یه پیشنهاد برای مدیران مجید آنلاین

سلام . یک پیشنهاد برای مدیران مجید آنلاین داشتم که اگه انجام بدند بنظرم بهترین کمک رو به کسایی که میخواهند کار گرافیکیشون پیشرفت کنه ( مثل خود من ) بدند . اخیرا یک سایت گرافیک ایرانی با نام iran-ps یک طرحی راه انداخته که هر هفته میان یه موضوعی رو میدن و هر کس طرح میزنه براش . چیزی مشابه همون مسابقات طراحی امضاست . ولی میتونیم با گسترش دادن این ایده کار جدیدی بکنیم . نظر من اینه که یک مسابقه هفتگی راه بندازیم و هر هفته مسئول مسابقه یک طرح بذاره و همه سعی کنند عین اون طرح رو بسازند و بذارند و امتیاز بگیرند . بعد حالا میشه توی هفته های اول یک آموزش هم کنار اون طرح گذاشت . لطفا نظرتون رو بگید . در ضمن اگه این مسابقه راه اندازی بشه من خودم حاضرم مسئولیت برگزاریشو قبول کنم :rose:

winsent

Banned
ایده خوبی, البته نظر اصلی رو مدیرای سایت (مجید جان و ماندانا خانم) باید بدن،
از تو هم ممنون ایلیاد جان برای پیشنهادت.
ما منتظریم...

Mandana

Active Member
دوست جان به نظرم چیز جالبی هستش..اما به تنهایی نمی تونم در این مورد نظر بدم اگه سارا و عرفان عزیز _ مدیران بخش گرافیک دو بعدی_ هم موافق باشند می هم موافقم...با سارا و عرفان هماهنگ کنید بهتر استش ^.^
موفق بباشین:rose:

S.A.N

Member
ببین ایلیاد جان طرح خوبیه ...

اما توانایی و وقت فکر نکنم اجازه کار بده مگه اینکه فردی فعال بیاد مدیریت کنه یا طرح بذاره ...

همین شرکت در مسابقات سیگنیچر چقدر وقت مدیران رو می گیره ..

چقدر مگه شرکت کننده داره ...

سخت هست که کسی هر هفته طرح بزنه بعد طرحهای خوب را امتیاز بده و بعد آموزش هم بذاره..

مگه اینکه یک آدم پایه کار باشه ...

از طرفی ایده خوبیه !:wink::-?

ببین ایلیاد جان طرح خوبیه ...

اما توانایی و وقت فکر نکنم اجازه کار بده مگه اینکه فردی فعال بیاد مدیریت کنه یا طرح بذاره ...

همین شرکت در مسابقات سیگنیچر چقدر وقت مدیران رو می گیره ..

چقدر مگه شرکت کننده داره ...

سخت هست که کسی هر هفته طرح بزنه بعد طرحهای خوب را امتیاز بده و بعد آموزش هم بذاره..

مگه اینکه یک آدم پایه کار باشه ...

از طرفی ایده خوبیه !:wink::-?
من درسته که سطح کارام اونقد بالا نیست ولی فکر کنم بتونم مدیریتش کنم . از طرفی اگه کس دیگه ای هم باشه خوشحال میشم حالا دلیل نمیشه چون من ایده دادم خودم هم مدیرش باشم :rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ایلیاد جان ممنون از نظری که دادی.

پیشنهاد خوبیه. منتها همیشه بین ایده تا اجرا فاصله وجود داره. بعضی از ایده ها واقعا نیاز به وقت کافی دارن.

بچه ها هم اشاره کردن. همین مسابقه ی هفتگی امضا که بنظر مسابقه ی ساده ای میاد ولی اجراش واقعا وقتگیره.

از طرفی به هر حال مدیرای انجمن هم مثل هر انسان دیگه ای کارهای شخصی و زندگی عادی دارن! :دی

البته من نظر عرفان رو نمیدونم. امیدوارم عرفان وقت برای انجام اینکار رو داشته باشه و ایشون مسئولیتش رو به عهده بگیره. ولی بازم باید صبر کنیم که خودش بیاد و نظر بده.

در مورد اینکه میگید خودتون یا شخص دیگه ای مسئولیتش رو قبول کنید اولا نظر لطف شماست که توی کارها کمک کنید. این رو بدون تعارف میگم.

