر بار باید لوگین بشی و احتیاج به اینترنت داره؟

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
احتمالاً برای log کردن کارهایی که انجام میدین یه همچین سیستمی رو پیاده میکنن. علتش هم محافظت شدید از سورس و هسته موتور هست. البته من مطمئن نیستم. اون اوایل که اومد و من استفاده میکردم، موقع استفاده send و receive زیادی داشت.

حالا شما اگه بتونید نسخه ای که چند ماه پیش به صورت دزدی درز کرده بود تو نت را دانلود کنی خود موتور بازی توش هست و نیازی به لوگین کردن نداره sdk هم نیست می تونی همه کاری باهاش بکنی مثله اینه که موتورش را خریدی فقط هینه کار به نت وصل نشو تا به سرور نخواد وصل شه

Active Member
سلام عزیز بفرما :
http://mihandownload.com/2011/03/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-crysis-2.php
البته حواست باشه اون[اش که اینا نوشته دانلود کنی :)
دانلود نسخه غیر قانونی از لینک های زیر :

سلام

این که بازی کرایسی 2 هست نه کرای نیست که:-?

سلام بهزاد Cry engin رو می خوای چیکار کنی منم یک سری دیده بودم بدون نیاز به لاگین ولی بچه های بازی میگفتن باگ زیاد داره

Active Member
سلام بهزاد Cry engin رو می خوای چیکار کنی منم یک سری دیده بودم بدون نیاز به لاگین ولی بچه های بازی میگفتن باگ زیاد داره

سلام سعید

میخوامش سعید یه داداش دارم تو این کاراست داره من رو هم میکشه اونور

لینک داری؟

من اصلا نمیدونم چی رو سرچ بزنم تا اون نسخه رو پیدا کنم.:cry:

دقت نکردی عزیز این خود بازی هست که دزدی بوده همراه بازی تو پوشه engine موتورش هم هست اونم به صورت original : ) راستی اینکه گفتی داداشت می خواد بکشتت اونور یعنی اونور آب با این موتور کار می کنند داداشتون ؟

Active Member
دقت نکردی عزیز این خود بازی هست که دزدی بوده همراه بازی تو پوشه engine موتورش هم هست اونم به صورت original : ) راستی اینکه گفتی داداشت می خواد بکشتت اونور یعنی اونور آب با این موتور کار می کنند داداشتون ؟

حجم بازی 9 گیگ هست اینترنتم پر سرعته :green:و راحت میتونم دانلودش کنم کاره یه شبه فقط میترسم اون چیزی که میخوام نباشه:green:

من نسخه 3 او رو از سایت خودش دنالود کردم قبلا هم نسخه 1 رو از این لوگین شدنش خوشم نمیاد.

بله دادشم تو زمینه ساخت بازی فعالیت میکنه:green:

من که گذرنامه ندارم و اینورم ولی خوش به حال اونی که سربازی رفته و گذرنامه گرفته

آره 9 گیگ زیاده اما میرزه هر دفه به نت وصل نشیم واسه کار کردن :) راستی منم با این موتور کار میکنم با چند تا از دوستان میخوایم گیم بزنیم اما نه از این گیم معمولی ها داریم برنامش را میزنیم در حد battle filed 3 , call of duty خنده داره نه ؟ : ) اما این طوری می خوایم کار کنیم اگه خواستی آیدی منا ادد کن رفیق [email protected]

Active Member
دانلودش میکنم.

خیلی هم خوب میتونید چرا نتونید بهتر از اون هم رو میتونید بسازید.

اددت کردم دوسته خوبم.

جدیدترین ارسال ها

بالا