ولی این موضوع رو هم قبول کنید که اگر خدای نکرده کوچکترین اتفاقی توی مسابقه بیفته در وهله ی اول مقصرش مدیرای اون انجمن خواهند بود. چون به مسائل انجمنشون رسیدگی نکردن.

به همین خاطر توی اجرای مسابقاتی مثل این بهتر یک نفر مثلا یکی از مدیرای انجمن حتما حضور داشته باشه تا بتونه جوابگوی مشکلات هم باشه.

در هر حال بازم میگم که طرح واقعا خوبیه. ولی خوب باید صبر کنیم عرفان جان هم بیاد و نظرش رو بگه. امیدوارم که ایشون وقت برای اجرای این موضوع داشته باشن.

موفق باشید.

Erfan

Active Member
مرسی سارا جان، والا در این که هر شخص مشکلات و کارهای روزمره خودش رو داره حرفی نیست، منم بی تعارف میگم که هر لحظه از وقتی که گیرم بیاد سعی میکنم بیام اینجا و در رکاب دوستان باشم.

در دید کلی با مسابقه موافقم، به دلیلی که هم فعالیتی گسترده توی فروم شکل میگیره و هم دوستان خودشون رو با متد روز طراحی آشنا میکنند و در هر مسابقه مهارت های خود رو تست و به نمایش دیگران میذارن.

فقط به چند شرط منم موافق این قضیه هستم، ما الان چندین ماه یا شاید به یک سال هم میرسه که مسابقه امضاء ها رو راه انداختیم و تمامی زحمت ها روی دوش سارا جان هست و همینجا بهش خسته نباشید میگم.

دوستان زیادی اومدن توی مسابقه شرکت کردند و هر بار به دلایلی نارضایتی خودشون رو از مسابقه اعلام کردند و هر بار اسم داوری به میون اومد و سارا جان انواع و اقسام داوری ها رو مطرح کردند که بچه ها فکر نکنند دیکتاتوری هست اینجا، ولی خب خیلی از دوستان کم لطفی کردند.

این مسابقه ای که قراره راه بیفته امیدوارم از این مشکلات نباشه چون هیچکس واقعاً قصد نداره حق کسی رو ضایع کنه و همه داریم سعی میکنیم که به دیگری کمک کنیم.

منم در حد توانم و تا اونجا که بتونم سعی میکنم در رکاب دوستان باشم، با مسابقه مشکلی ندارم و اگر بچه ها موافق باشند این یک خط رو هم راه بندازیم به امیدی که بتونیم به دوستان کمکی کرده باشیم.

:rose:

آخرین ویرایش:

Mohammad

Member
درود بر همه اساتید محترم .

نظر من اینه که یک مسابقه هفتگی راه بندازیم و هر هفته مسئول مسابقه یک طرح بذاره و همه سعی کنند عین اون طرح رو بسازند و بذارند و امتیاز بگیرند

من در جایگاهی نیستم که بخواهم نظر بدم ولی باید بگم به نظر من اینطوری خوب نیست که یکی طرح بزنه بقیه سعی کنن عین همونو دوباره بزنن برای هرکی بیشتر شبیه بود اول بشه

به نظر من مسابقه طوری باشه که :
- هرکس ایده مخصوص خودشو داشته باشه
- اندازه تصویر در حد امضا محدود نشه مثلا مسابقه طراحی والپیپر باشه بهتره
- داوران عزیز پس از اتمام کار مشکلات طرح ها رو بازگو کنند
- نفر اول مسابقه آموزش طرحش رو بذاره
- و ...

---------------------------------------------------------

در ضمن در بخش دو بعدی مسابقه داریم ، چرا در بخش طراحی وب سایت مسابقه برگزار نمیشه ؟

درود بر همه اساتید محترم .

من در جایگاهی نیستم که بخواهم نظر بدم ولی باید بگم به نظر من اینطوری خوب نیست که یکی طرح بزنه بقیه سعی کنن عین همونو دوباره بزنن برای هرکی بیشتر شبیه بود اول بشه

به نظر من مسابقه طوری باشه که :
- هرکس ایده مخصوص خودشو داشته باشه
- اندازه تصویر در حد امضا محدود نشه مثلا مسابقه طراحی والپیپر باشه بهتره
- داوران عزیز پس از اتمام کار مشکلات طرح ها رو بازگو کنند
- نفر اول مسابقه آموزش طرحش رو بذاره
- و ...

---------------------------------------------------------

در ضمن در بخش دو بعدی مسابقه داریم ، چرا در بخش طراحی وب سایت مسابقه برگزار نمیشه ؟
من شرمنده ام ، مقصود من همین بود که بقیه کاری شبیه به کار اصلی بسازند نه عین خودش ، اینطوری هر فرد میتونه ایده های خودش رو هم به کار ببره . با نطرات 1 و 2 و 3 شما موافقم ولی با 4 نه

مرسی سارا جان، والا در این که هر شخص مشکلات و کارهای روزمره خودش رو داره حرفی نیست، منم بی تعارف میگم که هر لحظه از وقتی که گیرم بیاد سعی میکنم بیام اینجا و در رکاب دوستان باشم.

در دید کلی با مسابقه موافقم، به دلیلی که هم فعالیتی گسترده توی فروم شکل میگیره و هم دوستان خودشون رو با متد روز طراحی آشنا میکنند و در هر مسابقه مهارت های خود رو تست و به نمایش دیگران میذارن.

فقط به چند شرط منم موافق این قضیه هستم، ما الان چندین ماه یا شاید به یک سال هم میرسه که مسابقه امضاء ها رو راه انداختیم و تمامی زحمت ها روی دوش سارا جان هست و همینجا بهش خسته نباشید میگم.

دوستان زیادی اومدن توی مسابقه شرکت کردند و هر بار به دلایلی نارضایتی خودشون رو از مسابقه اعلام کردند و هر بار اسم داوری به میون اومد و سارا جان انواع و اقسام داوری ها رو مطرح کردند که بچه ها فکر نکنند دیکتاتوری هست اینجا، ولی خب خیلی از دوستان کم لطفی کردند.

این مسابقه ای که قراره راه بیفته امیدوارم از این مشکلات نباشه چون هیچکس واقعاً قصد نداره حق کسی رو ضایع کنه و همه داریم سعی میکنیم که به دیگری کمک کنیم.

منم در حد توانم و تا اونجا که بتونم سعی میکنم در رکاب دوستان باشم، با مسابقه مشکلی ندارم و اگر بچه ها موافق باشند این یک خط رو هم راه بندازیم به امیدی که بتونیم به دوستان کمکی کرده باشیم.

:rose:

یعنی شما مسئولیت برگزاری مسابقه رو میتونید قبول کنید ؟

ایلیاد جان ممنون از نظری که دادی.

پیشنهاد خوبیه. منتها همیشه بین ایده تا اجرا فاصله وجود داره. بعضی از ایده ها واقعا نیاز به وقت کافی دارن.

بچه ها هم اشاره کردن. همین مسابقه ی هفتگی امضا که بنظر مسابقه ی ساده ای میاد ولی اجراش واقعا وقتگیره.

از طرفی به هر حال مدیرای انجمن هم مثل هر انسان دیگه ای کارهای شخصی و زندگی عادی دارن! :دی

البته من نظر عرفان رو نمیدونم. امیدوارم عرفان وقت برای انجام اینکار رو داشته باشه و ایشون مسئولیتش رو به عهده بگیره. ولی بازم باید صبر کنیم که خودش بیاد و نظر بده.

در مورد اینکه میگید خودتون یا شخص دیگه ای مسئولیتش رو قبول کنید اولا نظر لطف شماست که توی کارها کمک کنید. این رو بدون تعارف میگم.

ولی این موضوع رو هم قبول کنید که اگر خدای نکرده کوچکترین اتفاقی توی مسابقه بیفته در وهله ی اول مقصرش مدیرای اون انجمن خواهند بود. چون به مسائل انجمنشون رسیدگی نکردن.

به همین خاطر توی اجرای مسابقاتی مثل این بهتر یک نفر مثلا یکی از مدیرای انجمن حتما حضور داشته باشه تا بتونه جوابگوی مشکلات هم باشه.

در هر حال بازم میگم که طرح واقعا خوبیه. ولی خوب باید صبر کنیم عرفان جان هم بیاد و نظرش رو بگه. امیدوارم که ایشون وقت برای اجرای این موضوع داشته باشن.

موفق باشید.
ممنون از این که رسیدگی کردید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا